о ф ╕ ц ╕ й н и й   в е б - п о р т а л   м ╕ с т а   п р и л у к и
ukrainian english russian
додому пошта

- НОВИНИ М╤СТА

ПРИЛУЧАНИ В╤ДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ЗАХИСНИК╤В ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРА╥НИ

14 жовтня в Укра╖н╕ в╕дзнача╓ться День захисник╕в ╕ захисниць Укра╖ни, який нерозд╕льно пов’язаний ╕з розвитком укра╖нського в╕йська та його в╕йськових традиц╕й. Щор╕чне державне свято встановлено Указом Президента Укра╖ни 14 жовтня 2014 року, а 14 липня 2021 року Верховна Рада Укра╖ни перейменувала державне свято День захисника Укра╖ни на День захисник╕в ╕ захисниць Укра╖ни для врахування внеску не лише чолов╕к╕в, але ╕ ж╕нок, у захист Укра╖ни.

Це свято Укра╖нського козацтва, велике християнське свято — Покрови Пресвято╖ Богородиц╕.

У цей день укра╖нц╕ поц╕новують во╖н╕в, як╕ в р╕зн╕ часи обороняли ╕ обороняють нашу незалежн╕сть ╕ територ╕альну ц╕л╕сн╕сть, ус╕х захисник╕в Укра╖ни незалежно в╕д службового становища та стат╕. Це свято пов’язане з розвитком в╕йська в╕д час╕в Рус╕. Найкращ╕ традиц╕╖ захисник╕в минулого успадкували б╕йц╕ сучасних Збройних сил Укра╖ни, як╕ сьогодн╕ в╕дстоюють суверен╕тет Укра╖ни у в╕йн╕ на сход╕ нашо╖ держави ╕з агресором.


В╤ДБУЛОСЯ ЗАС╤ДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМ╤ТЕТУ


13 жовтня м╕ський голова Ольга Попенко провела чергове зас╕дання виконавчого ком╕тету, у ход╕ якого розглянули низку питань житт╓д╕яльност╕ м╕ста.Начальник в╕дд╕лу с╕м’╖, молод╕ та спорту м╕сько╖ ради Олена Опанасенко внесла на розгляд член╕в виконавчого ком╕тету проекти р╕шень щодо присво╓ння почесного звання Укра╖ни «Мати-геро╖ня» Хочай Н.М., яка народила й вихову╓ п’ятеро д╕тей, та Ященко А.Г., яка народила й вихову╓ шестеро д╕тей.З питання порядку денного «Про затвердження тариф╕в на платн╕ медичн╕ та немедичн╕ послуги у КНП «Прилуцька м╕ська стоматолог╕чна пол╕кл╕н╕ка» з╕ зм╕нами допов╕ла головний бухгалтер КНП «Прилуцька м╕ська стоматолог╕чна пол╕кл╕н╕ка» Натал╕я Жук.Про затвердження ф╕нансового плану комунального некомерц╕йного п╕дпри╓мства «Прилуцька центральна м╕ська л╕карня» на 2021 р╕к з╕ зм╕нами про╕нформувала начальник планово-економ╕чного в╕дд╕лу КНП «Прилуцька центральна м╕ська л╕карня» Тетяна Драчук, а головний бухгалтер КНП «Прилуцький м╕ський центр первинно╖ медико-сан╕тарно╖ допомоги» Валентина Томюк ╕нформувала з питання «Про затвердження ф╕нансового плану КНП «Прилуцький м╕ський центр первинно╖ медико-сан╕тарно╖ допомоги».

«Про встановлення тариф╕в на теплову енерг╕ю, ╖╖ виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплово╖ енерг╕╖ та постачання гарячо╖ води по КП «Прилукитепловодопостачання» допов╕в директор комунального п╕дпри╓мства «Прилукитепловодопостачання» Андр╕й Гавриш.

Начальник управл╕ння м╕стобудування та арх╕тектури м╕сько╖ ради В╕ктор Тесленко допов╕в з питань порядку денного: “Про благоустр╕й прилегло╖ територ╕╖” та “Про переведення квартири у нежитлове прим╕щення”.

У ход╕ зас╕дання заслухали низку ф╕нансових питань, з яких допов╕ла начальник ф╕нансового управл╕ння м╕сько╖ ради Олена Ворона.

Члени виконкому розглянули й ╕нш╕ питання порядку денного, з яких ухвалили в╕дпов╕дн╕ р╕шення.

13.10.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


В╤ДБУЛОСЯ ЗАС╤ДАННЯ ГРОМАДСЬКО╥ РАДИ


У сес╕йн╕й зал╕ м╕сько╖ ради 11 жовтня в╕дбулося п’яте зас╕дання Громадсько╖ ради при виконавчому ком╕тет╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради.В╕дпов╕дно до порядку денного заслухали ╕нформац╕ю про роботу КП «Мун╕ципальний контроль», з якого ╕нформував начальник КП «Мун╕ципальний контроль» Антон Завгородн╕й.

Про ╕нформац╕ю щодо обслуговування та встановлення св╕тлофор╕в у м╕ст╕ пов╕домив заступник м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради Руслан Котляр.Посадовець зазначив, що вир╕шення проблеми можливе за умови розблокування роботи сес╕╖. Депутати мають вид╕лити кошти на поповнення статутного фонду КП “М╕ськсв╕тло”. Лише тод╕ п╕дпри╓мство зможе виконати даний вид послуг щодо придбання та встановлення нових св╕тлофорних об’╓кт╕в.

Також заслухали головного арх╕тектора м╕ста В╕ктора Тесленка з питань щодо розм╕щення тимчасових споруд в ╕сторичн╕й частин╕ м╕ста та роз’яснення р╕шення виконавчого ком╕тету № 312 в╕д 28 вересня 2021 року, яким надано дозв╕л на розробку комплексного плану благоустрою прилегло╖ територ╕╖ з розташуванням тимчасово╖ споруди для провадження п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ за адресою: вул Ю.Копт╓ва, 10.Члени Громадсько╖ ради обговорили нагальн╕ питання, задали низку запитань допов╕дачам, унесли сво╖ пропозиц╕╖.

Громадська рада б╕льш╕стю голос╕в ухвалила дорадче р╕шення - задовольнила клопотання гол╕в громадських орган╕зац╕й про нагородження В╕дзнакою м╕ського голови м. Прилуки «За заслуги» член╕в громадських орган╕зац╕й, а саме:

в╕д громадсько╖ орган╕зац╕╖ “Ветерани афгансько╖ в╕йни та учасники бойових д╕й Прилуччини” - Багн╕я Олександра Федоровича;

в╕д Прилуцького м╕ськрайонного добров╕льного товариства Сп╕лки «Чорнобиль» - Кизима Анатол╕я ╤вановича;

в╕д громадсько╖ орган╕зац╕╖ “Учасники антитерористично╖ операц╕╖ “Щит” - Симиряку Миколу ╤вановича.

В╕дзнаки м╕ського голови м. Прилуки «За заслуги» вручать 14 жовтня о 12:00 у м╕ському Будинку культури з нагоди святкування Дня захисник╕в ╕ захисниць Укра╖ни.

Також члени Громадсько╖ ради розглянули низку ╕нших питань, а саме: дотримання громадського порядку, збереження майна громади, вид╕лення кошт╕в для облаштування, утримання ╕ благоустрою сквер╕в, пам’ятник╕в, пам’ятних знак╕в, братських могил загиблим учасникам Друго╖ св╕тово╖ в╕йни та ╕н.

12.10.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


П╤ДГОТОВКА ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2021-2022 РР. ТА ЗАХОДИ З ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТУ — ПИТАННЯ РОБОЧО╥ ЗУСТР╤Ч╤ М╤СЬКОГО ГОЛОВИ ТА КЕР╤ВНИК╤В ЗАКЛАД╤В ОСВ╤ТИ М╤СТА

У сес╕йн╕й зал╕ м╕сько╖ ради 07 жовтня в╕дбулася нарада м╕ського голови Ольги Попенко ╕з директорами шк╕л, г╕мназ╕й, л╕це╖в та заклад╕в дошк╕льно╖ осв╕ти, п╕д час яко╖ обговорили стан п╕дготовки об’╓кт╕в осв╕ти до старту опалювального сезону. У нарад╕ взяли участь проф╕льний заступник м╕ського голови Тетяна Шкуренко, фах╕вц╕ ф╕нансового управл╕ння м╕сько╖ ради та управл╕ння осв╕ти м╕сько╖ ради, кер╕вник КП “Прилукитепловодопостачання” Андр╕й Гавриш.М╕ський голова Ольга Попенко, директор комунального п╕дпри╓мства — постачальник тепла Андр╕й Гавриш схарактеризували ситуац╕ю на ринку газу та проблеми, що виникають у зв’язку ╕з цим перед початком опалювального сезону. Посадовц╕ наголосили на важливост╕ активного впровадження заход╕в з енергоменеджменту, спрямованих на в╕дпов╕дальне використання енергоресурс╕в.Окр╕м того, обговорено ряд ╕нших питань, пов'язаних ╕з роботою заклад╕в осв╕ти в пер╕од зростання р╕вня захворюваност╕ на COVID-19.

08.10.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


В╤ДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАС╤ДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМ╤ТЕТУ


07 жовтня заступник м╕ського голови Олександр Сивенко пров╕в зас╕дання виконавчого ком╕тету, у ход╕ якого розглянуто низку питань житт╓д╕яльност╕ м╕ста.“Про затвердження р╕шення м╕сцево╖ ком╕с╕╖ з використання субвенц╕╖ з державного бюджету м╕сцевим бюджетам на проектн╕, буд╕вельно-ремонтн╕ роботи, придбання житла та прим╕щень для розвитку с╕мейних та ╕нших форм виховання, наближених до с╕мейних, п╕дтримку малих групових будинк╕в та забезпечення житлом д╕тей-сир╕т, д╕тей, позбавлених батьк╕вського п╕клування, ос╕б з ╖х числа” – допов╕ла заступник начальника управл╕ння - начальник в╕дд╕лу соц╕альних допомог управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради Марина Погуляй.Начальник ф╕нансового управл╕ння м╕сько╖ ради Олена Ворона про╕нформувала з питання “Про вид╕лення кошт╕в для надання матер╕ально╖ допомоги”.З даного питання члени виконавчого ком╕тету ухвалили р╕шення, зг╕дно з яким для належного проведення патр╕отично-виховних загальном╕ських заход╕в та з нагоди Дня захисник╕в ╕ захисниць Укра╖ни буде надано матер╕альну допомогу членам с╕мей загиблих учасник╕в АТО/ООС ╕ во╖н╕в-╕нтернац╕онал╕ст╕в; в╕йськовослужбовцям Прилуцького районного територ╕ального центру комплектування та соц╕ально╖ п╕дтримки, представникам громадських орган╕зац╕й м╕ста.

07.10.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


ПРИЛУКИ В ЦИФРАХ

Прилуки – одне з найдавн╕ших м╕ст Укра╖ни, яке розташоване на п╕вдн╕ Черн╕г╕вщини на мальовничих берегах Удаю. Важливий промисловий ╕ туристичний центр.

М╕сто Прилуки належать до тр╕йки найб╕льших на Черн╕г╕вщин╕ за чисельн╕стю. На 1 с╕чня 2021 року в м╕ст╕ проживали 52553 особи, або 5,4% всього наявного населення област╕. Ж╕нок у м╕ст╕ нал╕чу╓ться б╕льше, н╕ж чолов╕к╕в, – 55,7%, у розрахунку на 1000 ж╕нок припада╓ 795 чолов╕к╕в. Серед жител╕в м╕ста 12,9% – д╕ти в╕ком 0–14 рок╕в. Найчисельн╕ша в╕кова група 15– 64 роки, яка ╓ основним постачальником трудових ресурс╕в, склада╓ 67,7% населення м╕ста, з них 29,7% – молодь у в╕ц╕ до 35 рок╕в. У поважному в╕ц╕ (65 рок╕в ╕ старше) перебува╓ майже кожен п’ятий житель м╕ста.

Середн╕й в╕к мешканця м╕ста становить 45 рок╕в. Ж╕нки старш╕ за чолов╕к╕в – в╕дпов╕дно 47 та 41 р╕к.У 2020 роц╕ з’явилися на св╕т 294 малюки (140 хлопчик╕в та 154 д╕вчинки). На кожну тисячу жител╕в припадало 5,5 новонароджених. На вес╕льний рушник стали 223 подружн╕ пари.

На п╕дпри╓мствах, в установах та орган╕зац╕ях м.Прилук у 2020 роц╕ були зайнят╕ 12232 штатн╕ прац╕вники, ╖хня середньом╕сячна зароб╕тна плата становила 10430 грн, що на 11,8% б╕льше середнього р╕вня по област╕.

У 2020 роц╕ прийнято в експлуатац╕ю 1580 м2 загально╖ площ╕ житлових буд╕вель. У розрахунку на 1000 жител╕в збудовано 30 м2 загально╖ площ╕ житла.

За попередн╕ми даними, у 2020 роц╕ п╕дпри╓мницьку д╕яльн╕сть зд╕йснювало 301 п╕дпри╓мство, яке реал╕зувало продукц╕╖ (товар╕в, послуг) на суму 11,7 млрд.грн, або 10,3% загальнообласного обсягу та отримало ф╕нансовий результат – 2,2 млрд.грн прибутку.

У цей святковий день бажа╓мо мешканцям та гостям м╕ста м╕цного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, достатку, зд╕йснення вс╕х найзапов╕тн╕ших мр╕й.

07.10.2021 Головне управл╕ння статистики у Черн╕г╕вськ╕й област╕


В╤ДКРИТТЯ АКТИВНИХ ПАРК╤В У ПРИЛУКАХ


Цьогор╕ч на вс╕й територ╕╖ нашо╖ держави в╕дпов╕дно до Указу Президента Укра╖ни Володимира Зеленського реал╕зову╓ться соц╕альний про╓кт «Активн╕ парки – локац╕╖ здорово╖ Укра╖ни».

01 жовтня поточного року мешканц╕ м╕ста Прилуки теж мали почесну нагоду бути учасниками в╕дкриття ╕ в нашому славному м╕ст╕ двох локац╕й парк╕в для занять спортом у рамках даного про╓кту. Це локац╕╖ у Зауда╖вському м╕крорайон╕ м╕ста та на територ╕╖ м╕сця в╕дпочинку б╕ля водойми по вулиц╕ Незалежност╕.Основною метою соц╕ального про╓кту ╓ орган╕зац╕я оздоровчо╖ рухово╖ активност╕ ус╕х категор╕й громадян, у тому числ╕ ос╕б з ╕нвал╕дн╕стю, створення умов для зниження показник╕в захворюваност╕, пол╕пшення якост╕ та тривалост╕ активного життя населення, проф╕лактики захворювань ╕ подолання ╖х насл╕дк╕в, формування сусп╕льства, об’╓днаного ╕де╓ю здорового та активного життя.В урочистому в╕дкритт╕ взяла участь заступник м╕ського голови з питань д╕льност╕ виконавчих орган╕в ради Тетян╕ Шкуренко.Прилуцькою м╕ською радою розроблено ряд заход╕в щодо орган╕зац╕╖ оздоровчо╖ рухово╖ активност╕ громадян у м╕сцях масового в╕дпочинку в межах реал╕зац╕╖ проекту «Активн╕ парки – локац╕╖ здорово╖ Укра╖ни». Кр╕м того, м╕ською радою буде продовжено традиц╕ю сп╕впрац╕ залучення громадських орган╕зац╕й ф╕зкультурно-спортивно╖ спрямованост╕ до сучасних форм, метод╕в ╕ засоб╕в ф╕зкультурно-спортивно╖ роботи. Зокрема, до свята до╓дналися представники громадсько╖ орган╕зац╕╖ “Черн╕г╕вська федерац╕я армспорту” та ф╕тнес-група п╕д кер╕вництвом Олени Рогово╖, як╕ пост╕йно долучаються до проведення занять з оздоровчо-спортивно╖ рухово╖ активност╕.

На територ╕╖ локац╕й розм╕щен╕о ╕нформац╕йн╕ стенди та таблички з QR-кодами для сканування ╕ можлив╕стю переходу на ресурс з в╕деоуроками в╕д пров╕дних спортсмен╕в та в╕домих особистосей з комплексами вправ р╕зно╖ складност╕.

Запрошу╓мо вс╕х охочих протестувати встановлен╕ таблички та займатися спортом з в╕домими особистостями разом!

05.10.2021 В╕дд╕л с╕м'╖, молод╕ та спорту м╕сько╖ ради


ЖИТЛОВ╤ СУБСИД╤╥: ВСТАНОВЛЕННЯ ПРАВА НА ╥Х ОТРИМАННЯ
Кому признача╓ться субсид╕я?

Субсид╕я признача╓ться одн╕й ╕з заре╓строваних у житловому прим╕щенн╕ ос╕б, тобто за м╕сцем ре╓страц╕╖ особи, з урахуванням ус╕х заре╓строваних ос╕б. При цьому п╕д час призначення житлово╖ субсид╕╖ враховуються також доходи член╕в с╕м’╖ особи ╕з складу домогосподарства у раз╕, коли ╖х заре╓строване (фактичне) м╕сце проживання в╕дм╕нне в╕д адреси домогосподарства.
У раз╕ коли в житлових прим╕щеннях (будинках) заре╓строван╕ неповнол╕тн╕ д╕ти, як╕ залишилися без батьк╕всько╖ оп╕ки (п╕клування), та/або нед╕╓здатн╕ особи працездатного в╕ку, над якими встановлено оп╕ку, житлова субсид╕я признача╓ться за заявою оп╕куна (п╕клувальника).
За р╕шенням орган╕в соц╕ального захисту населення субсид╕я може бути призначена за фактичним м╕сцем проживання особам, як╕ орендують житло на п╕дстав╕ договору найму, або ╕ндив╕дуальним забудовникам, будинки яких не прийнят╕ в експлуатац╕ю.
Житлова субсид╕я також може призначатися одному ╕з член╕в домогосподарства, як╕ не заре╓строван╕ в житловому прим╕щенн╕ (будинку), але фактично проживають у ньому без укладеного договору найму (оренди) житла, у раз╕, коли вони ╓ внутр╕шньо перем╕щеними особами.
У випадках, призначення житлово╖ субсид╕╖ орендарям та внутр╕шньо перем╕щеним особам, склад домогосподарства деклару╓ться заявником п╕д час звернення за призначенням житлово╖ субсид╕╖ з додаванням до заяви в╕дпов╕дних документ╕в, що п╕дтверджують проживання за фактичною адресою домогосподарства.
Житлова субсид╕я не може призначатися одночасно за заре╓строваним м╕сцем проживання особи та за м╕сцем ╖╖ фактичного проживання.


Субсид╕я не признача╓ться якщо:

1) загальна площа житлового прим╕щення перевищу╓ 130 кв. метр╕в для квартир у багатоквартирному будинку, 230 кв. метр╕в для ╕ндив╕дуальних будинк╕в (кр╕м житлових прим╕щень дитячих будинк╕в с╕мейного типу, прийомних с╕мей, багатод╕тних с╕мей, с╕мей, у яких на початок м╕сяця, з якого признача╓ться субсид╕я, проживають тро╓ ╕ б╕льше д╕тей, з урахуванням тих, над якими встановлено оп╕ку чи п╕клування, а також за винятком житлових прим╕щень (будинк╕в), на як╕ оформлено два ╕ б╕льше окрем╕ особов╕ рахунки, за умови, що загальна площа частини житлового прим╕щення кожного домогосподарства, на яку признача╓ться субсид╕я, не перевищу╓ 130 кв. метр╕в для квартири, 230 кв. метр╕в для ╕ндив╕дуального будинку, а також житлових прим╕щень, якими забезпечено за рахунок державного чи м╕сцевого бюджету ос╕б з ╕нвал╕дн╕стю з ураженнями опорно-рухового апарату, як╕ пересуваються на в╕зках);
2) будь-хто з╕ складу домогосподарства або член с╕м’╖ особи з╕ складу домогосподарства протягом 12 м╕сяц╕в перед призначенням житлово╖ субсид╕╖ зд╕йснив операц╕ю на суму, яка перевищила 50,0 тис. грн, а саме:
- куп╕влю земельно╖ д╕лянки, квартири (будинку), ╕ншого нерухомого майна, транспортного засобу (механ╕зму), ц╕нних папер╕в та ╕нших ф╕нансових ╕нструмент╕в, в╕ртуальних актив╕в, буд╕вельних матер╕ал╕в, ╕нших товар╕в довгострокового вжитку; оплату (одноразову) будь-яких роб╕т або послуг (кр╕м медичних, осв╕тн╕х та житлово-комунальних послуг зг╕дно ╕з соц╕альною нормою житла);
- плат╕ж (платеж╕) зг╕дно з правочинами, за якими передбачено набуття майнових прав на нерухоме майно та / або транспортн╕ засоби (механ╕зми) (кр╕м об’╓кт╕в спадщини та дарування);
- внески до статутного (складеного) кап╕талу товариства, п╕дпри╓мства, орган╕зац╕╖;
- благод╕йну д╕яльн╕сть (виключно у вигляд╕ сплати кошт╕в);
- надання поворотно╖ / безповоротно╖ ф╕нансово╖ допомоги, позики;
- куп╕влю безгот╕вково╖ та / або гот╕вково╖ ╕ноземно╖ валюти, а також банк╕вських метал╕в;
3) будь-хто з╕ складу домогосподарства або член с╕м’╖ особи з╕ складу домогосподарства ма╓ у власност╕ б╕льше н╕ж 1 житлове прим╕щення (квартира, будинок), кр╕м житла, яке розташоване у с╕льськ╕й м╕сцевост╕, на тимчасово окупован╕й територ╕╖ у Донецьк╕й та Луганськ╕й областях, Автономн╕й Республ╕ц╕ Крим ╕ м. Севастопол╕, у населених пунктах, на територ╕╖ яких органи державно╖ влади тимчасово не зд╕йснюють сво╖х повноважень, у населених пунктах, що розташован╕ на л╕н╕╖ з╕ткнення, або житла, не придатного для проживання, що п╕дтверджено актом обстеження техн╕чного стану житлового прим╕щення (будинку, квартири), та житла, яке належить йому на правах сп╕льно╖ сум╕сно╖ або частково╖ власност╕, а також житла, отриманого дитиною-сиротою, дитиною, позбавленою батьк╕вського п╕клування, особою з ╖х числа за рахунок державного чи м╕сцевого бюджету, житлових прим╕щень у гуртожитках. ╤нформац╕я про наявн╕сть (в╕дсутн╕сть) у власност╕ зазначених ос╕б житлових прим╕щень зазнача╓ться у декларац╕╖;
4) на 1 число м╕сяця, з якого признача╓ться житлова субсид╕я на депозитному банк╕вському рахунку (рахунках) наявн╕ кошти в сум╕, що перевищують 100,0 тис. грн;
5) у власност╕ ╓ транспортний зас╕б, що п╕дляга╓ державн╕й ре╓страц╕╖, з року випуску якого минуло менше н╕ж 5 рок╕в (кр╕м мопеда ╕ причепа), та / або б╕льше н╕ж 1 транспортний зас╕б, що п╕дляга╓ державн╕й ре╓страц╕╖, з року випуску якого минуло менше н╕ж 15 рок╕в (кр╕м мопеда ╕ причепа).
6) у склад╕ домогосподарства або с╕м’╖ члена домогосподарства ╓ особи, що досягли 18-р╕чного в╕ку станом на початок пер╕оду, за який враховуються доходи для призначення житлово╖ субсид╕╖, ╕ в цьому пер╕од╕, за ╕нформац╕╓ю ДФС, Пенс╕йного фонду Укра╖ни, у них в╕дсутн╕ доходи, як╕ враховуються п╕д час призначення житлово╖ субсид╕╖, вони отримували середньом╕сячний сукупний дох╕д менший за розм╕р м╕н╕мально╖ зароб╕тно╖ плати, встановлено╖ станом на початок пер╕оду, за який враховуються доходи для призначення житлово╖ субсид╕╖, вони не сплатили ╓диного внеску на загальнообов’язкове державне соц╕альне страхування у розм╕р╕, не меншому н╕ж м╕н╕мальний, сумарно протягом трьох м╕сяц╕в у пер╕од╕, за який враховуються доходи для призначення житлово╖ субсид╕╖, кр╕м в╕йськовослужбовц╕в, а також ос╕б, щодо яких наявна заборгован╕сть роботодавця ╕з сплати ╓диного внеску на загальнообов’язкове державне соц╕альне страхування, або ос╕б, як╕ в╕дпов╕дно до законодавства зв╕льнен╕ в╕д сплати ╓диного внеску на загальнообов’язкове державне соц╕альне страхування.
Водночас житлов╕ субсид╕╖ у таких випадках, призначаються, якщо особи, доходи яких враховуються п╕д час призначення житлово╖ субсид╕╖, протягом такого пер╕оду не менше м╕сяця:
- навчалися за денною формою навчання у закладах загально╖ середньо╖ осв╕ти, профес╕йно╖ (профес╕йно-техн╕чно╖) осв╕ти, фахово╖ передвищо╖ осв╕ти, вищо╖ осв╕ти або заре╓строван╕ у служб╕ зайнятост╕ як безроб╕тн╕;
- отримували хоча б один ╕з таких вид╕в доходу, як пенс╕я, стипенд╕я, допомога при народженн╕ (усиновленн╕) дитини, допомога особам з ╕нвал╕дн╕стю з дитинства та д╕тям з ╕нвал╕дн╕стю, допомога по догляду за особами з ╕нвал╕дн╕стю I ╕ II групи внасл╕док псих╕чного розладу, допомога особам, як╕ не мають права на пенс╕ю, та особам з ╕нвал╕дн╕стю, тимчасова державна соц╕альна допомога непрацююч╕й особ╕, яка досягла загального пенс╕йного в╕ку, але не набула права на пенс╕йну виплату, допомога по безроб╕ттю, допомога по частковому безроб╕ттю на пер╕од карантину, встановленого Каб╕нетом М╕н╕стр╕в Укра╖ни з метою запоб╕гання поширенню на територ╕╖ Укра╖ни гостро╖ респ╕раторно╖ хвороби COVID-19, спричинено╖ коронав╕русом SARS-CoV-2, в╕дпов╕дно до статт╕ 47-1 Закону Укра╖ни “Про зайнят╕сть населення”;
- надавали соц╕альн╕ послуги, перебували у м╕сцях позбавлення або обмеження вол╕, або до них застосовувалися заходи забезпечення крим╕нального провадження у вигляд╕ в╕дсторонення в╕д роботи (посади), застосовувалися запоб╕жн╕ заходи у вигляд╕ домашнього арешту або тримання п╕д вартою, а також перебували у складних житт╓вих обставинах, викликаних ╕нвал╕дн╕стю, тривалою хворобою, що п╕дтверджу╓ться висновком л╕карсько-консультативно╖ ком╕с╕╖ закладу охорони здоров’я встановленого зразка, алко- або наркозалежн╕стю, що п╕дтверджу╓ться висновком л╕карсько-консультативно╖ ком╕с╕╖ закладу охорони здоров’я, який забезпечу╓ надання первинно╖ медично╖ допомоги, на п╕дстав╕ дов╕дки встановленого зразка закладу охорони здоров’я, що провадить д╕яльн╕сть з надання нарколог╕чно╖ допомоги населенню, в якому особа перебувала на диспансерному обл╕ку (дал╕ - складн╕ житт╓в╕ обставини);
- сплатили (за них сплачено) ╓диний внесок на загальнообов’язкове державне соц╕альне страхування у розм╕р╕, не меншому н╕ж м╕н╕мальний, протягом кварталу, що переду╓ кварталу перед м╕сяцем звернення за призначенням житлово╖ субсид╕╖ або перед м╕сяцем, у якому житлова субсид╕я признача╓ться без звернення громадянина. Водночас особ╕, яка працю╓ за строковим трудовим договором, житлову субсид╕ю може бути призначено лише у раз╕, коли строк д╕╖ строкового трудового договору ╓ б╕льшим, н╕ж строк, на який признача╓ться житлова субсид╕я;
7) громадянин не повернув надм╕ру перераховану (виплачену) суму житлово╖ субсид╕╖ за попередн╕ пер╕оди ╖╖ одержання на вимогу структурного п╕дрозд╕лу з питань соц╕ального захисту населення або не сплачу╓ суми до повернення, визначен╕ в╕дпов╕дним структурним п╕дрозд╕лом з питань соц╕ального захисту населення;
8) у раз╕ отримання в╕д п╕дпри╓мств – надавач╕в послуг ╕нформац╕╖ про наявн╕сть прострочено╖ понад три м╕сяц╕ заборгованост╕ з оплати послуг, загальна сума яко╖ перевищу╓ двадцять неоподатковуваних м╕н╕мум╕в доход╕в громадян. Житлова субсид╕я у такому випадку признача╓ться з початку опалювального (неопалювального) сезону за умови документального п╕дтвердження сплати заборгованост╕ або укладення договору про ╖╖ реструктуризац╕ю, або оскарження заборгованост╕ в судовому порядку;
9) у склад╕ домогосподарства або у склад╕ с╕м’╖ члена домогосподарства ╓ особи, як╕, за даними ╢диного ре╓стру боржник╕в, мають заборгован╕сть за виконавчими провадженнями про стягнення ал╕мент╕в понад три м╕сяц╕ (кр╕м ос╕б, як╕ ╓ алко- або наркозалежними, що п╕дтверджу╓ться дов╕дкою в╕д л╕каря, ос╕б, до яких застосовуються заходи забезпечення крим╕нального провадження у вигляд╕ в╕дсторонення в╕д роботи (посади), ос╕б, до яких застосовуються запоб╕жн╕ заходи у вигляд╕ домашнього арешту або тримання п╕д вартою).
Продовжу╓мо ╕нформувати громадян про житлов╕ субсид╕╖, зокрема про те, на як╕ послуги нада╓ться житлова субсид╕я
Статтею 5 Закону Укра╖ни ,,Про житлово-комунальн╕ послуги” визначено перел╕к житлово-комунальних послуг, на як╕ надаються житлов╕ субсид╕╖. Час в╕д часу цей перел╕к зазна╓ зм╕н.
Нараз╕ у вигляд╕ житлових субсид╕й держава в╕дшкодову╓ витрати на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та р╕дкого п╕чного побутового палива ╕ скрапленого газу, а саме:
1) внеск╕в за встановлення, обслуговування та зам╕ну вузл╕в комерц╕йного обл╕ку, за абонентське обслуговування для споживач╕в комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за ╕ндив╕дуальними договорами, а також наступних житлово-комунальних послуг:
- житлово╖ послуги - послуги з управл╕ння багатоквартирним будинком;
- комунальних послуг - послуг з постачання та розпод╕лу природного газу, постачання та розпод╕лу електрично╖ енерг╕╖, постачання теплово╖ енерг╕╖, постачання гарячо╖ води, централ╕зованого водопостачання, централ╕зованого водов╕дведення, поводження з побутовими в╕дходами;
2) внеск╕в за встановлення, обслуговування та зам╕ну вузл╕в комерц╕йного обл╕ку, за абонентське обслуговування для споживач╕в комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за ╕ндив╕дуальними договорами, а також витрат на управл╕ння багатоквартирним будинком, в якому створено об’╓днання сп╕ввласник╕в багатоквартирного будинку, житлово-буд╕вельний (житловий) кооператив, та витрат на комунальн╕ послуги в такому будинку;
3) на придбання скрапленого газу, твердого та р╕дкого п╕чного побутового палива.
Житлов╕ субсид╕╖ на придбання твердого та р╕дкого п╕чного побутового палива надаються один раз на р╕к ╕ призначаються, якщо домогосподарство не отриму╓ комунальну послугу з постачання теплово╖ енерг╕╖ для централ╕зованого опалення (теплопостачання) та не використову╓ природний газ або електричну енерг╕ю для ╕ндив╕дуального опалення.
Розм╕р субсид╕й на оплату житлово-комунальних послуг для багатод╕тних родин та дитячих будинк╕в с╕мейного типу може скласти до 10 тисяч гривень в опалювальному сезон╕ 2021-2022 рок╕в. Про це пов╕домив заступник М╕н╕стра соц╕ально╖ пол╕тики Укра╖ни В╕тал╕й Музиченко.
«Сьогодн╕ призначення субсид╕й в╕дбува╓ться в ╕ндив╕дуальному порядку й залежить в╕д розм╕ру доходу член╕в домогосподарства ╕ розм╕ру плати за житлово-комунальн╕ послуги, на що впливають тарифи ╕ к╕льк╕сть цих послуг.
Зокрема, для багатод╕тних родин, дитячих будинк╕в с╕мейного типу, як╕ займають велику житлову площу, розм╕р субсид╕й в опалювальному сезон╕ 2021-2022 рок╕в буде складати до 10 тисяч гривень», – пояснив В╕тал╕й Музиченко.
В╕н зазначив, що в ц╕лому середн╕й розм╕р субсид╕й по кра╖н╕ в неопалювальний сезон склада╓ 300-350 гривень, а в опалювальний – до двох тисяч гривень. Але, залежно в╕д умов споживання житлово-комунальних послуг, складу домогосподарства, р╕вня тариф╕в, ця сума може складати й три-п’ять тисяч гривень.
В╕тал╕й Музиченко нагадав, що для призначення субсид╕╖ в загальному випадку сл╕д подати лише заяву й декларац╕ю про доходи. Документи можна подати особисто, звернувшись безпосередньо до Центру надання адм╕н╕стративних послуг; у старостат або уповноважено╖ особи в громад╕; органу соц╕ального захисту населення в районному центр╕. Також документи на призначення субсид╕╖ можна в╕дправити поштою, роздрукувавши заяву з сайту М╕н╕стерства соц╕ально╖ пол╕тики. Кр╕м того, реал╕зовано можлив╕сть подання заяви й декларац╕╖ через оф╕ц╕йний веб-сайт М╕н╕стерства.
Заступник М╕н╕стра також п╕дкреслив, що громадяни, як╕ мають право на отримання субсид╕й на житлово-комунальн╕ послуги, не повинн╕ звол╕кати з ╖хн╕м оформленням, аби мати можлив╕сть вчасно ╕ в повному обсяз╕ оплачувати надан╕ послуги.


Хто ма╓ право на отримання субсид╕╖?

Право на отримання житлових субсид╕й мають с╕м’╖, у яких плата за житлово-комунальн╕ послуги б╕льше визначеного для них обов’язкового платежу.
Нараз╕ до к╕нця д╕╖ карантину обов’язковий в╕дсоток платежу розрахову╓ться ╕ндив╕дуально для кожно╖ с╕м’╖ за встановленою формулою ╕ залежить виключно в╕д доход╕в с╕м’╖:
- обчислю╓ться середньом╕сячний сукупний дох╕д домогосподарства;
- середньом╕сячний сукупний дох╕д д╕литься на к╕льк╕сть член╕в домогосподарства ╕ визнача╓ться середньом╕сячний дох╕д на одну особу;
- дох╕д на одну особу д╕литься на розм╕р прожиткового м╕н╕муму на одну особу в розрахунку на м╕сяць, встановленого на 1 с╕чня року, з якого признача╓ться субсид╕я (розм╕р прожиткового м╕н╕муму на 01.01.2021 склада╓ 2189 грн.);
- отриманий результат д╕литься на 2, а пот╕м множиться на 15, ╕ таким чином визнача╓ться в╕дсоток в╕д середньом╕сячного сукупного доходу.
П╕сля цього розрахову╓ться розм╕р обов’язково╖ частини платежу: обов’язковий в╕дсоток платежу множиться на середньом╕сячний сукупний дох╕д домогосподарства.

05.10.2021 За ╕нф.Управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення


"МИСТЕЦТВО БЕЗ БАР’╢Р╤В"

29 вересня 2021 року в зал╕ Прилуцько╖ дитячо╖ музично╖ школи ╕м. Л.М. Ревуцького в╕дбулася презентац╕я креативного ╕нклюзивного простору «Мистецтво без бар╓р╕в: створення простору р╕вних можливостей» за сприяння Укра╖нського культурного фонду, в╕дкриття креативного ╕нклюзивного простору, який створений в теоретичних класах школи.Д╕ти з особливими осв╕тн╕ми потребами матимуть змогу розвивати св╕й творчий потенц╕ал, адже реал╕зац╕я даного про╓кту забезпечить ╖м р╕вну доступн╕сть до використання навчального обладнання у класних к╕мнатах школи, до в╕дпов╕дних осв╕тн╕х програм мистецького спрямування, до активно╖ вза╓мод╕╖ з ╕ншими учнями. Розрахову╓ться про╓кт на д╕тей громади м. Прилуки з музичними зд╕бностями: д╕тей з особливими осв╕тн╕ми потребами, учн╕в музично╖ школи.

На заход╕в виступили: Тетяна Михайл╕вна Шкуренко – заступник м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради, Катерина Володимир╕вна Мовчан – начальник в╕дд╕лу культури ╕ туризму Прилуцько╖ м╕сько╖ ради, Мар╕я Микола╖вна Ястремська – директор Центру комплексно╖ реаб╕л╕тац╕╖ д╕тей з ╕нвал╕дн╕стю «Св╕танок», Ольга Микола╖вна Компанець - директор Прилуцько╖ ДМШ ╕м. Л.М. Ревуцького, Юл╕я Володимир╕вна Семенкова – мама учениц╕ музично╖ школи.

Присутн╕ заходу в╕дв╕дали в╕дкритий урок з сольфедж╕о, на якому було продемонстровано роботу з учнями над навчальним матер╕алом з використанням нового обладнання, придбаного за кошти гранту.30.09.2021 Директор школи О.М. Компанець


ЦЕНТРАЛЬНА ЧАСТИНА М╤СТА ПОПОВНИЛАСЬ ДЕКОРАТИВНИМИ КУЩАМИ ТА ДЕРЕВАМИ

25 вересня в центральн╕й парков╕й частин╕ м╕ста (площа ╤оасафа Б╓лгородського) прац╕вники тютюново╖ компан╕╖ за участю секретаря м╕сько╖ ради Серг╕я Чм╕ля, у рамках соц╕ального про╓кту «Ланшафтний парк ╕сторично╖ частини м╕ста Прилуки», висадили 111 кущ╕в - кизильника блискучого та 10 дерев - сакури.British American Tobacco — другий за величиною у св╕т╕ виробник тютюново╖ продукц╕╖, найб╕льше та найпрогресивн╕ше п╕дпри╓мство Прилук. Тютюнова компан╕я це не просто робоч╕ м╕сця та ╕нвестиц╕╖ для м╕ста, а ще й соц╕альна в╕дпов╕дальн╕сть та п╕дтримка територ╕ально╖ громади м╕ста.
Завдяки таким активним п╕дпри╓мствам та компан╕ям наше м╕сто ста╓ красивив╕шим та затишн╕шим. Дяку╓мо British American Tobacco за д╕╓ву сп╕впрацю з благоустрою нашого р╕дного м╕ста.

27.09.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


ПРИЛУКИ В╤ДВ╤ДАВ ПРЕДСТАВНИК СПЕЦ╤АЛЬНО╥ МОН╤ТОРИНГОВО╥ М╤С╤╥ ОБС╢ В УКРА╥Н╤

Сьогодн╕ з робочим в╕зитом Прилуки в╕дв╕дав представник спец╕ально╖ мон╕торингово╖ м╕с╕╖ ОБС╢ в Укра╖н╕ Фернандо Херера ╤нараха.Спец╕альна мон╕торингова м╕с╕я ОБС╢ в Укра╖н╕ (СMM) – це неозбро╓на цив╕льна м╕с╕я, яка працю╓ у вс╕х рег╕онах Укра╖ни. ╥╖ основн╕ завдання – це неупереджено ╕ об'╓ктивно спостер╕гати та зв╕тувати про ситуац╕ю в Укра╖н╕.
Спец╕ал╕ст з ОБС╢ зустр╕вся з посадовцями м╕сько╖ ради на чол╕ з м╕ським головою.

Учасники зустр╕ч╕ обговорили питання еп╕дситуац╕╖ щодо р╕вня захворюваност╕ на COVID-19 та х╕д вакцинально╖ кампан╕╖ у нашому м╕ст╕. Також порушували питання економ╕ки, еколог╕╖ та ╕нш╕ важлив╕ питання житт╓д╕льност╕ м╕ста.


24.09.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


ВЕРЕСЕНЬ ПРИН╤С НА ПРИЛУЦЬКУ ЗЕМЛЮ НАЙВЕЛИЧН╤Ш╤ СВЯТА – ДЕНЬ М╤СТА ТА 78-У Р╤ЧНИЦЮ ВИЗВОЛЕННЯ М╤СТА В╤Д НАЦИСТ╤В!

18 вересня – День визволення нашого р╕дного м╕ста в╕д нацистських окупант╕в. Щороку цього дня ми йдемо до мемор╕алу-скверу В╕чно╖ Слави, щоб схилити голови та вшанувати пам'ять ус╕х во╖н╕в, як╕ в╕ддали власн╕ життя заради миру.

Земний укл╕н ╕ безм╕рна вдячн╕сть визволителям м╕ста в╕д ус╕х прилучан!

Дорог╕ кожному з нас люди, наша горд╕сть ╕ слава, люди, перед якими низько схиля╓мо сво╖ голови й в╕дда╓мо без останку шану ╕ любов сво╖х сердець – ветерани в╕йни та прац╕, учасники Друго╖ св╕тово╖ в╕йни, солдати Велико╖ Перемоги зустр╕лися сьогодн╕ у сквер╕ В╕чно╖ Слави з р╕зними покол╕ннями прилучан.

За пер╕од Друго╖ Св╕тово╖ в╕йни на фронтах, у партизанських загонах ╕ в п╕дп╕лл╕ близько 18 тисяч жител╕в Прилук захищали свою Батьк╕вщину, з них загинули – 14619. У Плискун╕вц╕ розстр╕ляно 1290 чолов╕к, на територ╕╖ колишнього ╕подрому розстр╕ляно близько 6000 мирних жител╕в м. Прилук ╕ району, з них 3 750 д╕тей в╕ком до 12 рок╕в. При зв╕льненн╕ м╕ста загинуло 164 чолов╕ки.

З кожним роком тих, хто в далекому 1945-му прин╕с мир та Перемогу, усе менше. Вони невмолимо йдуть у в╕чн╕сть.

На урочистостях, присвячених 78-й р╕чниц╕ визволення м╕ста в╕д нацистських загарбник╕в, кв╕ти до В╕чного Вогню поклали кер╕вництво м╕ста, депутати обласно╖ та м╕сько╖ рад, голови первинних ветеранських орган╕зац╕й, кер╕вники установ та орган╕зац╕й м╕ста, представники педагог╕чних, учн╕вських колектив╕в та студенти м╕ста, представники рел╕г╕йних конфес╕й, во╖ни Друго╖ св╕тово╖ в╕йни та во╖ни, як╕ нин╕ захищають суверенн╕сть та незалежн╕сть нашо╖ держави.До присутн╕х звернулася м╕ський голова Ольга Попенко. Ушановуючи пам'ять визволител╕в, Ольга Михайл╕вна згадувала тих, хто виборював мир на фронтах та в тилу, хто в╕ддав власне життя на партизанськ╕й стежин╕.Звернулася до сивочолих ветеран╕в з побажаннями м╕цного здоров'я та довгол╕ття, щоб не бол╕ли рани прожитих л╕т ╕ шана супроводжувала ╖хн╕ ╕мена довг╕ роки.

До присутн╕х звернувся ветеран Друго╖ св╕тово╖ в╕йни Кур’ян Павло ╤ванович та прив╕тав прилучан з св╕тлим святом визволення м╕ста.

Оф╕ц╕йна делегац╕я посадовц╕в та ветеран╕в м╕ста вшанували пам’ять загиблих покладанням кв╕т╕в до вс╕х мемор╕ал╕в та пам’ятних знак╕в учасникам Друго╖ св╕тово╖ в╕йни.

З нагоди в╕дзначення Дня м╕ста в сес╕йн╕й зал╕ м╕сько╖ ради в╕дбувся оф╕ц╕йний прийом м╕ського голови п╕д час якого нагороджено прилучан за вагом╕ досягнення в розбудов╕ Прилук.М╕ський голова Ольга Попенко прив╕тала м╕стян та вручила Подяки м╕ського голови й грошов╕ нагороди

18.09.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


УЧАСТЬ ПРИЛУЧАН У ВСЕУКРА╥НСЬКОМУ ФОРУМ╤

Представники Молод╕жно╖ ради при Прилуцьк╕й м╕ськ╕й рад╕ взяли участь у Всеукра╖нському форум╕ для представник╕в молод╕жних консультативно-дорадчих орган╕в, який в╕дбувся з 3 по 5 вересня 2021 року у м. Харк╕в.

З в╕дкриттям Форуму учасник╕в прив╕тали:

- державний секретар Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни Олександр Ярема

- заступниця м╕н╕стра молод╕ та спорту Укра╖ни Марина Попатенко

- заступник голови Харк╕всько╖ ОДА Роман Семенуха

- народний депутат Укра╖ни Верховно╖ ради Укра╖ни ╤Х скликання Олександр Савченко

- директор Департаменту у справах с╕м'╖, молод╕ та спорту Харк╕всько╖ м╕сько╖ ради Чубаров Олекс╕й

- представник дитячого фонду ООН (ЮН╤СЕФ) в Укра╖н╕ Св╕тозар Н╕цполь

- голова громадсько╖ орган╕зац╕╖ "Укра╖нська орган╕зац╕я молод╕жних рад" Володимир Сонько

- голова правл╕ння громадсько╖ орган╕зац╕╖ "Молод╕жна платформа" Захар╕й Ткачук

Всеукра╖нський форум об’╓днав б╕льше 100 ос╕б молод╕жних рад р╕зного р╕вня, в╕ку з ус╕╓╖ кра╖ни.

П╕д час проведення Всеукра╖нського форуму для представник╕в молод╕жних рад учасники обм╕нялися досв╕дом та думками у впровадженн╕ заход╕в, як╕ дозволять розвивати громади. Також тут пройшли панельн╕ дискус╕╖ щодо рол╕ молод╕жних рад у сусп╕льств╕, представникам рад розпов╕ли, як залучати кошти в громади та розвивати сво╖ орган╕зац╕╖, навчили правильно складати нормативно-правов╕ документи.Кр╕м того, п╕д час в╕дкриття заходу в╕дбулося п╕дписання меморандуму про сп╕впрацю м╕ж Укра╖нською асоц╕ац╕╓ю молод╕жних рад та Нац╕ональною радою м╕сцевих молод╕жних рад Молдови. Представник Молдовсько╖ сторони Дмитро Журавель п╕дкреслив, що сп╕льними зусиллями буде легше виробити та застосувати правильн╕ р╕шення для подолання проблем, як╕ ╓ сп╕льними у молод╕ р╕зних кра╖н.Орган╕заторами першого Всеукра╖нського форуму для представник╕в молод╕жних рад виступили М╕н╕стерство молод╕ та спорту Укра╖ни сп╕льно з управл╕нням у справах молод╕ та спорту Харк╕всько╖ ОДА, громадською орган╕зац╕╓ю «Укра╖нська асоц╕ац╕я молод╕жних рад» у партнерств╕ з громадською орган╕зац╕╓ю «Молод╕жна платформа» за п╕дтримки Дитячого фонду ООН (ЮН╤СЕФ) в Укра╖н╕.

13.09.2021


CПОРТИВНЕ СВЯТО “СПОРТ ╢ДНА╢ УС╤Х”

Щороку в другу суботу вересня в╕дзнача╓мо День ф╕зично╖ культури ╕ спорту. Цей день об'╓дну╓ п╕д сво╖ми знаменами людей р╕зних в╕кових груп, профес╕й та ╕нтерес╕в, як╕ сво╓ю д╕яльн╕стю популяризують здоровий спос╕б життя та формують здорову нац╕ю.
Цьогор╕ч в╕дзнача╓мо потр╕йне свято: День ф╕зично╖ культури ╕ спорту Укра╖ни, 30-у р╕чницю з Дня створення Нац╕онального ол╕мп╕йського ком╕тету Укра╖ни та 20-у р╕чниця з Дня створення В╕дд╕лення Нац╕онального ол╕мп╕йського ком╕тету Укра╖ни в Черн╕г╕вськ╕й област╕.
На стад╕он╕ “Супутник” 10 вересня з╕бралися прилучани, гост╕ м╕ста, спортсмени, тренери та вся ф╕зкультурно-спортивна громадськ╕сть м╕ста.
У заход╕ також взяли участь м╕ський голова Ольга Попенко, заступник м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради Тетяна Шкуренко, перший заступник голови В╕дд╕лення Нац╕онального ол╕мп╕йського ком╕тету Укра╖ни, перший заступник голови Черн╕г╕всько╖ обласно╖ ради, заслужений майстер спорту з б╕атлону, чемп╕онка ╢вропи, призерка чемп╕онат╕в св╕ту ╕ ╢вропи, учасниця трьох Ол╕мп╕йських ╕гор Н╕на Лемеш, заступник голови В╕дд╕лення Нац╕онального ол╕мп╕йського ком╕тету Укра╖ни, заслужений майстер спорту з б╕атлону, чемп╕он ╢вропи, призер чемп╕онат╕в св╕ту ╕ ╢вропи, учасник п’яти Ол╕мп╕йських ╕гор Андр╕й Дериземля, в╕дпов╕дальний секретар В╕дд╕лення НОК Укра╖ни в Черн╕г╕вськ╕й област╕ Дмитро Пир╕жок, заслужений майстер спорту Укра╖ни з важко╖ атлетики, чемп╕онка ╕ рекордсменка ╢вропи, призерка чемп╕онат╕в св╕ту, учасниця Ол╕мп╕йських ╕гор Ольга Коробка, майстер спорту Укра╖ни м╕жнародного класу з легко╖ атлетики, бронзова призерка чемп╕онату ╢вропи, переможниця ╕ призерка м╕жнародних турн╕р╕в, учасниця Ол╕мп╕йських ╕гор Ольга Б╕б╕к, заслужений тренер Укра╖ни з боксу, його вихованц╕ ╓ чемп╕онами ╕ призерами чемп╕онат╕в св╕ту ╕ ╢вропи, чемп╕онами Укра╖ни Олег Кравець, стипенд╕атка Нац╕онального ол╕мп╕йського ком╕тету Укра╖ни, майстер спорту Укра╖ни з легко╖ атлетики, призерка чемп╕онат╕в ╕ кубк╕в Укра╖ни Юл╕я Синявська, майстер спорту Укра╖ни з бальних танц╕в, призерка чемп╕онат╕в ╕ кубк╕в Укра╖ни Олександра Шелкова, начальник управл╕ння осв╕ти Прилуцько╖ м╕сько╖ ради Олександр Правосуд, начальниця в╕дд╕лу с╕м’╖, молод╕ та спорту м╕сько╖ ради Олена Опанасенко.
Любов до спорту об'╓дну╓ людей! Це свято не лише спортивних звершень, а й перемоги ╕деал╕в морал╕: гуманност╕, справедливост╕, р╕вност╕ та доброчесност╕.
Свято розпочалося яскравим святковим д╕йством - парадом прилуцьких спортсмен╕в ╕ ветеран╕в спорту, талановитих особистостей, як╕ ╓ спортивною славою Прилуччини та горд╕стю Укра╖ни, як╕ прославляли та прославляють наше м╕сто, як╕ в р╕зн╕ часи захищали та захищають честь м╕ста, област╕, держави на змаганнях ус╕х р╕вн╕в.
Наше р╕дне м╕сто подарувало ц╕лу плеяду талановитих спортсмен╕в, що високо несуть державний прапор на змаганнях св╕тового р╕вня - це:
Серг╕й та Володимир Причиненки, Валентина Цербе-Нес╕на, ╤рина Пуха, Евген╕й Мороз, Ольга Завгородня, ╤ван Кривоше╓нко, Олег Лень, Анна Красуцька, Мар╕я Миколенко, Олекс╕й Поздняков, Дмитро Лесенко та багато ╕нших, як╕ творили ╕ творять спортивну ╕стор╕ю Прилук ╕ вс╕╓╖ Укра╖ни.
Наш╕ земляки удосто╓н╕ звання «Заслужений тренер Укра╖ни”- це:
Валер╕й ╤ванович Моляр, Олександр ╤ванович Прядко, Микола Миколайович Зоц, Григор╕й Миколайович Павленко, Серг╕й Борисович Тисенко, Михайло Степанович Марченко, Микола та Олександр Ворчаки.
Спортивний сезон 2020 — 2021 рок╕в, незважаючи на всесв╕тню пандем╕ю коронав╕русу, багатий на яскрав╕ досягнення наших спортсмен╕в на змаганнях р╕зних р╕вн╕в:
Роман Нога в склад╕ зб╕рно╖ Черн╕г╕всько╖ област╕ виборов бронзову нагороду у потр╕йному стрибку на чемп╕онат╕ Укра╖ни серед юн╕ор╕в.
Бублик Олекс╕й став дворазовим Чемп╕оном Укра╖ни з пляжного волейболу 2020 року у в╕кових категор╕я до 19 та до 20 рок╕в;
Катерина Лащенко - чемп╕онка Укра╖ни з боксу серед д╕вчат 2005 року народження, учасниця Чемп╕онату ╢вропи;
Вихованки Прилуцько╖ дитячо-юнацько╖ спортивно╖ школи стали ср╕бними призерами Чемп╕онату Укра╖ни “Дитяча л╕га” з волейболу серед д╕вчат 2007 р.н. сезону 2019-2020 рок╕в;
Команда “Ветеран” Прилуки вибороли звання чемп╕он╕в Черн╕г╕всько╖ област╕ з футболу серед ветеран╕в;
Андр╕й Гребенюк ╓ членом зб╕рно╖ команди Укра╖ни з наст╕льного тен╕су, бронзовим призером Чемп╕онату Укра╖ни, неодноразовим призером м╕жнародних турн╕р╕в;
Юн╕ тен╕систи нашого м╕ста стали призерами командного чемп╕онату Черн╕г╕всько╖ област╕ з наст╕льного тен╕су;
Денис Шинкаренко входить до складу зб╕рно╖ команди Черн╕г╕всько╖ област╕, ╓ чемп╕оном Укра╖ни та неодноразовим призером чемп╕онату та Кубку Укра╖ни з лижних перегон╕в серед юнак╕в з вадами слуху;
Вихованц╕ Прилуцько╖ дитячо-юнацько╖ спортивно╖ школи вперше в ╕стор╕╖ стали учасниками Чемп╕онату Укра╖ни з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних заклад╕в, а сам заклад уперше за всю ╕стор╕ю свого ╕снування ув╕йшов до десятки кращих дитячо-юнацьких спортивних шк╕л.
Прилучани мають ще багато й ╕нших вдалих виступ╕в на змаганнях рег╕онального та всеукра╖нського р╕вн╕в.
М╕ський голова Ольга Попенко прив╕тала з Днем ф╕зично╖ культури ╕ спорту Укра╖ни, 30-ю р╕чницею з Дня створення Нац╕онального ол╕мп╕йського ком╕тету Укра╖ни, 20-ю р╕чниця з Дня створення В╕дд╕лення Нац╕онального ол╕мп╕йського ком╕тету Укра╖ни в Черн╕г╕вськ╕й област╕.
Ольга Михайл╕вна побажала нових перемог, золотих здобутк╕в спортсменам та за вагомий особистий внесок у розвиток ╕ популяризац╕ю ф╕зично╖ культури та спорту, високий профес╕онал╕зм та з нагоди Дня ф╕зично╖ культури ╕ спорту нагородила Почесними грамотами виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради кращих ╕з кращих прилучан.
Почесн╕ гост╕ та юн╕ спортсмени урочисто висадили Алею ол╕мп╕йсько╖ слави.11.09.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


ПРИЛУЧАНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ СИН╤В ПРИЛУЧЧИНИ


29 серпня Указом Президента Укра╖ни в╕д 23.08.2019 року № 621/2019 встановлено День пам'ят╕ захисник╕в Укра╖ни, як╕ загинули в боротьб╕ за незалежн╕сть, суверен╕тет ╕ територ╕альну ц╕л╕сн╕сть Укра╖ни.

В╕дзначення Дня пам’ят╕ захисник╕в Укра╖ни саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 роц╕, в ход╕ рос╕йсько-укра╖нсько╖ в╕йни та ╤ловайсько╖ операц╕╖ в╕дбувся потужний прорив укра╖нсько╖ групи в╕йськ з рос╕йського оточення, де проявився масовий геро╖зм добровольц╕в ╕ в╕йськових, та загинула найб╕льша к╕льк╕сть укра╖нських во╖н╕в.

Сьогодн╕, 28 серпня, б╕ля пам'ятного знака загиблим во╖нам АТО/ООС з╕брались родини загиблих Геро╖в, учасники бойових д╕й, м╕стяни, посадовц╕ м╕ста й району та духовенство.

З╕брались щоб вшанувати пам'ять полеглих син╕в прилуччини, як╕ не стояли осторонь, а п╕шли захищати територ╕альну ц╕л╕сн╕сть нашо╖ держави, але на жаль не повернулись додому:


ДЖЕВАГА Серг╕й Олександрович, прилучанин, з перших дн╕в п╕шов добровольцем захищати р╕дну кра╖ну, служив командиром м╕нометного розрахунку, 2-гого батальйону спец╕ального призначення НГУ «Донбас»; загинув 29-го серпня 2014-го п╕д час виходу «зеленим коридором» з ╤ловайського котла. За особисту мужн╕сть ╕ геро╖зм, виявлен╕ у захист╕ державного суверен╕тету та територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни, в╕рн╕сть в╕йськов╕й присяз╕ п╕д час рос╕йсько-укра╖нсько╖ в╕йни - нагороджений орденом «За мужн╕сть» III ступеня.


ДЕРКАЧ Серг╕й Павлович, прилучанин, заступник командира 3-го танкового батальйону по робот╕ з особовим складом 1-╖ окремо╖ гвард╕йсько╖ танково╖ бригади. П╕д Луганськом його машина потрапила на замаскований фугас й п╕д╕рвалась. У результат╕ вибуху здетонували бо╓припаси, що перевозилися в автомоб╕л╕. 30 липня 2014 року Серг╕й Павлович загинув. Указом Президента Укра╖ни №708/2014 в╕д 8 вересня 2014 року, «за особисту мужн╕сть ╕ геро╖зм, виявлен╕ у захист╕ державного суверен╕тету та територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни», нагороджений орденом «За мужн╕сть» ╤╤╤ ступеня (посмертно).


БЕЗГУБЧЕНКО Серг╕й Борисович, уродженець села Сухополова. Призваний до Збройних Сил Укра╖ни 19 березня 2014 року у в╕йськову частину А 1815 (селище Гончар╕вське Черн╕г╕вського району. Загинув в н╕ч з 3 на 4 вересня 2014 року б╕ля села Дмитр╕вка Лугансько╖ област╕ п╕д час обстр╕лу. Указом Президента Укра╖ни № 270 в╕д 15 травня 2015 року «за особисту мужн╕сть ╕ геро╖зм, виявлен╕ у захист╕ державного суверен╕тету та територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни, в╕рн╕сть в╕йськов╕й присяз╕» нагороджений орденом «За мужн╕сть» ╤╤╤ ступеня (посмертно).


ЛАВРЕНЧУК В╕ктор ╤ванович, проживав у сел╕ Руд╕вка Прилуцького району. До Збройних Сил Укра╖ни призваний ╕з першою хвилею моб╕л╕зац╕╖ у березн╕ 2014 року. Служив старшим нав╕дником м╕нометно╖ батаре╖ в╕йськово╖ частини А 1688. Загинув 8 грудня 2014 року п╕д час артилер╕йського обстр╕лу у район╕ селища П╕ски (Донецький аеропорт) Ясинуватського району Донецько╖ област╕. Указом Президента Укра╖ни № 270 в╕д 15 травня 2015 року «за особисту мужн╕сть ╕ геро╖зм, виявлен╕ у захист╕ державного суверен╕тету та територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни, в╕рн╕сть в╕йськов╕й присяз╕» нагороджений орденом «За мужн╕сть» ╤╤╤ ступеня (посмертно).


БОЙКО Валентин Анатол╕йович, прилучанин, у березн╕ 2014 року призваний до лав Збройних Сил Укра╖ни. Служив командиром м╕нометного розрахунку в╕йськово╖ частини А 1688. Загинув 8 грудня 2014 року п╕д час артилер╕йського обстр╕лу у район╕ селища П╕ски (Донецький аеропорт) Ясинуватського району Донецько╖ област╕. Указом Президента Укра╖ни № 270/2015 в╕д 15 травня 2015 року, "за особисту мужн╕сть ╕ високий профес╕онал╕зм, виявлен╕ у захист╕ державного суверен╕тету та територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни, в╕рн╕сть в╕йськов╕й присяз╕", нагороджений орденом «За мужн╕сть» III ступеня (посмертно).


ПОТ╤╢НКО Анатол╕й Юр╕йович, проживав у сел╕ Валки Прилуцького району, призваний до лав Збройних Сил Укра╖ни у березн╕ 2014 року до в╕йськово╖ частини А 1688. Службу проходив у склад╕ кулеметно╖ обслуги механ╕зовано╖ роти мехбатальону 72–╖ механ╕зовано╖ бригади. Загинув 7 с╕чня 2015 року в╕д снайперського вогню п╕д час бою у район╕ села Новогнат╕вка Волноваського району Донецько╖ област╕. Указом Президента Укра╖ни № 76 в╕д 1 березня 2016 року «за особисту мужн╕сть ╕ геро╖зм, виявлен╕ у захист╕ державного суверен╕тету та територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни, в╕рн╕сть в╕йськов╕й присяз╕» нагороджений орденом «За мужн╕сть» ╤╤╤ ступеня (посмертно).


М╤ХНЮК Олег ╤ванович , уродженець села Мала Д╕виця Прилуцького району. У 1984–85 роках брав участь у бойових д╕ях у Республ╕ц╕ Афган╕стан. Кавалер двох орден╕в Червоно╖ З╕рки та медал╕ «За в╕двагу». Активний учасник Революц╕╖ Г╕дност╕. Сотник 8-╖ сотн╕ Майдану. З початком в╕йськово╖ агрес╕╖ проти Укра╖ни п╕шов добровольцем до 24-го батальйону територ╕ально╖ оборони «Айдар». Сержант, командир «афгансько╖» роти. Загинув 20 серпня 2014 року б╕ля селища Новосв╕тл╕вка Краснодонського району Лугансько╖ област╕. Похований у м╕ст╕ Ки╓в╕. Указом Президента Укра╖ни № 660 в╕д 21 серпня 2014 року «за особисту мужн╕сть ╕ геро╖зм, виявлен╕ у захист╕ державного суверен╕тету та територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни, в╕рн╕сть в╕йськов╕й присяз╕, високопрофес╕йне виконання службового обов’язку» нагороджений орденом «За мужн╕сть» ╤ ступеня (посмертно). Указом Президента Укра╖ни № 494 в╕д 21 серпня 2015 року «за виняткову мужн╕сть, геро╖зм ╕ самопожертву, виявлен╕ у захист╕ державного суверен╕тету та територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни, в╕рн╕сть в╕йськов╕й присяз╕» присво╓но звання Герой Укра╖ни з удосто╓нням ордена «Золота З╕рка».


МАТЯШ Григор╕й Володимирович, уродженець м. Прилуки. Учасник Революц╕╖ Г╕дност╕, п╕сля початку рос╕йсько╖ агрес╕╖, одним з перших вступив на в╕йськову службу. Молодший сержант пол╕ц╕╖ полку патрульно╖ служби особливого призначення «Дн╕про-1». Загинув 31 липня 2015 року п╕д час м╕нометного обстр╕лу у район╕ села П╕ски Ясинуватського району Донецько╖ област╕. Указом Президента Укра╖ни № 573 в╕д 10 жовтня 2015 року «за особисту мужн╕сть ╕ високий профес╕онал╕зм, виявлен╕ у захист╕ державного суверен╕тету та територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни, в╕рн╕сть в╕йськов╕й присяз╕» нагороджений орденом «За мужн╕сть» ╤╤╤ ступеня (посмертно).


МАНЖОЛА В╕ктор ╤ванович, уродженець сел╕ Кан╕вщина. Моб╕л╕зований до лав Збройних Сил Укра╖ни весною 2015 року, з 26 травня того ж року перебував у зон╕ проведення АТО, пот╕м вступив на в╕йськову службу за контрактом. Солдат 30-╖ окремо╖ механ╕зовано╖ бригади . Помер 29 вересня 2016 року у розташуванн╕ в╕йськово╖ частини у район╕ села Труд╕вське Волноваського району Донецько╖ област╕.


ЗАДОРОЖН╤Й В╕ктор Володимирович, уродженець с. Ковтун╕вка. Моб╕л╕зований до Збройних сил Укра╖ни 11 лютого 2015 року. Загинув 25 жовтня 2015 року в сел╕ Кам’янка Ясинуватського району Донецько╖ област╕ неподал╕к траси Слов’янськ – Донецьк.


САНИК Олег Володимирович, уродженець сел╕ Под╕л Ср╕бнянського району, моб╕л╕зований 29 с╕чня 2015 року, п╕д час четверто╖ хвил╕ моб╕л╕зац╕╖. В╕йськову службу проходив у склад╕ в/ч В0849 72-о╖ окремо╖ механ╕зовано╖ бригади. З 31 с╕чня 2017 року продовжив службу у Збройних Сил Укра╖ни за контрактом. Загинув 12 кв╕тня 2017 року п╕д час м╕нометного обстр╕лу на взводно-опорному пункт╕ 8-о╖ механ╕зовано╖ колони 3-го механ╕зованого батальйону окремо╖ механ╕зовано╖ бригади у район╕ шахти «Бут╕вка» м╕ста Авд╕╖вка Донецько╖ област╕. Похований у сел╕ Под╕л Ср╕бнянського району. Указом Президента Укра╖ни в╕д 22 травня 2017 року №138 нагороджений орденом «За мужн╕сть» ╤╤╤ ступеня (посмертно) за особисту мужн╕сть ╕ геро╖зм, виявлен╕ у захист╕ державного суверен╕тету та територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни, в╕рн╕сть в╕йськов╕й присяз╕.


МАСЛОВ В╕ктор Олегович , уродженець м. Прилуки. У листопад╕ 2016 року був призваний на в╕йськову службу, служив за контрактом у 25-й десантно-штурмов╕й бригад╕ гранатометником-розв╕дником. Загинув 28 листопада 2017 року у Донецьк╕й област╕ п╕д час виконання в╕йськових обов’язк╕в внасл╕док снайперського вогню. Указом Президента Укра╖ни в╕д 26 лютого 2018 року № 42 нагороджений орденом «За мужн╕сть» ╤╤╤ ступеня (посмертно) за особисту мужн╕сть ╕ геро╖зм, виявлен╕ у захист╕ державного суверен╕тету та територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни, в╕рн╕сть в╕йськов╕й присяз╕.


╢ГОРОВ Валер╕й ╤горович, прилучанин. У березн╕ 2014 року, п╕д час проведення першо╖ хвил╕ моб╕л╕зац╕╖, добровольцем п╕шов на в╕йну. В грудн╕ 2015 року втрет╓ п╕дписав контракт на проходження в╕йськово╖ служби. Сержант, командир розв╕дувального в╕дд╕лення розв╕дувального взводу 57-╖ окремо╖ мотоп╕хотно╖ бригади. Загинув 19 лютого 2018 року, п╕д час виконання бойового завдання. Указом Президента Укра╖ни в╕д 6 кв╕тня 2018 року № 98 нагороджений орденом "За мужн╕сть" ╤╤╤ ступеня (посмертно) за особисту мужн╕сть ╕ самов╕ддан╕ д╕╖, виявлен╕ у захист╕ державного суверен╕тету та територ╕ально╖ ц╕л╕сност╕ Укра╖ни, зразкове виконання в╕йськового обов’язку.


ЯШИН Петро В’ячеславович, прилучанин. Проходив в╕йськову службу в 1-й окрем╕й танков╕й бригад╕ на посад╕ ╕нженера ремонтного батальйону, п╕сля зак╕нчення факультету в╕йськово╖ п╕дготовки ХП╤ м.Харкова. В╕дпов╕дальний оф╕цер, досв╕дчений фах╕вець, палкий патр╕от нашо╖ держави. 11 серпня в район╕ проведення ООС (в м╕сц╕ в╕дведення бойово╖ техн╕ки) його серце зупинилося. Йому назавжди залишиться 35.

До родин загиблих з╕ словами щиро╖ вдячност╕ звернулись секретар м╕сько╖ ради Серг╕й Чм╕ль, голова Прилуцько╖ райдержадм╕н╕страц╕╖ Геннад╕й Луценко та голова районно╖ ради Олег Дмитренко.Поминальну панахиду за во╖нами АТО (ООС), як╕ загинули за незалежн╕сть Укра╖ни в╕дслужив настоятель Собору Р╕здва Пресвято╖ Богородиц╕ Православно╖ церкви Укра╖ни, прото╕╓рей В╕тал╕й Юрочко.П╕сля м╕тингу з Центрально╖ площ╕ м╕ста стартував патр╕отичний заб╕г у пам’ять про загиблих во╖н╕в «Шаную во╖н╕в, б╕жу за Геро╖в Укра╖ни».29.08.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ПАСПОРТ╤В

Традиц╕йно у День Державного Прапора Укра╖ни 23 серпня на майданчику б╕ля пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку за доброю традиц╕╓ю в╕дбулося вручення паспорт╕в громадянина Укра╖ни представникам учн╕всько╖ молод╕, як╕ мають особлив╕ досягнення у навчанн╕, спорт╕, мистецтв╕, здобули перемоги у р╕зноман╕тних галузевих ол╕мп╕адах, зд╕йснили г╕дн╕ пошани вчинки у рамках проведення Всеукра╖нсько╖ акц╕╖ "Я — громадянин Укра╖ни".

Наш╕ юн╕ земляки отримали посв╕дчення громадянина ╕з рук м╕ського голови Ольги Попенко та головного спец╕ал╕ста Прилуцького м╕ського в╕дд╕лу Управл╕ння Державно╖ м╕грац╕йно╖ служби Укра╖ни в Черн╕г╕вськ╕й област╕ Оксани Крилово╖ та стали повноправними громадянами р╕дно╖ Батьк╕вщини.П╕д час проведення обласно╖ акц╕╖ "Я - громадянин Укра╖ни" було урочисто вручено паспорт мешканц╕ м╕ста Прилуки, учениц╕ Прилуцько╖ ЗОШ ╤-╤╤╤ ст. №9, переможниц╕ М╕жнародного конкурсу з укра╖нознавства для учн╕в 8-11 клас╕в (диплом ╤ ступеня) М╕зюк Мар╕╖. Зах╕д проходив у Батурин╕ на територ╕╖ Нац╕онального ╕сторико-культурного запов╕дника "Гетьманська столиця", одного з найб╕льш значущих м╕сць на шляху до здобуття державно╖ незалежност╕, резиденц╕╖ визначних гетьман╕в Л╕вобережно╖ Укра╖ни ╤вана Мазепи, Пилипа Орлика ╕ Кирила Розумовського.

Кожен з представник╕в молод╕ матиме свою особливу стор╕нку майбутнього, котру варто писати полум'ям душ╕, щоб у мир╕ й достатку жила наша нац╕я й розвивалася Укра╖на.

25.08.2021 Начальник в╕дд╕лу с╕м'╖, молод╕ та спорту м╕сько╖ ради О.В.ОПАНАСЕНКО


ПРИЛУЧАНИ СВЯТКУЮТЬ 30-ТУ Р╤ЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТ╤ УКРА╥НИ

24 серпня Укра╖на святкувала 30 рок╕в сво╓╖ незалежност╕.
Заходи у нашому м╕ст╕ розпочалися молебнем за Укра╖ну в ус╕х храмах м╕ста.

Б╕ля буд╕вл╕ г╕мназ╕╖ №1 в╕дбувся м╕тинг-ушанування видатних д╕яч╕в укра╖нсько╖ ╕стор╕╖ та культури М.М╕хновського та А.Л╕вицького п╕сля чого в╕дбулося вшанування борц╕в за незалежн╕сть Укра╖ни, церемон╕я покладання кв╕т╕в до мемор╕альних стел видатних д╕яч╕в укра╖нського державотворення, захисник╕в кра╖ни, борц╕в за волю й незалежн╕сть Укра╖ни вс╕х час╕в.

Святковою урочистою ходою „╢днаймось, браття – укра╖нц╕!” (в╕д пам’ятника Т.Г.Шевченку до Театрально╖ площ╕) прилучани вирушили до м╕ського будинку культури, де на них чекала виставка "Незалежна ╕ в╕льна держава - твор╕ння укра╖нсько╖ нац╕╖», виставка арх╕вних матер╕ал╕в, присвячених становленню незалежност╕ в м.Прилуки та урочистост╕ з нагоди 30-╖ р╕чниц╕ незалежност╕ Укра╖ни „Велична ╕ свята, моя ти Укра╖но!”25.08.2021


ШАНОВН╤ ПРИЛУЧАНИ ТА ГОСТ╤ НАШОГО М╤СТА!Запрошу╓мо вас 21-24 серпня 2021 року долучитися до колоритного ярмаркового д╕йства з нагоди 30-╖ р╕чниц╕ незалежност╕ Укра╖ни.

Святкове ярмаркове д╕йство — це в╕дображення нац╕ональних традиц╕й, сучасного культурного й економ╕чного потенц╕алу Прилук та рег╕ону, ╓дност╕ нашо╖ громади.

Урочисте в╕дкриття ярмарку в╕дбудеться 21 серпня об 11:00 на Центральн╕й площ╕ м╕ста.

Будемо рад╕ розд╕лити з вами наше свято.20.08.2021


ПРИЛУЧАНИ ЯРМАРКУВАТИМУТЬ ТРИ ДН╤ НАПЕРЕДОДН╤ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТ╤

Цьогор╕ч наше м╕сто заполонять народн╕ мелод╕╖ та рад╕сний гам╕р урочистостей тридцято╖ р╕чниц╕ до Дня Незалежност╕. У рамках святкування 30-╖ р╕чниц╕ Незалежност╕ прилучани ярмаркуватимуть ╕з 21 по 23 серпня, а святков╕ заходи з нагоди державного свята продовжаться ще й 24 серпня. Яскраву самобутн╕сть Прилуччини полонить духовними традиц╕ями й винятковим колоритом. Ярмарок до Дня незалежност╕ прилучани святкуватимуть уперше.


Саме п╕дготовку до урочистих заход╕в обговорили посадовц╕ на зас╕данн╕ орган╕зац╕йного ком╕тету з питань проведення ярмаркових та загальном╕ських заход╕в з п╕дготовки та в╕дзначення в м.Прилуки 30-╖ р╕чниц╕ незалежност╕ Укра╖ни.М╕ський голова Ольга Попенко дала в╕дпов╕дн╕ доручення фах╕вцям щодо орган╕зац╕йних питань та для врегулювання ф╕нансових питань щодо сплати орган╕зац╕йного внеску за участь у ярмарку.
Заступник м╕ського голови Олександр Сивенко пов╕домив, що прилучани вперше ярмаркуватимуть три дн╕. На ярмарку будуть представлен╕ вироби декоративно-прикладного мистецтва, промислов╕ та продовольч╕ товари, продукц╕я рослинництва, тваринництва та бджолярства. А народн╕ ум╕льц╕ запропонують гончарн╕ ╕ кован╕ вироби, прикраси ╕ вишиванки, витвори з дерева, а ще картини, обереги, гобелени, солом’ян╕ брил╕ тощо.
Прилучани та гост╕ м╕ста матимуть можлив╕сть стати учасниками заход╕в. Кожен з гостей ярмарку, узявши гарний настр╕й, розпочне свою особисту мандр╕вку алеями демонстрац╕й та продажу продукц╕╖ с╕льськогосподарсько╖, переробно╖ та легко╖ промисловост╕.
Заступник м╕ського голови Тетяна Шкуренко ознайомила член╕в ярмаркому з планом розважальних заход╕в, що передбачаються на пер╕од ярмарку та з нагоди державних свят — Дня Державного Прапора Укра╖ни та Дня незалежност╕.

У рамках ярмарку працюватиме „М╕стечко розваг”, мистецька алея, де будуть представлен╕ роботи прилуцьких митц╕в тощо.
Також працюватиме концертний майданчик „Кольоров╕ п╕снесп╕ви” б╕ля пам’ятника Тарасов╕ Григоровичу Шевченку.
Увечер╕ 21 та 24 серпня на Центральн╕й площ╕ прилучани та гост╕ м╕ста зможуть переглянути концертну програму за участю творчих колектив╕в м╕ського Будинку культури та в╕домих виконавц╕в Укра╖ни.

В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та
комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради

30.07.2021


У ПРИЛУЦЬК╤Й М╤СЬК╤Й РАД╤ В╤ДБУЛАСЯ ЗУСТР╤Ч ПРЕДСТАВНИК╤В ОСББ ╤З АТ "ЧЕРН╤Г╤ВГАЗ"

Зустр╕ч в╕дбулася за участ╕ голови правл╕ння АТ «Черн╕г╕вгаз» Алли Ярово╖, начальника УКБ АТ «Черн╕г╕вгаз» Серг╕я Дорошенка, начальника Прилуцького в╕дд╕лення АТ «Черн╕г╕вгаз» Вячеслава В╕с╕ча, м╕ського голови Ольги Попенко, заступника м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради Руслана Котляра, представник╕в управл╕ння житлово-комунального господарства м╕сько╖ ради, КП «Прилукижитлобуд», ТОВ «Комфортн╕ послуги», ТОВ «Комфортн╕ послуги-2» ╕ гол╕в об'╓́днань сп╕ввла́сник╕в багатокварти́рних буди́нк╕в м╕ста.

У ход╕ зустр╕ч╕ розглянули питання щодо особливостей обслуговування внутр╕шньобудинкових газових мереж та нормативно╖ бази. Представники ОСББ та управител╕ багатоповерх╕вок мали змогу задати питання безпосередньо представникам АТ «Черн╕г╕вгаз» й отримати ╜рунтовн╕ роз’яснення.

Кер╕вництво «Черн╕г╕вгазу» подякувало вс╕м, хто вчасно сплачу╓ за доставку газу та ╓ в╕дпов╕дальними громадянами. ╤ висловило спод╕вання, що споживач╕ ╕ надал╕ виконуватимуть вс╕ сво╖ зобов’язання.

За ╕нформац╕╓ю управл╕ння житлово-комунального господарства м╕сько╖ ради
В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради29.07.2021


ПРЕЗЕНТАЦ╤Я ╤Н╤Ц╤АТИВИ "УПРАВЛ╤ННЯ ПУБЛ╤ЧНИМ ╤НВЕСТУВАННЯМ"

Група радник╕в ╤н╕ц╕ативи «Управл╕ння публ╕чним ╕нвестуванням» проекту «Супров╕д урядових реформ в Укра╖н╕» (SURGe), що п╕дтриму╓ться урядом Канади та реал╕зу╓ться компан╕╓ю Alinea International, 21 липня в╕дв╕дала м╕сто Прилуки з презентац╕йною м╕с╕╓ю та з метою обговорення питань подальшо╖ сп╕впрац╕.
Зустр╕ч з м╕ським головою Ольгою Попенко та ╖╖ заступниками, представниками структурних п╕дрозд╕л╕в м╕сько╖ ради, громадських орган╕зац╕й, б╕знесу стала продовженням участ╕ Прилуцько╖ громади в зазначен╕й ╤н╕ц╕атив╕, у рамках яко╖ вже цього року в╕дбулось ряд онлайн – зустр╕чей та опитувань.
Кер╕вник групи радник╕в Юр╕й Третяк, радники Анатол╕й Ткачук, Василь Федюк розпов╕ли про завдання ╤н╕ц╕ативи на наступн╕ два роки.У рамках впровадження ╤н╕ц╕ативи «Управл╕ння публ╕чним ╕нвестуванням» передбачено сп╕вроб╕тництво з 10 територ╕альними громадами Черн╕г╕всько╖ област╕. ╤н╕ц╕атива ма╓ нам╕р детально досл╕дити проблеми ╕ потреби громад у межах в╕дпов╕дних територ╕й (прикордонн╕ територ╕╖ в несприятливих умовах, с╕льськ╕ територ╕╖ в несприятливих умовах, територ╕╖ природно-запов╕дного фонду, м╕ста - рег╕ональн╕ полюси економ╕чного зростання), допомогти виявити потенц╕ал економ╕чного розвитку, пр╕оритетн╕ напрями ╕нвестування публ╕чних кошт╕в, додатков╕ можливост╕ для сп╕впрац╕ м╕ж р╕зними р╕внями орган╕в влади, п╕дготувати проекти розвитку в процес╕ реал╕зац╕╖ державних програм.

У ход╕ зустр╕ч╕ обговорено ключов╕ питання ресурсного потенц╕алу м╕ста, що ╓, на думку радник╕в ╤н╕ц╕ативи, важливим рег╕ональним полюсом економ╕чного зростання в Черн╕г╕вськ╕й област╕. В╕дпов╕дно до плану ╤н╕ц╕ативи на початкових етапах сп╕впрац╕ буде зд╕йснено поглиблене досл╕дження потреб та економ╕чних можливостей, створено м╕сцеву м╕жсекторну команду.

Сп╕впраця та участь м╕ста Прилуки в ╤н╕ц╕атив╕ «Управл╕ння публ╕чним ╕нвестуванням» проекту «Супров╕д урядових реформ» (SURGe) зд╕йсню╓ться в╕дпов╕дно до Меморандуму про нам╕ри та вза╓мод╕ю м╕ж Черн╕г╕вською обласною державною адм╕н╕страц╕╓ю та цим проектом.

В╕дд╕л ╕нвестиц╕й та м╕жнародно╖ д╕яльност╕ м╕сько╖ ради

23.07.2021


СОЦ╤АЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ПРИ ВИР╤ШЕНН╤ ПИТАНЬ ДЕТ╤Н╤ЗАЦ╤╥ ЗАЙНЯТОСТ╤ НАСЕЛЕННЯ ТА ЛЕГАЛ╤ЗАЦ╤╥ ОПЛАТИ ПРАЦ╤

22 липня 2021 року в мал╕й зал╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради в╕дбулося зас╕дання «Круглого столу» на тему: «Соц╕альне партнерство при вир╕шенн╕ питань дет╕н╕зац╕╖ зайнятост╕ населення та легал╕зац╕╖ оплати прац╕».
На зас╕данн╕ були присутн╕ посадовц╕ виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради, представники державних контролюючих установ та орган╕зац╕й, ф╕зичн╕ особи-п╕дпри╓мц╕ й представники б╕знесу.
У ход╕ обговорення п╕дн╕мались питання щодо легал╕зац╕╖ зайнятост╕ населення та дотримання законодавства про працю.
Для прац╕вник╕в, як╕ вже працюють ╕ для тих, як╕ мають нам╕р влаштуватися на роботу, важливо розум╕ти способи виплати й розм╕ри зароб╕тно╖ плати, ╖х вплив на соц╕альне та пенс╕йне забезпечення, адже оф╕ц╕йне працевлаштування — це певна гарант╕я роботодавцем соц╕альних, економ╕чних, трудових та ╕нших прав прац╕вника.Виступаюч╕ зауважили, що громадяни ризикують втратити право на пенс╕ю, чи на ╖╖ частину, адже при обчисленн╕ пенс╕╖ врахову╓ться розм╕р зарплати, а для призначення пенс╕╖ за в╕ком необх╕дно мати визначений законодавством певний пер╕од страхового стажу, який ма╓ тенденц╕ю до зростання.
Соц╕альний захист в пер╕од перебування у трудових в╕дносинах, та як насл╕док, пенс╕йне забезпечення в майбутньому, залежить в першу чергу в╕д св╕домо╖ громадянсько╖ позиц╕╖ самих працюючих.
До переваг оф╕ц╕йного працевлаштування в╕дносяться в першу чергу економ╕чн╕ й соц╕альн╕ гарант╕╖: зароб╕тна плата оф╕ц╕йно працевлаштованого прац╕вника не може бути меншою м╕н╕мально╖ – з 01 с╕чня 2021 року розм╕р м╕н╕мально╖ зароб╕тно╖ плати зб╕льшився до 6 000 грн, а з 01 грудня 2021 року зб╕льшиться до 6 500 грн.; строки виплати зароб╕тно╖ плати не р╕дше двох раз╕в на м╕сяць; розм╕р зароб╕тно╖ плати за першу половину м╕сяця повинний бути не менше оплати за фактично в╕дпрацьований час з розрахунку тарифно╖ ставки (посадового окладу) прац╕вника; зароб╕тна плата прац╕вникам за весь час щор╕чно╖ в╕дпустки виплачу╓ться не п╕зн╕ше н╕ж за три дн╕ до початку в╕дпустки; право на оплату л╕карняного; право на достроковий вих╕д на пенс╕ю через шк╕длив╕ умови прац╕; право на скорочений робочий день, тиждень через шк╕длив╕ умови прац╕; право не працювати у вих╕дний ╕ святковий день; право не залучатися до понаднормових роб╕т без бажання прац╕вника; право на допомогу в зв’язку з безроб╕ттям; право на соц╕альне страхування в╕д нещасних випадк╕в на виробництв╕ й профес╕йних захворювань та ╕н. Також громадянам гаранту╓ться захист в╕д незаконного зв╕льнення.
Оф╕ц╕йне оформлення трудових в╕дносин та легал╕зац╕я робочих м╕сць для роботодавця – це позитивний ╕м╕дж та репутац╕я над╕йного партнера, що ╓ запорукою процв╕тання б╕знесу та примноження прибутк╕в.
Проте деяк╕ роботодавц╕ ╕гнорують вимоги, визначен╕ законодавством Укра╖ни ╕ змушують роб╕тник╕в працювати без оформлення трудових в╕дносин, тому легал╕зац╕я зароб╕тно╖ плати, приховано╖ зайнятост╕ на сьогодн╕ ╓ одним з найприор╕тетн╕ших напрямк╕в роботи орган╕в м╕сцевого самоврядування.
За порушення трудового законодавства юридичн╕ особи та ф╕зичн╕ особи – п╕дпри╓мц╕, як╕ використовують найману працю, несуть ф╕нансову в╕дпов╕дальн╕сть.

Учасники «Круглого столу» були задоволен╕ сп╕впрацею та висловили спод╕вання на зустр╕ч в майбутньому.


В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради

22.07.2021


ПРИЛУКИ В╤ДВ╤ДАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ ПРО╢КТУ "GIZ"

У рамках сп╕впрац╕ з Про╓ктом “Просування енергоефективност╕ та ╕мплементац╕╖ Директиви ╢С про енергоефективн╕сть в Укра╖н╕” (дал╕ - Про╓кт), що впроваджу╓ться в Укра╖н╕ компан╕╓ю “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH” за дорученням Уряд╕в Н╕меччини та Швейцар╕╖, 5-6 липня 2021 року з робочим в╕зитом п╕дтримки та консультац╕╖ в╕дбулася зустр╕ч ╕з представниками Про╓кту.

М╕сто Прилуки в╕дв╕дали Андр╕й Панащук — представник оф╕су Про╓кту та Дмитро Сакалюк — консультант Про╓кту.П╕д час в╕зиту Андр╕й Панащук та Дмитро Сакалюк провели зустр╕ч╕ з м╕ським головою Ольгою Попенко, енергоменеджером м╕ста, кер╕вниками структурних п╕дрозд╕л╕в м╕сько╖ ради та бюджетних установ, де обговорено питання необх╕дност╕ функц╕онування системи енергоменеджменту, подальш╕ кроки та перспективи участ╕ в Про╓кт╕ “Просування енергоефективност╕ та ╕мплементац╕╖ Директиви ╢С про енергоефективн╕сть в Укра╖н╕”.

Кр╕м того, у рамках в╕зиту 6 липня 2021 року консультантом Про╓кту та енергоменеджером управл╕ння житлово-комунального господарства м╕сько╖ ради проведено короткий огляд стану двох буд╕вель бюджетно╖ сфери щодо визначення проблемних зон на об’╓ктах та обговорення з пол╕пшення ╖х енергоефективност╕, бо ц╕ллю Про╓кту ╓ не т╕льки допомога громадам впровадити мун╕ципальний енергоменеджмент, а й навчити як╕сно використовувати енерг╕ю та впроваджувати про╓кти з енергоефективност╕.За результатами в╕зиту п╕дтримки м╕сто, отримало корисн╕ ╕ндив╕дуальн╕ консультац╕╖ щодо впровадження системи енергоменеджменту в нашому м╕ст╕, п╕дготовки необх╕дних документ╕в, особливостей залучення ╕нвестиц╕й, участ╕ в грантових конкурсах та вир╕шення проблемних питань з енергоефективност╕ тощо.Ус╕ заходи в рамках м╕с╕╖ п╕дтримки проведен╕ в╕дпов╕дно до базових карантинних правил та рекомендац╕й GIZ.

08.07.2021 За ╕нформац╕╓ю управл╕ння житлово-комунального господарства м╕сько╖ ради


КОНКУРС ГРАНТОВО╥ П╤ДТРИМКИ У СОЦ╤АЛЬН╤Й СФЕР╤


У рамках проекту «Соц╕альн╕ послуги: ╕ндив╕дуальна фасил╕тац╕я для ефективного функц╕онування», що впроваджу╓ться Представництвом Фонду м╕жнародно╖ сол╕дарност╕ в Укра╖н╕, протягом травня-липня фах╕вц╕ Територ╕ального центру соц╕ального обслуговування (надання соц╕альних послуг) м╕сько╖ ради, в╕дд╕лу ╕нвестиц╕й та м╕жнародно╖ д╕яльност╕ м╕сько╖ ради долучилися до ╖╖ навчально-консультац╕йного компоненту. Разом з представниками ще п’яти в╕д╕браних на конкурсних засадах громад Черн╕г╕вщини у формат╕ zoom-зустр╕чей опрацьовано актуальн╕ теми щодо залучення ╕нвестиц╕й для соц╕альних проект╕в, бюджетування соц╕альних послуг, особливостей соц╕ального п╕дпри╓мництва, стратег╕чного планування та показник╕в ефективност╕ надання соц╕альних послуг.Також у червн╕ в м.Черн╕г╕в за участ╕ пров╕дного експерта проекту М╕рослава Ольчака (Республ╕ка Польща) для громад-учасниць проекту в╕дбувся сем╕нар «Планування, бюджетування ╕ ефективн╕сть у наданн╕ соц╕альних послуг». Сем╕нар був присвячений темам планування та бюджетування кошт╕в для надання соц╕альних послуг, забезпечення ефективност╕, продуктивност╕ та результативност╕, використання к╕льк╕сних показник╕в для вим╕рювання ефективност╕ роботи, а також ╕нтегрованому п╕дходу до вир╕шення соц╕альних проблем.Представництвом Фонду м╕жнародно╖ сол╕дарност╕ в Укра╖н╕ у липн╕ оголошено грантовий конкурс для громад-учасниць зазначеного проекту. В╕дпов╕дно до умов конкурсу сума гранту складатиме до 475 тис. грн., також обов’язковою ╓ вимога щодо сп╕вф╕нансування.
Запрошу╓мо ╕н╕ц╕ативних прилучан, фах╕вц╕в соц╕ально╖ сфери залишити побажання-╕де╖ щодо тематики конкурсно╖ проектно╖ пропозиц╕╖, ╕нновац╕йних р╕шень у сфер╕ покращення й доступност╕ соц╕альних послуг в Прилуцьк╕й громад╕ шляхом заповнення форми за посиланням
tinyurl.com/59d9b7kd
Зб╕р ╕дей для грантового конкурсу триватиме до 19 липня.


Дов╕дково

Представництво фонду м╕жнародно╖ сол╕дарност╕ в Укра╖н╕ було засновано в липн╕ 2019 року для сприяння досягнення мети, ц╕лей ╕ завдань Фонду м╕жнародно╖ сол╕дарност╕ Республ╕ки Польща «Solidarity Fund PL».
«Solidarity Fund PL» був заснований в к╕нц╕ 90-х рок╕в з ╕н╕ц╕ативи Президента Республ╕ки Польща, з метою надання допомоги кра╖нам, що знаходиться нам етап╕ переходу до ринково╖ економ╕ки та приватного п╕дпри╓мництва, а також п╕дтримки ╖х економ╕чного, соц╕ального ╕ пол╕тичного розвитку. Протягом сво╓╖ д╕яльност╕ Фонд реал╕зував ряд проект╕в, у тому чист╕ для Укра╖ни, Молдови, Казахстану та Груз╕╖. Ще у 2015 роц╕ «Solidarity Fund PL» почав виконувати завдання щодо п╕дтримки реформ самоврядування в Укра╖н╕, що випливають з Меморандуму про сп╕впрацю м╕ж Польщею та Укра╖ною, п╕дписаного у Варшав╕ 17 грудня 2014 року.

08.07.2021 В╕дд╕л ╕нвестиц╕й та м╕жнародно╖ д╕яльност╕ м╕сько╖ ради


В╤ДБУЛОСЯ ЗАС╤ДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМ╤ТЕТУ


Сьогодн╕, 06 липня, у сес╕йн╕й зал╕ м╕сько╖ ради м╕ський голова Ольга Попенко провела чергове зас╕дання виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради.З першого питання порядку денного «Про схвалення проекту р╕шення м╕сько╖ ради «Про бюджет Прилуцько╖ м╕сько╖ територ╕ально╖ громади на 2021 р╕к» допов╕ла начальник ф╕нансового управл╕ння м╕сько╖ ради Олена Ворона. В╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни „Про м╕сцеве самоврядування в Укра╖н╕“ та Бюджетного кодексу Укра╖ни виконком м╕сько╖ ради схвалив запропонований проект бюджету м╕ста на 2021 р╕к, який у подальшому буде внесено на розгляд депутатського корпусу. Зм╕ни в╕дбулися в дох╕дн╕й частин╕ м╕ського бюджету, а саме: п╕сля п╕вр╕чного п╕дведення п╕дсумк╕в планово дох╕д зб╕льшився на ш╕сть м╕льйон╕в ╕ в╕дпов╕дно видаткова частина розрахована на погашення зароб╕тно╖ плати прац╕вник╕в дошк╕льних навчальних заклад╕в м╕ста.З питання «Про визначення управл╕ння адм╕н╕стративних послуг м╕сько╖ ради збер╕гачем ре╓страц╕йних справ» про╕нформувала начальник управл╕ння адм╕н╕стративних послуг м╕сько╖ ради Св╕тлана Дурдас, яка пов╕домила, що в╕дпов╕дно до чинного законодавства та виконання листа П╕вн╕чно-Сх╕дного м╕жрег╕онального управл╕ння М╕н╕стерства юстиц╕╖ Укра╖ни необх╕дно уповноважити управл╕ння адм╕н╕стративних послуг (Центр надання адм╕н╕стративних послуг м.Прилуки) Прилуцько╖ м╕сько╖ ради вести та збер╕гати в╕дпов╕дним чином ре╓страц╕йн╕ справи юридичних ос╕б, ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в ╕ ре╓страц╕йн╕ справи на нерухоме майно та ╖х обтяжень.

Начальник управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради Ганна Малиш допов╕ла з питань: «Про припинення д╕╖ ком╕с╕╖ для розгляду звернень громадян з питань призначення державно╖ соц╕ально╖ допомоги малозабезпеченим с╕м’ям, житлових субсид╕й та про включення до ╢ДАРПу ╕нформац╕╖ про п╕льговик╕в за м╕сцем фактичного проживання» та «Про утворення ком╕с╕╖ для розгляду звернень громадян з питань включення до ╢ДАРПу ╕нформац╕╖ про п╕льговика за м╕сцем фактичного проживання та призначення соц╕альних виплат внутр╕шньо перем╕щеним особам за фактичним м╕сцем проживання».

З питання «Про утворення м╕сько╖ координац╕йно╖ ради з питань розвитку п╕дпри╓мництва у новому склад╕» про╕нформувала головний спец╕ал╕ст в╕дд╕лу економ╕ки м╕сько╖ ради Марина Градобик.

Начальник в╕дд╕лу бухгалтерського обл╕ку та зв╕тност╕ – головний бухгалтер м╕сько╖ ради ╤нна Яценко про╕нформувала з питання «Про затвердження норм витрат на коп╕ювання або друк документ╕в, що надаються за запитом на ╕нформац╕ю до Прилуцько╖ м╕сько╖ ради та виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради».«Про включення об’╓кта оренди до перел╕ку Першого типу» допов╕ла начальник в╕дд╕лу комунально╖ власност╕ м╕сько╖ ради Олена Яценко.

Також у ход╕ зас╕дання члени виконавчого ком╕тету розглянули низку й ╕нших питань порядку денного та ухвалили в╕дпов╕дн╕ р╕шення.

06.07.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦ╤В ТРЕТЬО╥ КРА╢ЗНАВЧО╥ ПРЕМ╤╥ ╤М. Д.О. ШКОРОПАДА "Р╤ДНИЙ КРАЙ"

Наше сьогодення вимага╓ аби укра╖нц╕ усв╕домили хто ми, яка наша ╕стор╕я, культура. традиц╕╖. Сьогодн╕ культура ╓ збро╓ю у г╕бридн╕й в╕йн╕. Культура ма╓ стати сферою нац╕онально╖ безпеки. Саме за для виховання ╕ об╕знаност╕ нашо╖ нац╕╖ ми повинн╕ вивчати ╕ п╕знавати минуле аби не робити помилок у майбутньому. Одним з аспект╕в цього ресурсу ╓ кра╓знавсто, яке дозволя╓ заглиблюватися в ╕сторичн╕, етнограф╕чн╕, рел╕г╕йн╕, фольклорн╕ сторони життя маленьких м╕ст та селищ, як╕ ╕ формують ╕стор╕ю та культуру нашо╖ державност╕.

Наше м╕сто ма╓ глибок╕ традиц╕╖, визначну ╕стор╕ю. ╤ саме за для розвитку кра╓знавства, за для зац╕кавлення досл╕дник╕в м╕ська рада у 2017 роц╕ започаткувала кра╓знавчу прем╕ю ╕мен╕ Дмитра Шкоропада «Р╕дний край».25 червня у сес╕йн╕й зал╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради в╕дбулося урочисте нагородження переможц╕в третьо╖ кра╓знавчо╖ прем╕╖ ╕м. Д.О. Шкоропада «Р╕дний край»:


- лауреат прем╕╖ - Лозовий Олександр Миколайович з книгою «╤з павутиння часу»;- дипломант ╤ ступеня - Степаненко Галина Анатол╕╖вна з роботою «Кра╓знавч╕ аспекти дитячих ╕гор та розваг у сьогоденних викликах»;

- дипломант ╤╤ ступеня - Риженко Анатол╕й Григорович з роботою «╥х ╕мена пов’язан╕ з Прилуччиною»;

- дипломант ╤╤╤ ступеня - Макар╕йчук Н╕ла Микола╖вна та Хоружа Лариса Олекс╕╖вна з роботою «Прилуччина в живописн╕й спадщин╕ Юр╕я Коваленка»;
- дипломом учасника - Волвенко Антон Миколайович з роботою «╤стор╕я козацтва Прилуччиним: в╕д минулого до сьогодення»;

- дипломом учасника - Петрик Валер╕я Володимир╕вна «╤нтерпретац╕я фольклорного образу домовика на основ╕ творчост╕ Степана Вербещука» .

26.06.2021 Директор музею Тетяна ЗОЦЬ


ЗУСТР╤Ч З АКТИВ╤СТАМИ МОЛОД╤ЖНОГО РУХУ


Уже стало доброю традиц╕╓ю напередодн╕ Дня молод╕ в╕дзначати кращих представник╕в молодого покол╕ння громади м╕ста, як╕ завдяки сво╓му невичерпному креативу, наполеглив╕й прац╕, в╕дпов╕дальному ставленню до роботи, служ╕нню в ╕м’я народу стали справжн╕м вз╕рцем для сво╖х однол╕тк╕в.
25 червня в╕дбулася оф╕ц╕йна зустр╕ч заступника м╕ського голови Тетяни Шкуренко з актив╕стами молод╕жного руху та л╕дерами студентського самоврядування навчальних заклад╕в м╕ста.

Теяна Михал╕вна прив╕тала присутн╕х з╕ святом та бажала ус╕м м╕цного здоров’я, усп╕х╕в у навчанн╕ ╕ робот╕, творчо╖ енерг╕╖, незалежних думок та сил, щоб вт╕лити задумане в життя.

За вагомий внесок у розвиток молод╕жного руху та активну громадську позиц╕ю кращих було в╕дзначено Подяками м╕ського голови.

25.06.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


РОЗШИРЕНЕ ЗАС╤ДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМ╤ТЕТУ


Заступник м╕ського голови Олександр Сивенко 23 червня пров╕в розширене зас╕дання виконавчого ком╕тету в ход╕ якого розглянули низку питань житт╓д╕яльност╕ м╕ста.

Про х╕д виконання р╕шення виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради в╕д 23 березня 2021 року №92 «Про орган╕зац╕йне ╕ ф╕нансове забезпечення в╕дпочинку та оздоровлення д╕тей ул╕тку 2021 року» та про х╕д виконання р╕шення виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради в╕д 05 листопада 2019 року №396 «Про затвердження плану д╕й з реал╕зац╕╖ Стратег╕╖ нац╕онально-патр╕отичного виховання в м.Прилуки на 2020-2025 роки» про╕нформувала Олена Опанасенко начальник в╕дд╕лу с╕м’╖, молод╕ та спорту м╕сько╖ ради.Ольга Колошко в.о.начальника управл╕ння осв╕ти м╕сько╖ ради про╕нформувала про утворення дитячих заклад╕в в╕дпочинку та про встановлення вартост╕ перебування дитини в дитячому заклад╕ в╕дпочинку м╕ста Прилуки. Члени виконкому ухвалили р╕шення утворити на баз╕ заклад╕в осв╕ти м╕ста у серпн╕ 2021 року дитяч╕ заклади в╕дпочинку - табори з денним перебуванням для орган╕зац╕╖ в╕дпочинку д╕тей ул╕тку. Директорам заклад╕в загально╖ середньо╖ та позашк╕льно╖ осв╕ти м╕ста: Прилуцьк╕й г╕мназ╕╖ № 5 ╕мен╕ В╕ктора Андр╕йовича Затолок╕на - Бурлаку Н.О., Центру творчост╕ д╕тей та юнацтва - Савченко Т.М та та кер╕внику ДЮСШ - Харченку В.М забезпечити орган╕зац╕ю д╕яльност╕ утворених дитячих заклад╕в в╕дпочинку.У ход╕ зас╕дання члени виконкому заслухали зв╕ти кер╕вник╕в комунальних п╕дпри╓мств м╕ста про виконання ф╕нансових план╕в за ╤ квартал 2021 року та ряд ╕нших важливих питань.

За результатами проведеного зас╕дання членами виконавчого ком╕тету ухвалено ряд важливих р╕шень.

23.06.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ рад


ПРИЛУЦЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА ШУКА╢ ШВАЧОК

У Ладанськ╕й об’╓днан╕й територ╕альн╕й громад╕ 9 червня в╕дбулася презентац╕я роботодавця - ПрАТ «Прилуцька швейна фабрика». Презентували п╕дпри╓мство жителям громади директор Прилуцько╖ м╕ськрайонно╖ ф╕л╕╖ Черн╕г╕вського обласного центру Лариса Татарченко та директор швейно╖ фабрики ╤рина Зайцева.

Учасники заходу д╕зналися про д╕яльн╕сть п╕дпри╓мства, перспективи розвитку, актуальн╕ ваканс╕╖, вимоги до претендент╕в, умови прац╕ та р╕вень зароб╕тно╖ плати. За словами ╤рини Зайцево╖, фабрика спец╕ал╕зу╓ться на виробництв╕ верхнього чолов╕чого та ж╕ночого одягу, виготовля╓ костюми для в╕йськовослужбовц╕в. Сп╕впрацю╓ з ╕ноземними ф╕рмами Франц╕╖, Бельг╕╖ та Чех╕╖. У штат╕ нараз╕ нал╕чу╓ться 210 прац╕вник╕в. Це переважно дизайнери одягу, швачки, закр╕йники, прасувальники, техн╕ки-технологи, вод╕╖ автотранспортних засоб╕в, слюсар╕-ремонтники, вантажники. У зв’язку ╕з зб╕льшенням обсяг╕в виробництва фабрика ще потребу╓ швачок. Нараз╕ актуальними ╓ 70 ваканс╕й.Намагаючись якомога оперативн╕ше ╕ ефективн╕ше вир╕шити кадрову проблему п╕дпри╓мства, фах╕вц╕ служби зайнятост╕ орган╕зували низку зустр╕чей шукач╕в роботи з роботодавцем. Так, 11 червня в╕дбулася екскурс╕я на фабрику, а наступного тижня плану╓ться презентац╕я роботодавця в Линовицьк╕й об’╓днан╕й територ╕альн╕й громад╕.

18.06.2021


В╤ДБУЛОСЯ ЗАС╤ДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМ╤ТЕТУ


М╕ський голова Ольга Попенко 08 червня провела чергове зас╕дання виконавчого ком╕тету в ход╕ якого розглянули низку питань житт╓д╕яльност╕ м╕ста.

В.о.начальника управл╕ння осв╕ти м╕сько╖ ради Ольга Колошко про╕нформувала присутн╕х про п╕дготовку заклад╕в осв╕ти м╕ста Прилуки до роботи в новому 2021-2022 навчальному роц╕ наголосивши на використанн╕ кошт╕в осв╕тньо╖ субвенц╕╖, при забезпеченн╕ сп╕вф╕нансування з м╕сцевого бюджету, на придбання дидактичних матер╕ал╕в, сучасних мебл╕в, комп’ютерного обладнання для забезпечення як╕сно╖, сучасно╖ та доступно╖ загально╖ середньо╖ осв╕ти, а також орган╕зац╕╖ осв╕тнього процесу в закладах ЗСО в умовах карантинних обмежень в╕дпов╕дно до вимог чинного законодавства.Кер╕вник комунального п╕дпри╓мства Наталя Бублик прозв╕тувала про виконання ф╕нансового плану комунального п╕дпри╓мства комб╕нату шк╕льного харчування «Шк╕льний» за 1 квартал 2021 року.

У ход╕ зас╕дання члени виконкому заслухали головного спец╕ал╕ста в╕дд╕лу по робот╕ з кадрами м╕сько╖ ради Людмилу Соколовську, яка допов╕ла з питання про затвердження персонального складу конкурсно╖ ком╕с╕╖ з проведення конкурсного в╕дбору на зайняття посади директора Прилуцько╖ м╕сько╖ центрально╖ б╕бл╕отеки ╕м.Л.Забашти та про нагородження.Члени виконкому розглянули й ╕нш╕ питання порядку денного з яких ухвалили в╕дпов╕дн╕ р╕шення.

08.06.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


В╤ДБУЛАСЯ ОНЛАЙН НАРАДА


М╕н╕стерство розвитку громад 04 червня провело онлайн нараду, у як╕й взяли участь заступник м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради та директор комунального п╕дпри╓мства “Прилукитепловодопостачання”.

П╕д час зас╕дання обговорили нагальн╕ питання щодо укладання договор╕в на постачання природного газу п╕дпри╓мствами теплопостачання в умовах запровадження ринку природного газу.Обговорили низку законодавчих зм╕н у сфер╕ надання комунальних послуг та формування тариф╕в на теплову енерг╕ю, послуги з постачання теплово╖ енерг╕╖ та постачання гарячо╖ води.

У ход╕ наради обговорили виконання вимог Меморандуму про вза╓морозум╕ння щодо врегулювання питань у сфер╕ централ╕зованого постачання теплово╖ енерг╕╖ та постачання гарячо╖ води в╕д 09.02.2021 щодо визначення обсяг╕в р╕зниц╕ в ц╕нах природного газу, що п╕дляга╓ в╕дшкодуванню.

Також обговорили питання функц╕онування теплопостачальних п╕дпри╓мств в умовах д╕╖ ринку природного газу, шлях╕в ╖х вир╕шення та виконання вимог Меморандуму.

04.06.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


УКЛАДЕННЯ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОР╤В НА П╤ДПРИ╢МСТВАХ, В УСТАНОВАХ ТА ОРГАН╤ЗАЦ╤ЯХ М╤СТА

Одним з пр╕оритетних напрям╕в роботи управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради ╓ сприяння розвитку колективно-догов╕рного регулювання соц╕ально-економ╕чних в╕дносин на п╕дпри╓мствах, в орган╕зац╕ях та установах м╕ста та пов╕домна ре╓страц╕я колективних угод, договор╕в, зм╕н ╕ доповнень до них. Пов╕домна ре╓страц╕я проводиться з метою оприлюднення ╕нформац╕╖ про укладення угод (договор╕в), внесення до них зм╕н ╕ доповнень.

Колективний догов╕р уклада╓ться на п╕дпри╓мствах, в установах, орган╕зац╕ях незалежно в╕д форм власност╕ ╕ господарювання, як╕ використовують найману працю ╕ мають право юридично╖ особи. Роль цього документа значна – на п╕дпри╓мствах в╕н ╓ головним нормативним актом, який не лише регламенту╓ ╕ визнача╓ вза╓мов╕дносини м╕ж роботодавцем ╕ трудовим колективом, але й гаранту╓ в╕дпов╕дний захист прав та ╕нтерес╕в працюючих у соц╕альних питаннях.

Станом на 01.06.2021 року к╕льк╕сть д╕ючих колективних договор╕в, як╕ заре╓строван╕ в управл╕нн╕ прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради, складала 237 од. (перел╕к дода╓ться). Догов╕рним регулюванням охоплено 16263 прац╕вники п╕дпри╓мств, орган╕зац╕й та установ м╕ста.

За дов╕дками з питань укладання та ре╓страц╕╖ колективних договор╕в звертатись в управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради за адресою: м. Прилуки, вул. Ки╖вська, 281 (к. 60, 61) або за тел. 7-11-50.

Ре╓стр колективних угод, договор╕в, зм╕н ╕ доповнень до них, ╖х текст, рекомендац╕╖ щодо приведення колективного договору у в╕дпов╕дн╕сть з вимогами законодавства (у раз╕ ╖х наявност╕) оприлюднено на оф╕ц╕йному сайт╕ м╕сько╖ ради в рубриц╕ «Соц╕альна пол╕тика»/«Управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення»/«В╕дд╕л прац╕»/«Ре╓стр колективних угод, договор╕в, зм╕н ╕ доповнень до них».

04.06.2021 За ╕нф.УПСЗН Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


ФОКУС-ГРУПА В РАМКАХ ПРО╢КТУ SURGE

01 червня поточного року заступник м╕ського голови Олександр Сивенко та представники структурних п╕дрозд╕л╕в м╕сько╖ ради взяли участь у фокус-груп╕ в╕дпов╕дно до етап╕в впровадження в Черн╕г╕вськ╕й област╕ п╕лотно╖ ╤н╕ц╕ативи «Сприяння реал╕зац╕╖ рег╕ональних ╕нвестиц╕йних про╓кт╕в в Укра╖н╕», що п╕дтриму╓ться Урядом Канади ╕ впроваджу╓ться у рамках про╓кту «Супров╕д урядових реформ в Укра╖н╕» (SURGe).╤н╕ц╕атива, яка розрахована на к╕лька рок╕в, ма╓ нам╕р детально досл╕дити проблеми ╕ потреби громад в межах в╕дпов╕дних територ╕й (прикордонн╕ територ╕╖ в несприятливих умовах, с╕льськ╕ територ╕╖ в несприятливих умовах, територ╕╖ природно-запов╕дного фонду, м╕ста - рег╕ональн╕ полюси економ╕чного зростання), допомогти виявити потенц╕ал економ╕чного розвитку, пр╕оритетн╕ напрямки ╕нвестування публ╕чних кошт╕в, додатков╕ можливост╕ для сп╕впрац╕ м╕ж р╕зними р╕внями орган╕в влади.Учасники онлайн зустр╕ч╕ з Прилук, Корюк╕вки, Новгород-С╕верського та експерти ╤н╕ц╕ативи «Сприяння реал╕зац╕╖ рег╕ональних ╕нвестиц╕йних про╓кт╕в в Укра╖н╕» обговорили актуальн╕ питання розвитку громад, досягнення та виклики, потреби та можливост╕ щодо публ╕чного ╕нвестування.

Сл╕д зазначити, що минулого м╕сяця так╕ окрем╕ фокус-групи експерти мали з представниками в╕д громад-учасниць р╕зних категор╕й (молодь, п╕дпри╓мц╕ - початк╕вц╕, зайнят╕ особи, представники б╕знесу та громадськост╕, пенс╕онери, люди з ╕нвал╕дн╕стю й т╕, що потрапили у складн╕ житт╓в╕ обставини, ж╕нки, внутр╕шньо перем╕щен╕ особи).

02.06.2021 В╕дд╕л ╕нвестиц╕й та м╕жнародно╖ д╕яльност╕ м╕сько╖ ради


ЗАПРОШУ╢МО П╤ДТРИМАТИ ПРО╢КТ ПРИЛУЦЬКО╥ ГРОМАДИ "С╤МЕЙНЕ СПОРТИВНЕ ДОЗВ╤ЛЛЯ"

Конкурс «Наша громада» проводиться для територ╕альних громад Укра╖ни з 29 березня до 30 вересня 2021 року й орган╕зований телеканалами ICTV та СТБ у партнерств╕ з Укра╖нським кризовим мед╕а-центром у рамках Програми USAID «Децентрал╕зац╕я приносить кращ╕ результати та ефективн╕сть» (DOBRE).»

Громада, яка переможе у конкурс╕, отрима╓ грошове заохочення - 500 тис. грн на реал╕зац╕ю ╕де╖. 26 громад, як╕ пройдуть у ф╕нал отримають мед╕йну п╕дтримку.
Запрошу╓мо п╕дтримати про╓кт Прилуцько╖ громади «С╕мейне спортивне дозв╕лля» https://otg.fakty.com.ua/communities/prylutska-hromada .

Мета про╓кту: забезпечити доступн╕сть й ур╕зноман╕тнити напрями зм╕стовного активного с╕мейного дозв╕лля, п╕двищити р╕вень рухово╖ активност╕ мешканц╕в м. Прилуки шляхом створення двох ресурсних пункт╕в спортивного обладнання та ╕нвентарю (для п╕шох╕дного туризму та велопоход╕в, прогулянок на лижах, спортивних ╕гор) для надання послуги безоплатного тимчасового користування (прокату).


В╕део-презентац╕я про╓кту “С╕мейне спортивне дозв╕лля” - http://www.youtube.com/watch?v=PE1h8hSZCQE&feature=youtu.beЯК ПРОГОЛОСУВАТИ?

1. Заре╓струйтеся на сайт╕ otg.fakty.com.ua/user/register через електронну пошту або св╕й акаунт у Facebook.

2. На сайт╕ otg.fakty.com.ua/ обер╕ть вгор╕ вкладку «Громади» та знайд╕ть Прилуцьку громаду скориставшись ф╕льтром «Область» ( обравши Черн╕г╕вська).

3. Натисн╕ть кнопку "Проголосувати" за про╓кт Прилуцько╖ громади otg.fakty.com.ua/communities/prylutska-hromada . П╕сля чого з’явиться ╕нформац╕я на екран╕ про п╕дтвердження голосування.

4. Пам’ятайте, Ви можете проголосувати за п’ять р╕зних про╓кт╕в. В╕дпов╕дно до Правил конкурсу, виборцем може бути людина, як╕й виповнилося 14 рок╕в ╕ яка ма╓ посв╕дку на проживання на територ╕╖ Укра╖ни. Голосувати можна з будь-якого куточку кра╖ни, окр╕м тимчасово окупованих територ╕й.

5. ╤нтернет-голосування триватиме з 10 травня 00:01 по 31 травня 23:59.

24.05.2021


ПРО СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТ╤ НАСЕЛЕННЯ М╤СТА ПРИЛУКИ НА COVID-19 ТА ВАКЦИНАЦ╤Ю


Сьогодн╕, 24 травня, у ход╕ апаратно╖ наради заслухали питання ”Про стан захворюваност╕ населення м╕ста Прилуки на COVID-19 та вакцинац╕ю", з якого про╕нформувала директор комунального некомерц╕йного п╕дпри╓мства „Прилуцький м╕ський центр первинно╖ медико-сан╕тарно╖ допомоги Людмила Слободенюк.
Акцентувала, що еп╕дем╕я коронав╕русу йде на спад. Ми витримали черговий стрибок захворюваност╕ на COVID-19, ╕ поступово ситуац╕я почала покращуватися. Як ╕ прогнозували еп╕дем╕ологи, зростання к╕лькост╕ хворих тривало до початку кв╕тня. Зараз у Прилуках ситуац╕я стаб╕л╕зувалася, мешканц╕ почали хвор╕ти на сезонне ГРЗ.

Людмила Слободенюк закликала прилучан продовжувати дотримуватися встановлених обмежень ╕ протиеп╕дем╕чних заход╕в – носити маски, користуватися антисептиками, уникати скупчень людей.

Укотре нагадала, що для проходження вакцинац╕╖ необх╕дно звернутися до свого с╕мейного л╕каря. Л╕кар огляне, визначить наявн╕сть протипоказань та внесе до ре╓стру.

Пов╕домила, що вакцинуватися бажано до початку циркуляц╕╖ в╕рус╕в грипу (у вересн╕-жовтн╕), щоб утворився ╕мун╕тет ╕з достатньою к╕льк╕стю захисних антит╕л. Для цього потр╕бно приблизно м╕сяць.

Однак щеплення можна робити й п╕зн╕ше, нав╕ть коли вже заф╕ксовано сезонн╕ спалахи грипу.

Вакцинац╕я ╓ найнад╕йн╕шим та д╕╓вим методом проф╕лактики грипу, коронав╕рсно╖ хвороби та попередження важких ускладнень хвороб. Одне щеплення захища╓ впродовж усього сезону грипу в╕д найб╕льш розповсюджених ╕ небезпечних штам╕в.

Пов╕домила про переваги вакцинац╕╖:

ймов╕рн╕сть тяжкого переб╕гу захворювання та ускладнень зменшу╓ться на 95%-98%;

ймов╕рн╕сть смертельних випадк╕в зменшу╓ться на 80%;

частота госп╕тал╕зац╕й зменшу╓ться приблизно на 50%.

Нагадала кому першочергово необх╕дно вакцинуватися:

Передус╕м щеплення рекомендоване людям, як╕ входять до груп ризику:

медпрац╕вникам, учителям, ваг╕тним, л╕тн╕м людям в╕ком в╕д 60 рок╕в, пац╕╓нтам ╕з хрон╕чними захворюваннями, ус╕м, хто працю╓ в м╕сцях скупчення людей.

П╕дсумовуючи св╕й виступ директор зазначила, що н╕що не зможе захистити вашу родину в╕д небезпечних ╕нфекц╕й краще за вакцинац╕ю - альтернативи вакцинац╕╖ поки що нема╓.

Станом на сьогодн╕ провакциновано м.Прилуки — 1020 ос╕б, повторна ревакцинац╕я на 09.06.2021 року

24.05.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАС╤ДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМ╤ТЕТУ


Заступник м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради Руслан Котляр, 20 травня, пров╕в позачергове зас╕дання виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради.У ход╕ зас╕дання начальник в╕дд╕лу по робот╕ з кадрами м╕сько╖ ради Олег Касьян про╕нформував з питання про нагородження, а саме про в╕дзначення в╕йськовослужбовц╕в з нагоди Дня резерв╕ста Укра╖ни та за сумл╕нну службу п╕д час проходження збор╕в оперативного резерву Почесною грамотою виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради.

Олена Ворона, начальник ф╕нансового управл╕ння м╕сько╖ ради, про╕нформувала про вид╕лення кошт╕в до Почесних грамот.

Члени виконавчого ком╕тету ухвалили в╕дпов╕дн╕ р╕шення.

21.05.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


ДО УВАГИ ОРЕНДАР╤В КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА!


╤нформу╓мо, що в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про оренду державного та комунального майна» №157-╤Х в╕д 03.10.2019 року (надал╕ – Закон), який введено в д╕ю з 01.02.2020 року, та Порядку передач╕ в оренду державного та комунального майна (надал╕ – Порядок), затвердженого Постановою Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни «Деяк╕ питання оренди державного та комунального майна» № 483 в╕д 03.06.2020 року, яка набрала чинност╕ 17.06.2020 року, зм╕нено процедуру передач╕ в оренду комунального майна.Зг╕дно статт╕ 18 Закону продовження договор╕в оренди зд╕йсню╓ться за результатами проведення аукц╕ону, за виключенням договор╕в, що:

укладен╕ та продовжуються вперше, за умови, якщо строк оренди за такими договорами становить п’ять рок╕в або менше;

укладен╕ без проведення аукц╕ону з установами, орган╕зац╕ями, передбаченими частиною першою статт╕ 15 цього Закону;

укладен╕ без проведення аукц╕ону з п╕дпри╓мствами, установами, орган╕зац╕ями, передбаченими частиною другою статт╕ 15 цього Закону в╕дпов╕дно до вимог статт╕ 15 цього Закону, кр╕м випадк╕в, передбачених абзацами одинадцятим та дванадцятим частини друго╖ статт╕ 15 цього Закону;

укладен╕ з п╕дпри╓мствами, установами, орган╕зац╕ями, що надають соц╕ально важлив╕ послуги населенню, перел╕к яких визнача╓ться Каб╕нетом М╕н╕стр╕в Укра╖ни, додатковий перел╕к яких може бути визначений представницькими органами м╕сцевого самоврядування зг╕дно ╕з законодавством.

Договори оренди можуть бути продовжен╕ на той самий строк, на який вони були укладен╕, на п╕дстав╕ заяви орендаря про продовження договору, подано╖ орендодавцю не п╕зн╕ше н╕ж за три м╕сяц╕ до зак╕нчення строку д╕╖ договору оренди.

Заява пода╓ться шляхом заповнення електронно╖ форми через особистий каб╕нет в електронн╕й торгов╕й систем╕.

Якщо чинний орендар ма╓ заборгован╕сть ╕з сплати орендно╖ плати, в╕н не може звертатися ╕з заявою про продовження договору оренди до моменту погашення ним тако╖ заборгованост╕.

Орендар, що ма╓ право продовжити догов╕р оренди без проведення аукц╕ону дода╓ до заяви документи, передбачен╕ пунктом 113 Порядку, зв╕т про оц╕нку майна та реценз╕ю на цей зв╕т.

Рецензування зв╕ту про оц╕нку майна зд╕йсню╓ться в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про оц╕нку майна, майнових прав та профес╕йну оц╕ночну д╕яльн╕сть в Укра╖н╕».

Додатково ╕нформу╓мо, якщо чинний орендар не подав заяву про продовження договору оренди у зазначений строк (не п╕зн╕ше 3 м╕сяц╕в до зак╕нчення строку д╕╖ договору оренди), то догов╕р оренди п╕дляга╓ припиненню на п╕дстав╕ зак╕нчення строку, на який його було укладено. У такому випадку орендарю необх╕дно зв╕льнити орендоване прим╕щення ╕ п╕дписати акт приймання-передач╕ (повернення з оренди) орендованого майна.

19.05.2021 В╕дд╕л комунально╖ власност╕ м╕сько╖ ради


ВИЗНАЧЕНА П╤ДРЯДНА ОРГАН╤ЗАЦ╤Я ДЛЯ ВИКОНАННЯ ЯМКОВОГО РЕМОНТУ ВУЛИЧНО-ШЛЯХОВО╥ МЕРЕЖ╤

За результатами тендеру визначена п╕дрядна орган╕зац╕я для виконання ямкового ремонту вулично-шляхово╖ мереж╕ пневмо-струменевим методом. Дан╕ робити в м╕ст╕ викону╓ Прилуцька компан╕я ТОВ “АГРО-ФЛОРА”.
На сьогодн╕ роботи вже проведен╕ на наступних вулицях: Сорочинська, Боброва, Густинська, Котляревського, Ярмаркова, Пушк╕на, Гвард╕йська, ╤ван╕вська, Ю.Копт╓ва, Гетьмана Сагайдачного, ╤вана Скоропадського, частково Андр╕╖вська, Костянтин╕вська, Садова та 1 Травня (д╕лянка, яка у поточному роц╕ на капремонт не плану╓ться).

Техн╕чний нагляд за виконанням ямкового ремонту зд╕йсню╓ ╕нженер з техн╕чного нагляду, який щоденно контролю╓ виконання роб╕т безпосередньо на м╕сц╕.

Сьогодн╕ ще трива╓ процедура тендерних торг╕в на закуп╕влю послуг з поточного ремонту про╖зних частин м╕ста асфальтобетоном.

Кр╕м того, у проект╕ м╕ського бюджету на 2021 р╕к заплановано проведення кап╕тального ремонту на вулицях м╕ста, як╕ ╓ артер╕ями — це 1 Травня (в╕д заводу Пласмас до вул.Ю.Копт╓ва), Козача (по маршруту руху великовагового транспорту в╕д вул.Ки╖всько╖ — повн╕стю).

До того ж у центральн╕й частин╕ м╕ста плану╓ться кап╕тальний ремонт найб╕льш завантажено╖ частини вул. ╤вана Скоропадського (в╕д вул. Незалежност╕ до вул.Земсько╖). Про╓ктом передбача╓ться не т╕льки зам╕на асфальтового полотна, але ╕ розширення про╖зно╖ частини, встановлення бордюрного каменю та облаштування стоянки.

М╕ська рада сп╕впрацю╓ з облдержадм╕н╕страц╕╓ю стосовно завершення роб╕т з кап╕тального ремонту по вул.Вокзальн╕й.

На виконання розпорядження м╕ського голови в╕д 16 кв╕тня 2021 року №81р сп╕льно з представником патрульно╖ пол╕ц╕╖ в Черн╕г╕вськ╕й област╕ зд╕йснено ком╕с╕йне обстеження щодо закр╕плення автомоб╕льних дор╕г м╕ста техн╕чними засобами орган╕зац╕╖ дорожнього руху, за результатами якого, визначен╕ об’╓ми та п╕дготовлено техн╕чне завдання на тендер. Переможцем тендеру ╓ КП “М╕ськсв╕тло”.

У поточному роц╕ передбачено встановлення 72 дорожних знак╕в.

Уже завершен╕ тендерн╕ торги з поточного ремонту вулиць з грунтовим покриттям. Догов╕р укладено з переможцем тепдерних процедур - КП “Послуга”. У ход╕ виконання зазначених роб╕т буде проведено грейдерування 92 930 кв.м. грунтових дор╕г та ╖х п╕дсипка щебенем (близько 600 тон).

КП “Послуга” уже викону╓ роботи з п╕дчистки бордюр╕в в╕д земл╕ та бруду. На сьогодн╕ виконан╕ роботи по вулицях Ки╖вськ╕й та Незалежност╕.

18.05.2021 За ╕нформац╕╓ю управл╕ння житлово-комунального господарства м╕сько╖ ради


ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧ╤В СУБСИД╤Й!!!


Начальник в╕дд╕лу соц╕альних допомог управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради Марина Погуляй п╕д час апаратно╖ наради 17 травня 2021 року про╕нформувала присутн╕х про зм╕ни в призначенн╕ житлових субсид╕й.Наголосила, що 14 кв╕тня 2021 року Каб╕нет М╕н╕стр╕в Укра╖ни прийняв постанову №420, якою посилив адресн╕сть надання житлових субсид╕й для забезпечення державно╖ соц╕ально╖ п╕дтримки населенню та зд╕йснення заход╕в ефективного ╕ рац╕онального використання бюджетних кошт╕в.

Зокрема, посилено вимоги п╕д час призначення житлових субсид╕й у частин╕ зд╕йснення одноразових варт╕сних покупок, наявност╕ банк╕вських депозит╕в, зд╕йснення операц╕й з куп╕вл╕ ╕ноземно╖ валюти, банк╕вських метал╕в, перетину кордону, тощо.Переглянут╕ п╕дходи до врахування майнового стану: наявност╕ двох та б╕льше житлових прим╕щень; транспортних засоб╕в, з року випуску яких минуло менше п’яти рок╕в; наявност╕ б╕льш н╕ж одного транспортного засобу, з року випуску якого минуло менше н╕ж 15 рок╕в.

Також п╕д час призначення житлових субсид╕й враховуватимуться отриман╕ доходи в╕д депозит╕в, див╕денди в╕д ц╕нних папер╕в тощо.

Скасована д╕яльн╕сть та повноваження ком╕с╕й, утворених м╕сцевими органами влади, щодо прийняття р╕шень про призначення житлових субсид╕й в окремих випадках.

Ця постанова набрала чинност╕ з 01травня 2021 року.

В╕дпов╕дно до постанови КМУ № 420 в╕д 14 кв╕тня 2021року автоматичний розрахунок житлово╖ субсид╕╖ на наступний пер╕од не передбачений.
У травн╕ 2021 року призначення житлово╖ субсид╕╖ (у тому числ╕ на наступний пер╕од) зд╕йсню╓ться лише п╕сля подання нових заяви про призначення та надання житлово╖ субсид╕╖ та декларац╕╖ про доходи ╕ витрати ос╕б, як╕ звернулися за призначенням житлово╖ субсид╕╖.

ЗАЯВА про призначення та надання житлово╖ субсид╕╖ 7кБ
Скачати

ДЕКЛАРАЦ╤Я про доходи ╕ витрати ос╕б, як╕ звернулися за призначенням житлово╖ субсид╕╖ 15кБ
Скачати

Дов╕дки за номером телефону 7-10-33 (в╕дд╕л соц╕альних допомог).

17.05.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


РЕАЛ╤ЗАЦ╤Я ПРО╢КТУ П╤ВН╤ЧНО╥ ЕКОЛОГ╤ЧНО╥ Ф╤НАНСОВО╥ КОРПОРАЦ╤╥ (НЕФКО)

17 травня у сес╕йн╕й зал╕ м╕сько╖ ради в╕дбулася онлайн конференц╕я з консультантами П╕вн╕чно╖ еколог╕чно╖ ф╕нансово╖ корпорац╕╖ (НЕФКО) щодо зак╕нчення роб╕т з термомодерн╕зац╕╖ об'╓кт╕в: школи №13 ╕мен╕ ╤оасафа Б╓лгородського та дошк╕льного навчального закладу №9.Участь у заход╕ взяли м╕ський голова Ольга Попенко, секретар м╕сько╖ ради Серг╕й Чм╕ль, заступник м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради Тетяна Шкуренко, в.о. начальника управл╕ння осв╕ти м╕сько╖ ради Ольга Колошко, начальник управл╕ння кап╕тального буд╕вництва Прилуцько╖ м╕сько╖ ради Олександр Шумський, начальник ф╕нансового управл╕ння Олена Ворона та представники п╕дрядника МПБП “Стимул”.

У ход╕ зустр╕ч╕ учасники обговорили поточн╕ питання зак╕нчення реал╕зац╕╖ про╓кту школи №13.

Роботи по об'╓кту ДНЗ №9 вже виконан╕, а школи №13 ╕мен╕ ╤оасафа Б╓лгородського в стад╕╖ завершення.


Дов╕дково: протягом 2019-2021 рок╕в за п╕дтримки П╕вн╕чно╖ Еколог╕чно╖ Ф╕нансово╖ Корпорац╕╖ (НЕФКО) Прилуцька м╕ська рада реал╕зову╓ про╓кт «П╕двищення енергоефективност╕ об’╓кт╕в бюджетно╖ сфери (осв╕тн╕х навчальних заклад╕в) та проведено модерн╕зац╕ю мереж зовн╕шнього осв╕тлення м╕ста.

Основною метою про╓кту ╓ скорочення споживання енергоресурс╕в осв╕тн╕х навчальних заклад╕в та п╕двищення р╕вня комфорту перебування в осв╕тн╕х закладах м╕ста.

У рамках про╓кту в╕дбулося виконання тепломодерн╕зац╕ю прим╕щень ЗОШ №13 та ДНЗ№9.

18.05.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


ЗАПРОШУ╢МО П╤ДТРИМАТИ ПРО╢КТ ПРИЛУЦЬКО╥ ГРОМАДИ
"С╤МЕЙНЕ СПОРТИВНЕ ДОЗВ╤ЛЛЯ"


Конкурс «Наша громада» проводиться для територ╕альних громад Укра╖ни з 29 березня до 30 вересня 2021 року й орган╕зований телеканалами ICTV та СТБ у партнерств╕ з Укра╖нським кризовим мед╕а-центром у рамках Програми USAID «Децентрал╕зац╕я приносить кращ╕ результати та ефективн╕сть» (DOBRE).»
Громада, яка переможе у конкурс╕, отрима╓ грошове заохочення - 500 тис. грн на реал╕зац╕ю ╕де╖. 26 громад, як╕ пройдуть у ф╕нал отримають мед╕йну п╕дтримку.

Запрошу╓мо п╕дтримати про╓кт Прилуцько╖ громади «С╕мейне спортивне дозв╕лля» otg.fakty.com.ua/communities/prylutska-hromada .
Мета про╓кту: забезпечити доступн╕сть й ур╕зноман╕тнити напрями зм╕стовного активного с╕мейного дозв╕лля, п╕двищити р╕вень рухово╖ активност╕ мешканц╕в м. Прилуки шляхом створення двох ресурсних пункт╕в спортивного обладнання та ╕нвентарю (для п╕шох╕дного туризму та велопоход╕в, прогулянок на лижах, спортивних ╕гор) для надання послуги безоплатного тимчасового користування (прокату).


ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ?

1. Заре╓струйтеся на сайт╕ otg.fakty.com.ua/user/register через електронну пошту або св╕й акаунт у Facebook.

2. На сайт╕ https://otg.fakty.com.ua/ обер╕ть вгор╕ вкладку «Громади» та знайд╕ть Прилуцьку громаду скориставшись ф╕льтром «Область» ( обравши Черн╕г╕вська).

3. Натисн╕ть кнопку "Проголосувати" за про╓кт Прилуцько╖ громади otg.fakty.com.ua/communities/prylutska-hromada . П╕сля чого з’явиться ╕нформац╕я на екран╕ про п╕дтвердження голосування.

4. Пам’ятайте, Ви можете проголосувати за п’ять р╕зних про╓кт╕в. В╕дпов╕дно до Правил конкурсу, виборцем може бути людина, як╕й виповнилося 14 рок╕в ╕ яка ма╓ посв╕дку на проживання на територ╕╖ Укра╖ни. Голосувати можна з будь-якого куточку кра╖ни, окр╕м тимчасово окупованих територ╕й.

5. ╤нтернет-голосування триватиме з 10 травня 00:01 по 31 травня 23:59.

Залучайте друз╕в та член╕в родини до голосування!


11.05.2021


З 07 ТРАВНЯ ЗАПРАЦЮЮТЬ ЗАКЛАДИ ОСВ╤ТИ!


06 травня, п╕д головуванням м╕ського голови Ольги Попенко, в╕дбулося зас╕дання м╕сько╖ ком╕с╕╖ з питань техногенно-еколог╕чно╖ безпеки та надзвичайних ситуац╕й.

В╕дпов╕дно до р╕шення Державно╖ ком╕с╕╖ з питань техногенно-еколог╕чно╖ безпеки та надзвичайних ситуац╕й в╕д 05.05.2021 року № 27 на сьогодн╕ Черн╕г╕вська область та м╕сто Прилуки перебувають у «помаранчев╕й зон╕».У ход╕ ком╕с╕╖ зав╕дувач в╕дд╕ленням орган╕зац╕╖ еп╕дем╕олог╕чних досл╕джень Прилуцького м╕ськрайонного в╕дд╕лу державно╖ установи «Черн╕г╕вський обласний лабораторний центр МОЗ Укра╖ни» Олександр Олексенко пов╕домив про те, що р╕вень захворюваност╕ серед м╕стян знизився у 3 рази за останн╕й тиждень, а саме: за останн╕й тиждень ф╕ксувалося 50-60 звернень за добу, станом на 06 травня к╕льк╕сть звернень становить 15-20. За минулий м╕сяць к╕льк╕сть хворих на гостру респ╕раторну хворобу COVID-19 становила б╕льш н╕ж 1000 випадк╕в, але запроваджен╕ карантинн╕ обмеження дали сво╖ результати. Це дало змогу розвантажити стац╕онар для надання допомоги хворим ╕з тяжким переб╕гом хвороби.В.о. начальника управл╕ння осв╕ти м╕сько╖ ради Валентина Ходюк пов╕домила, що станом на 06 травня явка учн╕в 1-4 клас╕в становить 97%, а явка д╕тей у закладах дошк╕льно╖ осв╕ти – 47%. Нових випадк╕в захворювання на гостру респ╕раторну хворобу COVID-19 серед д╕тей не виявлено.


В╕д сьогодн╕ в╕дновлено д╕яльн╕сть непродовольчих ринк╕в, заклад╕в осв╕ти, культури та спортивних установ, робота сфер громадського харчування, торг╕вл╕ та обслуговування. Проте функц╕онувати вони будуть ╕з дотриманням сан╕тарних норм, передбачених для «помаранчево╖» зони карантину.

Шановн╕ прилучани, просимо вас дотримуватись карантинних заход╕в, носити маску, додержуватись безпечно╖ дистанц╕╖, уникати скупчення людей, користуватися засобами санзахисту.

Береж╕ть сво╓ здоров’я та сво╖х р╕дних!

Протокол ТЕБ та НС № 168кБ
Скачати

07.05.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


ПРО ОРГАН╤ЗАЦ╤Ю ПЕРЕВЕЗЕНЬ ПАСАЖИР╤В У ПОМИНАЛЬН╤ ДН╤

У зв’язку ╕з значним зб╕льшенням пасажиропотоку у поминальн╕ дн╕ виконавчий ком╕тет м╕сько╖ ради сво╖м р╕шенням № 127 в╕д 27.04.2021 дозволив суб’╓ктам господарювання, як╕ виявили бажання (Сохань О.В., Шинкаренко О.К., Бурмака О.В.), додатково забезпечити перевезення пасажир╕в у поминальн╕ дн╕ 8, 9, 10 травня 2021 року за м╕ським маршрутом загального користування №8 „М╕ське кладовище „Новий Побут” - м╕ське кладовище „Горова Б╕лещина”.Нагаду╓мо граф╕к руху пасажирського транспорту загального користування автобусного маршруту №8 “Новий Побут - Горова Б╕лещина”

Граф╕к руху пасажирського транспорту загального користування маршруту№8 “Новий Побут - Горова Б╕лещина”7кБ
Скачати


Шановн╕ прилучани просимо вас дотримуватись карантинних заход╕в, носити маску, додержуватись безпечно╖ дистанц╕╖, не переповнювати пасажирський транспорт, у автобус╕ займати лише сидяч╕ м╕сця.

Береж╕ть сво╓ здоров’я та сво╖х р╕дних!

07.05.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


ДО УВАГИ КЛ╤╢НТ╤В СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТ╤!

З 11 травня поточного року Прилуцька м╕ськрайонна ф╕л╕я Черн╕г╕вського ОЦЗ в╕дновлю╓ особистий прийом громадян ╕ готова до надання комплексу послуг з╕ сприяння у працевлаштуванн╕ не т╕льки онлайн, а й безпосередньо у прим╕щенн╕ ф╕л╕╖.
Прийом громадян зд╕йснюватиметься обов’язково ╕з дотриманням ус╕х сан╕тарних та протиеп╕дем╕чних заход╕в, рекомендованих М╕н╕стерством охорони здоров’я Укра╖ни: масковий режим, дез╕нфекц╕я та дотримання дистанц╕╖:
• в╕дв╕дувач╕ допускаються до оф╕сного прим╕щення т╕льки в респ╕ратор╕ або захисн╕й масц╕;
• прийом зд╕йсню╓ться виключно за попередн╕м записом з дотриманням часового ╕нтервалу, який дозволя╓ виключити контакт м╕ж в╕дв╕дувачами;
• у прим╕щеннях потр╕бно дотримуватись принцип╕в соц╕ального дистанц╕ювання (1,5 м).

07.05.2021


ДО УВАГИ ОРЕНДАР╤В КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА!

╤нформу╓мо, що в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про оренду державного та комунального майна» №157-╤Х в╕д 03.10.2019 року (надал╕ – Закон), який введено в д╕ю з 01.02.2020 року, та Порядку передач╕ в оренду державного та комунального майна (надал╕ – Порядок), затвердженого Постановою Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни «Деяк╕ питання оренди державного та комунального майна» № 483 в╕д 03.06.2020 року, яка набрала чинност╕ 17.06.2020 року, зм╕нено процедуру передач╕ в оренду комунального майна.

Зг╕дно статт╕ 18 Закону продовження договор╕в оренди зд╕йсню╓ться за результатами проведення аукц╕ону, за виключенням договор╕в, що:

укладен╕ та продовжуються вперше, за умови, якщо строк оренди за такими договорами становить п’ять рок╕в або менше;

укладен╕ без проведення аукц╕ону з установами, орган╕зац╕ями, передбаченими частиною першою статт╕ 15 цього Закону;

укладен╕ без проведення аукц╕ону з п╕дпри╓мствами, установами, орган╕зац╕ями, передбаченими частиною другою статт╕ 15 цього Закону в╕дпов╕дно до вимог статт╕ 15 цього Закону, кр╕м випадк╕в, передбачених абзацами одинадцятим та дванадцятим частини друго╖ статт╕ 15 цього Закону;

укладен╕ з п╕дпри╓мствами, установами, орган╕зац╕ями, що надають соц╕ально важлив╕ послуги населенню, перел╕к яких визнача╓ться Каб╕нетом М╕н╕стр╕в Укра╖ни, додатковий перел╕к яких може бути визначений представницькими органами м╕сцевого самоврядування зг╕дно ╕з законодавством.

Договори оренди можуть бути продовжен╕ на той самий строк, на який вони були укладен╕, на п╕дстав╕ заяви орендаря про продовження договору, подано╖ орендодавцю не п╕зн╕ше н╕ж за три м╕сяц╕ до зак╕нчення строку д╕╖ договору оренди.

Заява пода╓ться шляхом заповнення електронно╖ форми через особистий каб╕нет в електронн╕й торгов╕й систем╕.

Якщо чинний орендар ма╓ заборгован╕сть ╕з сплати орендно╖ плати, в╕н не може звертатися ╕з заявою про продовження договору оренди до моменту погашення ним тако╖ заборгованост╕.

Орендар що ма╓ право продовжити догов╕р оренди без проведення аукц╕ону

дода╓ до заяви документи, передбачен╕ пунктом 113 Порядку, зв╕т про оц╕нку майна та реценз╕ю на цей зв╕т.

Рецензування зв╕ту про оц╕нку майна зд╕йсню╓ться в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про оц╕нку майна, майнових прав та профес╕йну оц╕ночну д╕яльн╕сть в Укра╖н╕».

Додатково ╕нформу╓мо, якщо чинний орендар не подав заяву про продовження договору оренди у зазначений строк, (не п╕зн╕ше 3 м╕сяц╕в до зак╕нчення строку д╕╖ договору оренди), то догов╕р оренди п╕дляга╓ припиненню на п╕дстав╕ зак╕нчення строку, на який його було укладено. В такому випадку орендарю необх╕дно зв╕льнити орендоване прим╕щення ╕ п╕дписати акт приймання-передач╕ (повернення з оренди) орендованого майна.

28.04.2021 В╕дд╕л комунально╖ власност╕ м╕сько╖ ради


М╤СЦЕВ╤ БЮДЖЕТИ ЧЕРН╤Г╤ВЩИНИ ОТРИМАЛИ ПРОТЯГОМ ПЕРШОГО КВАРТАЛУ ПОНАД 1,6 МЛРД ГРИВЕНЬ ПОДАТК╤В

До м╕сцевих бюджет╕в ус╕х р╕вн╕в Черн╕г╕всько╖ област╕ у с╕чн╕-березн╕ 2021 року над╕йшло 1,6 млрд грн в╕д сплати податк╕в ╕ збор╕в. Про це пов╕домляють у Головному управл╕нн╕ ДПС в Черн╕г╕вськ╕й област╕.
Найб╕льшу частку у загальн╕й сум╕ – понад 62 в╕дс. - займа╓ податок на доходи ф╕зичних ос╕б, якого сплачено понад 1 млрд гривень.
Податку на майно (за земельн╕ д╕лянки, житлову та нежитлову нерухом╕сть, а також автомоб╕л╕ прем╕ум-класу) сплачено 223 млн грн., що становить 13,7 в╕дс. доход╕в бюджет╕в територ╕альних громад. ╢диного податку на п╕дпри╓мницьку д╕яльн╕сть над╕йшло 241 млн гривень (14,8 в╕дс.).
Решта податк╕в ╕ збор╕в у загальн╕й сум╕ становить понад 9 в╕дс. обсягу надходжень: податку на прибуток сплачено 32,7 млн грн, рентно╖ плати за користування природними ресурсами – 53,6 млн грн, акцизного податку в╕д реал╕зац╕╖ алкогольних напо╖в та тютюнових вироб╕в – 36,8 млн грн, плати за л╕ценз╕╖ на виробництво та продаж п╕дакцизних товар╕в – 3,9 млн грн, еколог╕чного податку – 6 млн гривень.
Четверту частину надходжень в╕д сплати податк╕в до м╕сцевих бюджет╕в област╕ забезпечили установи сфери державного управл╕ння, осв╕ти та охорони здоров’я (майже 26 в╕дс. загально╖ суми або 420 млн грн). Також у значних розм╕рах сплачено податки представниками галуз╕ с╕льського господарства (18 в╕дс. або 293 млн грн) та промисловост╕ (близько 15 в╕дс. або 241 млн грн). В╕д громадян над╕йшло 239 млн грн податк╕в з п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ та плати за майно (14,7 в╕дс. загально╖ суми).
Суб’╓ктами господарювання, що працюють у сфер╕ торг╕вл╕ та громадського харчування, сплачено 132 млн грн (8 в╕дс. доход╕в м╕сцевих бюджет╕в), транспорту – 88,6 млн грн (5,5 в╕дс.), галуз╕ л╕сового господарства – 60 млн грн (3,7 в╕дс.), буд╕вництва – 23 млн грн (1,4 в╕дс.).


28.04.2021 Пресслужба Головного управл╕ння ДПС у Черн╕г╕вськ╕й област╕


ТРЕН╤НГ "ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ: ШЛЯХ ДО ВЗА╢МОД╤╥ М╤Ж ВЛАДОЮ ТА ГРОМАДОЮ" ДЛЯ ПРЕДСТАВНИК╤В ПРИЛУЦЬКО╥ ГРОМАДИ


Прилуцька м╕ська рада запрошу╓ представник╕в громади, депутатського корпусу, громадських орган╕зац╕й та активних громадян до участ╕ в одноденному трен╕нгу «Громадський бюджет: шлях до вза╓мод╕╖ м╕ж владою та громадою».

Учасники трен╕нгу матимуть можлив╕сть отримати ╕нформац╕ю про суть громадського бюджету, його переваги, принципи та механ╕зми запровадження, а також отримають досв╕д реал╕зац╕╖ ╕н╕ц╕ативи в громадах. Також п╕д час заходу разом ╕з запрошеними тренерами буде зд╕йснено анал╕з положення ╕нших укра╖нських громад, а учасники трен╕нгу отримають консультац╕йну допомогу щодо п╕дготовки власного проекту.


Зах╕д в╕дбудеться 22 кв╕тня 2021 року об 11:00 за адресою: м. Прилуки, вул Незалежност╕, 82 (сес╕йна зала)Участь у трен╕нгу безкоштовна.

За додатковою ╕нформац╕╓ю ви можете звернутись до в╕дд╕лу ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради тел:3-22-65

Дов╕дково:

Громадський (партиципаторний) бюджет/бюджет участ╕ - ╕нструмент прямо╖ демократ╕╖ та д╕╓вий механ╕зм вза╓мод╕╖ громади з органами м╕сцевого самоврядування, за допомогою якого жител╕ громад мають можлив╕сть брати участь у прийнятт╕ р╕шень на м╕сцевому р╕вн╕, щодо розпод╕лу частини бюджетних кошт╕в на вт╕лення сусп╕льно корисних ╕н╕ц╕атив.

Процес громадського бюджету актив╕зу╓ громаду, форму╓ дов╕ру громадян до м╕сцево╖ влади та сприя╓ ╖х вза╓мод╕╖, а також допомага╓ у визначенн╕ та вир╕шенн╕ проблем, як╕ найб╕льше хвилюють жител╕в м╕ста, селища чи ТГ. Кр╕м того, громадський бюджет п╕двищу╓ р╕вень в╕дкритост╕ та прозорост╕ роботи м╕сцево╖ влади, а також дозволя╓ жителям м╕ста безпосередньо впливати на бюджетну пол╕тику м╕ста.

Трен╕нг в╕дбудеться в межах про╓кту проекту «Впровадження нових форм сп╕впрац╕ влади та громадських орган╕зац╕й на м╕сцевому р╕вн╕»» реал╕зу╓ться Сп╕лкою «Громадськ╕ ╕н╕ц╕ативи Укра╖ни» за сприяння Нац╕онального фонду п╕дтримки демократ╕╖ (NED).


В╤ДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАС╤ДАННЯ ГРОМАДСЬКО╥ РАДИ


Сьогодн╕, 19 кв╕тня, у сес╕йн╕й зал╕ м╕сько╖ ради в╕дбулося друге зас╕дання Громадсько╖ ради при виконавчому ком╕тет╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради. У ход╕ зас╕дання розглянуто три питання порядку денного.З першого питання - «Про проведення соц╕альних виплат» - про╕нформувала начальник в╕дд╕лу грошових виплат та компенсац╕й управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради Натал╕я Сивенко.Про роботу Центру надання адм╕н╕стративних послуг м.Прилуки про╕нформувала начальник управл╕ння адм╕н╕стративних послуг Прилуцько╖ м╕сько╖ ради Св╕тлана Дурдас, яка пов╕домила, що 26 березня, за адресою вул. Скоропадського, 102-А, в╕дбулося урочисте в╕дкриття просторого, обладнаного за сучасними вимогами Центру надання адм╕н╕стративних послуг ╓вропейського зразка.
Завдяки м╕жнародн╕й програм╕ U-LEAD, яка ф╕нансу╓ться за рахунок донорсько╖ п╕дтримки ╢вропейського Союзу, зокрема його держав-учасник╕в Дан╕╖, Естон╕╖, Н╕меччини, Польщ╕ та Швец╕╖, в╕дтепер мешканц╕ громади матимуть змогу отримувати як╕сн╕ послуги в сучасному центр╕ ╓вропейського зразка. Це ще один крок на шляху зм╕н старо╖ системи на серв╕сну службу, ор╕╓нтовану на потреби громадян. Ус╕ питання можна вир╕шити тут при одному в╕дв╕дуванн╕ або в телефонному режим╕ тел. 050-910-90-99.
Також члени Громадсько╖ ради розглянули клопотання в╕д громадських орган╕зац╕й: Всеукра╖нсько╖ сп╕лки л╕кв╕датор╕в ╕нвал╕д╕в «Чорнобиль 86», голова Олег Ребров та Прилуцького м╕ськрайонного добров╕льного товариства Сп╕лки «Чорнобиль», голова Юр╕й Буконк╕н щодо в╕дзначення член╕в ╖хн╕х орган╕зац╕й В╕дзнакою м╕ського голови м. Прилуки «За заслуги» з нагоди 35-х роковин Чорнобильсько╖ трагед╕╖.

Члени Громадсько╖ ради ухвалили р╕шення рекомендувати м╕ському голов╕ задовольнити клопотання громадських орган╕зац╕й та до Дня Чорнобильсько╖ трагед╕╖ нагородити В╕дзнакою м╕ського голови м╕ста Прилуки «За заслуги»:

Всеукра╖нська сп╕лка л╕кв╕датор╕в ╕нвал╕д╕в «Чорнобиль 86» :
Пугач Анатол╕й Павлович;
╤вановський Григор╕й Валентинович.

Прилуцьке м╕ськрайонне добров╕льне товариство Сп╕лка «Чорнобиль»:
Авраменко Володимир Дмитрович;
Левченко Микола Федорович;
Яковенко Володимир Анатол╕йович.

19.04.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


В╤ДБУЛАСЯ НАРАДА ╤З КЕР╤ВНИКАМИ В╤ДД╤Л╤В, УПРАВЛ╤НЬ ТА СТРУКТУРНИХ П╤ДРОЗД╤Л╤В М╤СЬКО╥ РАДИ ГУМАН╤ТАРНО╥ СФЕРИ


У мал╕й зал╕ м╕сько╖ ради 19 кв╕тня, п╕д головуванням проф╕льного заступника м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради Тетяни Шкуренко, в╕дбулася нарада ╕з кер╕вниками в╕дд╕л╕в, управл╕нь та структурних п╕дрозд╕л╕в м╕сько╖ ради гуман╕тарно╖ сфери.На нарад╕ посадовц╕ розглянули низку нагальних питань у галузях осв╕ти, медицини, культури та соц╕ально╖ сфери.

Головним питанням на сьогодн╕ залиша╓ться питання захворюваност╕ населення м╕ста Прилуки на COVID-19. За ╕нформац╕╓ю головних л╕кар╕в спостер╕га╓ться зб╕льшення к╕лькост╕ хворих на гостру респ╕раторну хворобу спричинену коронав╕русом серед мешканц╕в м╕ста та району тому необх╕дно неухильно дотримуватись в╕дпов╕дних сан╕тарних норм ╕ протиеп╕дем╕чних заход╕в.У ход╕ наради окрему увагу прид╕лено питанню оприлюднення ╕нформац╕й у форм╕ в╕дкритих даних на оф╕ц╕йному веб-сайт╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради, на ╢диному державному веб-портал╕ в╕дкритих даних та на оф╕ц╕йних стор╕нок комунальних п╕дпри╓мств.

Обговорили ╕ п╕дготовку до загальном╕ських заход╕в: 35-х роковин Чорнобильсько╖ катастрофи, Дня памят╕ та примирення та Дня Перемоги.

Також заступник м╕ського голови акцентувала увагу кер╕вник╕в на необх╕дност╕ прибирання прилеглихих територ╕й у весняний пер╕од.

За п╕дсумками наради Тетяна Шкуренко дала ряд доручень кер╕вникам в╕дд╕л╕в, управл╕нь та структурних п╕дрозд╕л╕в м╕сько╖ ради гуман╕тарно╖ сфери.

19.04.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


ЗАС╤ДАННЯ М╤СЬКО╥ КОМ╤С╤╥ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГ╤ЧНО╥ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦ╤Й


У Черн╕г╕вськ╕й област╕ встановлено "червоний" р╕вень еп╕дем╕чно╖ небезпеки поширення Covid-19.
15 кв╕тня 2021 року в╕дбулося зас╕дання м╕сько╖ ком╕с╕╖ з питань техногенно-еколог╕чно╖ безпеки та надзвичайних ситуац╕й.

У ход╕ роботи про додатков╕ обмежувальн╕ протиеп╕дем╕чн╕ заходи на територ╕╖ м╕ста пов’язан╕ з поширенням гостро╖ респ╕раторно╖ хвороби COVID-19, спричинено╖ коронав╕русом SARS-CoV-2. допов╕ли Яна Погор╕ла, головний л╕кар КНП «Прилуцька центральна м╕ська л╕карня», Галина Осадчук, медичний директор КНП «Прилуцький м╕ський центр первинно╖ медико-сан╕тарно╖ допомоги» та Анна Худол╕й головний л╕кар КНП «Прилуцька м╕ська дитяча л╕карня».Зав╕дувач в╕дд╕ленням орган╕зац╕╖ еп╕дем╕олог╕чних досл╕джень Прилуцького м╕ськрайонного в╕дд╕лу державно╖ установи «Черн╕г╕вський обласний лабораторний центр МОЗ Укра╖ни» Олексенко Олександр проанал╕зував стан захворюваност╕ серед м╕стян пом╕сячно.
За результатами допов╕дей та з урахуванням обговорення в╕дпов╕дно до постанови Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиеп╕дем╕чних заход╕в з метою запоб╕гання поширенню на територ╕╖ Укра╖ни гостро╖ респ╕раторно╖ хвороби COVID-19, спричинено╖ коронав╕русом SARS-CoV-2» ╕з зм╕нами та з метою дотримання сан╕тарно-еп╕дем╕олог╕чних норм та карантинних обмежень м╕ська ком╕с╕я вир╕шила:

Додатково до запроваджених на територ╕╖ м╕ста Прилуки заход╕в передбачених для «червоного» р╕вня еп╕дем╕чно╖ небезпеки з 19 кв╕тня заборонити:

1. В╕дв╕дування заклад╕в осв╕ти незалежно в╕д форми власност╕ ╖╖ здобувачами, у тому числ╕ заклад╕в дошк╕льно╖ осв╕ти, учн╕в 1 - 4 клас╕в заклад╕в загально╖ середньо╖ осв╕ти.

2. Управл╕нню осв╕ти м╕сько╖ ради ( Колошко О.П.): з метою забезпечення догляду за д╕тьми дошк╕льного в╕ку, батьки яких працюють ╕ не мають ╕з ким залишити д╕тей, орган╕зувати роботу закладу дошк╕льно╖ осв╕ти №15 (2 в’╖зд Микола╖вський, 14-а).


Тож ще раз заклика╓мо мешканц╕в м╕ста - дотримуватися карантинних заход╕в: носити маски, дез╕нф╕кувати руки, тримати соц╕альну дистанц╕ю, уникати зайвих контакт╕в.

15.04.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


У М╤СТ╤ ПРИПИНЯ╢ТЬСЯ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

    За результатами м╕сько╖ ком╕с╕╖ з питань техногенно-еколог╕чно╖ безпеки та надзвичайних ситуац╕й вир╕шено:

Комунальному п╕дпри╓мству «Прилукитепловодопостачання»:

- Припинити теплопостачання житловому сектору, установам, закладам та орган╕зац╕ям м. Прилуки з 16 кв╕тня 2021 року.

- Продовжити теплопостачання до л╕кувальних заклад╕в та заклад╕в дошк╕льно╖ осв╕ти, а саме:

- КНП «Прилуцька м╕ська дитяча л╕карня» Прилуцько╖ м╕сько╖ ради

(вул. Костянтин╕вська, 185);

- КНП «Прилуцька центральна м╕ська л╕карня» (вул. Ки╖вська, 56);

- Закладу дошк╕льно╖ осв╕ти №15 (2 в’╖зд Микола╖вський, 14-а);

- КНП «Прилуцький обласний будинок дитини «Над╕я» Черн╕г╕всько╖ обласно╖ ради (вул.Богунська, 2-а);

- Комунальному закладу «Прилуцький навчально-реаб╕л╕тац╕йний центр» Черн╕г╕всько╖ обласно╖ ради (вул. Богунська, 1-а).

15.04.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ РОЗПОЧАТО З АПАРАТНО╥ НАРАДИ


12 кв╕тня м╕ський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками м╕ського голови, начальниками управл╕нь, в╕дд╕л╕в м╕сько╖ ради, кер╕вниками п╕дпри╓мств комунально╖ сфери та медичних установ.

У ход╕ наради розглядали актуальн╕ питання житт╓д╕яльност╕ м╕ста.Директор комунального некомерц╕йного п╕дпри╓мства „Прилуцький м╕ський центр первинно╖ медико-сан╕тарно╖ допомоги” Людмила Слободенюк про╕нформувала присутн╕х про стан захворюваност╕ населення м╕ста Прилуки на COVID-19 та вакцинац╕ю. Наголосила, що станом на 12 кв╕тня п╕д наглядом с╕мейних л╕кар╕в на амбулаторному л╕куванн╕ знаходиться 377 ос╕б. Зазначили, що велике значення у л╕куванн╕ ма╓ вчасне д╕агностування тому при перших симтомах необх╕дно звертатися до с╕мейного л╕каря. Також проф╕нформувала, що ус╕ 400 доз вакцини AstraZeneca, як╕ були вид╕лен╕ для м╕ста використан╕. М╕н╕стерство охорони здоров'я об╕ця╓ наявн╕сть вакцини AstraZeneca для другого щеплення вс╕м, хто щепився першою дозою ╕нд╕йського препарату.Яна Погор╕ла головний л╕кар комунального некомерц╕йного п╕дпри╓мства „Прилуцька центральна м╕ська л╕карня про╕нформувала присутн╕х про стан захворюваност╕ на COVID-19, нагадала , що Прилуки знаходяться у “червон╕й “ зон╕ ╕ враховуючи стр╕мке зб╕льшення к╕лькост╕ хворих на гостру респ╕раторну хворобу спричинену коронав╕русом серед мешканц╕в м╕ста та району необх╕дно неухильно дотримуватись в╕дпов╕дних сан╕тарних норм ╕ протиеп╕дем╕чних заход╕в.Також п╕д час наради заступники м╕ського голови прозв╕тували про свою роботу за напрямками . Тетяна Шкуренко про роботу заклад╕в гуман╕тарно╖ сфери м╕ста Прилуки в умовах посилених карантинних обмежень. Руслан Котляр прозв╕тував про роботу комунальних п╕дпри╓мств м╕ста Прилуки за ╤ квартал 2021 року.
Про роботу оновленого Центру надання адм╕н╕стративних послуг м.Прилуки допов╕ла Св╕тлана Дурдас начальник управл╕ння адм╕н╕стративних послугПрилуцько╖ м╕сько╖ ради .

12.04.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


КОШТИ НЕОБХ╤ДН╤ МЕДИЧН╤Й ГАЛУЗ╤

У мал╕й зал╕ м╕сько╖ ради 6 кв╕тня в╕дбулося сп╕льне зас╕дання член╕в пост╕йно╖ депутатсько╖ ком╕с╕╖ з питань соц╕ально-економ╕чного розвитку та бюджету м╕ста . Головне питання яке розглядали депутати - пререрозпод╕л бюджетних кошт╕в. А саме внесення зм╕н в проект бюджету в частин╕ вид╕лення кошт╕в на медичну галузь шляхом перерозподв╕лу кошт╕в ╕з ╕нших статей витрат. Кошти необх╕дн╕ для придбання обладнання для в╕дд╕лення екстренно╖ медично╖ допомоги та для забезпечення киснем л╕жком╕сць хворих на ков╕д.Дане питання одноголосно було п╕дтримане депутатами, але для вид╕лення кошт╕в необх╕дно провести сес╕ю м╕сько╖ ради.

06.04.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


НА ТЕРИТОР╤╥ М╤СТА ПРИЛУКИ БУДУТЬ ВВЕДЕНН╤ ОБМЕЖУВАЛЬН╤ ПРОТИЕП╤ДЕМ╤ЧН╤ ЗАХОДИ "ЧЕРВОНОГО" Р╤ВНЯ ЕП╤ДЕМ╤ЧНО╥ НЕБЕЗПЕКИ


29 березня 2021 року в╕дбулося зас╕дання м╕сько╖ ком╕с╕╖ з питань техногенно-еколог╕чно╖ безпеки та надзвичайних ситуац╕й.

За ╕нформац╕╓ю головного спец╕ал╕ста управл╕ння з питань надзвичайних ситуац╕й та оборонно╖ роботи Алли Одок╕╓нко з 29 березня 2021 року в Черн╕г╕вськ╕й област╕ встановлено "червоний" р╕вень еп╕дем╕чно╖ небезпеки поширення Covid-19.

За результами проведено╖ ком╕с╕╖ вир╕шено: з метою недопущення б╕льш стр╕мкого поширення коронав╕русно╖ ╕нфекц╕╖, а також щоб запоб╕гти колапсу медично╖ системи посилити карантинн╕ обмеження на територ╕╖ м╕ста.


Отже, з 00 години 00 хвилин 30 березня 2021 р. на територ╕╖ м╕ста Прилуки будуть введенн╕ обмежувальн╕ протиеп╕дем╕чн╕ заходи "червоного" р╕вня еп╕дем╕чно╖ небезпеки.

Ком╕с╕я вир╕шила:

1. На територ╕╖ м╕ста забезпечити, додатково до обмежувальних протиеп╕дем╕чних заход╕в передбачених для «жовтого» р╕вня еп╕дем╕чно╖ небезпеки, з 30 березня 2021 року виконання заход╕в передбачених для «червоного» р╕вня еп╕дем╕чно╖ небезпеки, а саме заборони:

1.1. приймання в╕дв╕дувач╕в суб'╓ктами господарювання, як╕ провадять д╕яльн╕сть у сфер╕ громадського харчування (бар╕в, ресторан╕в, кафе тощо), кр╕м д╕яльност╕ з надання послуг громадського харчування ╕з зд╕йсненням адресно╖ доставки замовлень та замовлень на винос;

1.2. приймання в╕дв╕дувач╕в у торговельно-розважальних центрах, кр╕м приймання в╕дв╕дувач╕в у закладах, визначених у п╕дпункт╕ 1.4. цього пункту;

1.3. приймання в╕дв╕дувач╕в в ╕нших закладах розважально╖ д╕яльност╕;

1.4. приймання в╕дв╕дувач╕в суб'╓ктами господарювання, як╕ провадять д╕яльн╕сть у сфер╕ торговельного ╕ побутового обслуговування населення, кр╕м:

- приймання в╕дв╕дувач╕в суб'╓ктами господарювання, як╕ торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 в╕дсотк╕в яких призначено для торг╕вл╕ продуктами харчування, пальним, л╕карськими засобами та виробами медичного призначення, засобами г╕г╕╓ни та побутовою х╕м╕╓ю, засобами зв'язку, друкованими засобами масово╖ ╕нформац╕╖, ветеринарними препаратами, кормами, нас╕нням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу в╕дв╕дувач╕в до ╕нших товар╕в, представлених в асортимент╕ зазначених суб'╓кт╕в господарювання;

- торговельно╖ д╕яльност╕ ╕з зд╕йсненням адресно╖ доставки замовлень;

- провадження д╕яльност╕ з надання ф╕нансових послуг, д╕яльност╕ ф╕нансових установ ╕ д╕яльност╕ з ╕нкасац╕╖ та перевезення валютних ц╕нностей, д╕яльност╕ оператор╕в поштового зв'язку, а також медично╖ практики, ветеринарно╖ практики, д╕яльност╕ автозаправних комплекс╕в (без зон харчування), д╕яльност╕ з техн╕чного обслуговування та ремонту транспортних засоб╕в, ремонту комп'ютер╕в, побутових вироб╕в ╕ предмет╕в особистого вжитку, перукарень та салон╕в краси за попередн╕м записом;

- виконання роб╕т ╕з збирання ╕ загот╕вл╕ в╕дход╕в;

- провадження д╕яльност╕ з надання телекомун╕кац╕йних послуг. Приймання в╕дв╕дувач╕в суб'╓ктами господарювання, як╕ провадять д╕яльн╕сть з надання телекомун╕кац╕йних послуг, зд╕йсню╓ться за попередн╕м записом;

1.5. приймання в╕дв╕дувач╕в заклад╕в культури ╕ проведення культурних масових заход╕в, кр╕м роботи автоконцерт╕в, авток╕нотеатр╕в, ╕сторико-культурних запов╕дник╕в, суб'╓кт╕в господарювання, пов'язано╖ з виробництвом ауд╕ов╕зуальних твор╕в, зокрема зд╕йснення к╕но- та в╕деозйомки, за умови обмеження доступу до м╕сця зйомки (зн╕мального майданчика) сторонн╕х ос╕б та використання персоналом (кр╕м актор╕в п╕д час зн╕мального процесу), залученим до виробництва ауд╕ов╕зуального твору, засоб╕в ╕ндив╕дуального захисту, зокрема респ╕ратор╕в або захисних масок, що закривають н╕с та рот, у тому числ╕ виготовлених самост╕йно. Д╕яльн╕сть суб'╓кт╕в господарювання, пов'язана з виробництвом ауд╕ов╕зуальних твор╕в, не ╓ масовим заходом;

1.6. приймання у спортивних залах, ф╕тнес-центрах, басейнах, в╕дв╕дувач╕в, кр╕м спортсмен╕в нац╕ональних зб╕рних команд Укра╖ни та ╖х тренер╕в за умови дотримання в╕дпов╕дних сан╕тарних ╕ протиеп╕дем╕чних заход╕в;

1.7. проведення вс╕х масових (розважальних, спортивних, соц╕альних, рекламних та ╕нших) заход╕в, кр╕м оф╕ц╕йних спортивних заход╕в, включених до ╢диного календарного плану ф╕зкультурно-оздоровчих та спортивних заход╕в Укра╖ни, та матч╕в командних ╕грових вид╕в спорту профес╕йних спортивних клуб╕в без глядач╕в за умови дотримання учасниками таких заход╕в в╕дпов╕дних сан╕тарних ╕ протиеп╕дем╕чних заход╕в та зд╕йснення обов'язкового щоденного контролю за станом здоров'я учасник╕в, заход╕в з оц╕нювання якост╕ осв╕ти;

1.8. робота заклад╕в громадського харчування та м╕сць для харчування в готелях з 11-╖ години до 6-╖ години наступно╖ доби, кр╕м надання послуг з харчування в готельному номер╕ за замовленням кл╕╓нт╕в;

1.9. д╕яльн╕сть ринк╕в, кр╕м продовольчих;

1.10. в╕дв╕дування заклад╕в осв╕ти незалежно в╕д форми власност╕ ╖╖ здобувачами, кр╕м здобувач╕в заклад╕в дошк╕льно╖ осв╕ти, спец╕альних заклад╕в осв╕ти та учн╕в 1-4 клас╕в заклад╕в загально╖ середньо╖ осв╕ти, а також ос╕б, як╕ беруть участь у заходах з оц╕нювання якост╕ осв╕ти;

1.11. проведення державними та комунальними закладами охорони здоров'я планових заход╕в з госп╕тал╕зац╕╖, кр╕м:

- надання медично╖ допомоги внасл╕док ускладненого переб╕гу ваг╕тност╕ та полог╕в;

- надання медично╖ допомоги ваг╕тним, род╕ллям, пород╕ллям, новонародженим;

- надання медично╖ допомоги у спец╕ал╕зованих в╕дд╕леннях заклад╕в охорони здоров'я пац╕╓нтам з онколог╕чними та пульмонолог╕чними захворюваннями;

- надання пал╕ативно╖ медично╖ допомоги у стац╕онарних умовах;

- проведення ╕нших нев╕дкладних ╕ терм╕нових заход╕в з госп╕тал╕зац╕╖, якщо внасл╕док ╖х перенесення (в╕дтерм╕нування) ╕сну╓ значний ризик для життя або здоров'я людей;

1.12. перебування на територ╕ях загального користування без вдягнутих засоб╕в ╕ндив╕дуального захисту, зокрема респ╕ратор╕в або захисних масок, що закривають н╕с та рот, у тому числ╕ виготовлених самост╕йно.

2. На час д╕╖ карантину комунальному некомерц╕йному п╕дпри╓мству «Прилуцький м╕ський центр первинно╖ медико-сан╕тарно╖ допомоги» (Слободенюк Л.В.), комунальному некомерц╕йному п╕дпри╓мству «Прилуцька центральна м╕ська л╕карня» (Погор╕ла Я.В.): взяти п╕д особистий контроль проведення вакцинац╕╖ проти COVID-19 серед ос╕б, в╕днесених до ╤-╤╤ етапу Дорожньо╖ карти вакцинац╕╖ (медичних прац╕вник╕в та прац╕вник╕в соц╕ально╖ сфери).

3. На пер╕од вакцинац╕╖ комунальному некомерц╕йному п╕дпри╓мству «Прилуцька центральна м╕ська л╕карня» (Погор╕ла Я.В.):

- забезпечити розширення л╕жкового фонду для госп╕тал╕зац╕╖ хворих на коронав╕русну хворобу до рекомендованого М╕н╕стерством охорони здоров'я показника 50% в╕д усього л╕жкового фонду та забезпечити можлив╕сть надання киснево╖ п╕дтримки пац╕╓нтам на 80% л╕жках зазначеного л╕жкового фонду;

- розробити та подати до Управл╕ння охорони здоров'я Черн╕г╕всько╖ обласно╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ план-граф╕ки розгортання додаткового л╕жкового фонду для госп╕тал╕зац╕╖ хворих на COVID-19, на р╕вн╕ не менше 50%.

29.03.2021 За ╕нф. управл╕ння з питань надзвичайних ситуац╕й та оборонно╖ роботи


УРОЧИСТЕ В╤ДКРИТТЯ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМ╤Н╤СТРАТИВНИХ ПОСЛУГ


Сьогодн╕ у нашому м╕ст╕ визначна под╕я – урочисте в╕дкриття просторого, обладнаного за сучасними вимогами Центру надання адм╕н╕стративних послуг ╓вропейського зразка.Завдяки м╕жнародн╕й програм╕ U-LEAD, яка ф╕нансу╓ться за рахунок донорсько╖ п╕дтримки ╢вропейського Союзу, зокрема його держав-учасник╕в Дан╕╖, Естон╕╖, Н╕меччини, Польщ╕ та Швец╕╖, мешканц╕ громади будуть мати змогу отримувати як╕сн╕ послуги в сучасному центр╕ ╓вропейського зразка. Це ще один крок на шляху зм╕н старо╖ системи на серв╕сну службу, ор╕╓нтовану на потреби громадян. Вс╕ питання можна вир╕шити тут при одному в╕дв╕дуванн╕.М╕ський голова Ольга Попенко у сво╓му виступ╕ зазначила, що вт╕люючи в життя цей проект м╕ськ╕й влад╕ вдалося згуртувати навколо нього багато служб, громадян, спец╕ал╕ст╕в р╕зних ланок, разом пережити хвилююч╕ моменти ╕ труднощ╕.Значну п╕дтримку п╕д час реал╕зац╕╖ про╓кту надала Галина Москаленко - рег╕ональний спец╕ал╕ст Програми “U-LEAD з ╢вропою”.
Також з в╕тальним словом до присутн╕х звернулась директор Департаменту розвитку економ╕ки та с╕льського господарства Черн╕г╕всько╖ обласно╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ Олександра Хомик. Побажала усп╕х╕в у робот╕ та подальшого розвитку Центру надання адм╕н╕стративних послуг.Перер╕зали стр╕чку м╕ський голова Ольга Попенко, директор Департаменту розвитку економ╕ки та с╕льського господарства Черн╕г╕всько╖ обласно╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ Олександра Хомик, начальник Центру надання адм╕н╕стративних послуг Св╕тлана Дурдас та директор ПП «МПБП Стимул» В╕ктор Колесник, п╕сля чого кер╕вник оновленого ЦНАПу провела для гостей оглядову екскурс╕ю по буд╕вл╕.“На сьогодн╕ поставлена мета - реал╕зована ╕ мене, як м╕ського голову, переповнюють рад╕сн╕ емоц╕╖, глибока вдячн╕сть представникам м╕жнародно╖ програми U-LEAD, шанованим гостям, вдячн╕сть депутатам м╕сько╖ ради попереднього скликання за сп╕впрацю, розум╕ння ╕ п╕дтримку.” - зазначила оч╕льниця м╕ста.
Оновлений ЦНАП працюватиме за принципом "╓диного оф╕су" ╕ "в╕дкритого простору. У новому прим╕щенн╕ Центру забезпечено максимально комфортн╕ умови для обслуговування громадян: облаштовано сучасну зону ресепшену, дитячий куточок ╕ к╕мнату матер╕ та дитини, зал прийому, зал для консультування громадян та видач╕ документ╕в, зручн╕ зони оч╕кування, окрем╕ к╕мнати для арх╕вування документ╕в, а б╕ля буд╕вл╕ розм╕щено безкоштовну стоянку для автомоб╕л╕в в╕дв╕дувач╕в.У цей знаковий ╕ святковий день хочемо побажати усп╕х╕в, вдячних в╕дв╕дувач╕в, наснаги та натхнення кожного дня робити вашу в╕дпов╕дальну справу, працюючи на благо кожного мешканця вашо╖ громади ╕ Укра╖ни в ц╕лому!

26.03.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


ЕКОНОМ╤ЧНИЙ РОЗВИТОК М╤СТА У 2020 РОЦ╤


Про п╕дсумки виконання Програми економ╕чного ╕ соц╕ального розвитку м╕ста Прилуки за 2020 р╕к говорили сьогодн╕, 23 березня, п╕д час зас╕дання виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради.Зокрема, про економ╕чну складову допов╕в заступник м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради Олександр Сивенко який зазначив, що робота м╕сько╖ ради, ╖╖ виконавчого ком╕тету протягом зв╕тного пер╕оду була спрямована на стаб╕л╕зац╕ю роботи господарського комплексу м╕ста, вир╕шення питань забезпечення житт╓д╕яльност╕ м╕ста та його населення, а також розв’язання комплексу соц╕альних проблем у межах наявних ф╕нансових ресурс╕в.Пров╕дною галуззю економ╕ки м╕ста, що забезпечу╓ зайнят╕сть працездатного населення, наповнення бюджету м╕ста Прилуки, ╓ промислове виробництво. Впродовж останн╕х рок╕в у м╕ст╕ збер╕галась позитивна динам╕ка зростання р╕вня реал╕зац╕╖ промислово╖ продукц╕╖, але карантин вн╕с сво╖ корективи ╕ за 2020 р╕к ми спостер╕га╓мо спад обсяг╕в реал╕зац╕╖ продукц╕╖.

Негативно вплинули на роботу промислового комплексу ряд внутр╕шн╕х та зовн╕шн╕х фактор╕в, зокрема, поглиблення неплатоспроможност╕ реального сектора економ╕ки, згортання ╕нвестиц╕йних план╕в п╕дпри╓мств, або ╖х в╕дтерм╕нування на невизначений пер╕од, ускладнення зовн╕шньо-економ╕чних в╕дносин з кра╖нами-партнерами через св╕тову пандем╕ю. Запроваджен╕ в Укра╖н╕ та ╕нших кра╖нах протиеп╕дем╕олог╕чн╕ заходи мали негативн╕ насл╕дки для д╕яльност╕ п╕дпри╓мств м╕ста.

Так, за результатами проведеного мон╕торингу, за даними промислових п╕дпри╓мств м╕ста позитивних темп╕в росту виробництва промислово╖ продукц╕╖ у пор╕внянн╕ з 2019 роком досягли п╕дпри╓мства обробно╖ промисловост╕ (легка, харчова).

Позитивних показник╕в досягли три п╕дпри╓мства легко╖ промисловост╕. Так, за 2020 р╕к, в пор╕внянн╕ з минулим роком, ТОВ “Прилуцька швейна фабрика “Корона” зб╕льшило обсяги виробництва продукц╕╖ на 22,9%, ПрАТ “Прилуцька швейна фабрика” – на 70,8% та п╕дпри╓мство з ╕ноземними ╕нвестиц╕ями ТОВ “Ал╕тон╕” – на 1%.

П╕дпри╓мство з виробництва тютюнових вироб╕в ПрАТ “А/Т тютюнова компан╕я “В.А.Т.-Прилуки”, що виробля╓ б╕льше 10 всесв╕тньов╕домих марок сигарет, за 2020 р╕к виробило 11803,8 млн шт. сигарет, що на 33,4% менше, н╕ж за 2019 р╕к, та 9049,4 млн шт. ф╕льтр╕в, що на 2,5% б╕льше минулор╕чного показника.

Стаб╕льно в 2020 роц╕ працювало п╕дпри╓мство ПрАТ “Прилуцький м’ясокомб╕нат”, ковбасн╕ вироби якого п╕д ТМ “Прилуцьк╕” в╕дом╕ не т╕льки в Прилуках, а й у Ки╓в╕, Сумськ╕й, Черкаськ╕й, Полтавськ╕й, Черн╕г╕вськ╕й областях.

Потужне п╕дпри╓мство харчово╖ галуз╕ Прилуччини Агро-промислове об’╓днання ╕мен╕ ╤вана Супруненка ПрАТ “Прилуцький хл╕бозавод” у 2020 роц╕ спрацювало майже на р╕вн╕ 2019 року (скорочення на 0,5%).

Стаб╕льно працювало ТОВ “Прилуцький завод - “Б╕лкозин”, яке ╓ ╓диним в Укра╖н╕ ╕ одним з нечисленних в ╢вроп╕ п╕дпри╓мством, яке спец╕ал╕зу╓ться на виготовленн╕ штучних колагенових оболонок.

П╕дпри╓мство добувно╖ промисловост╕ НГВУ “Черн╕г╕внафтогаз” ПАТ “Укрнафта” за 2020 р╕к не досягнуло минулор╕чного показника на 4,3%.

П╕дпри╓мство ДП “Пластмас” ТОВ “ТД Пластмас-Прилуки”, продукц╕ю якого добре знають споживач╕ в Б╕лорус╕, Груз╕╖, Казахстан╕, за результатами 2020 року зменшило обсяги виробництва на 24% у пор╕внянн╕ з 2019 роком.

Менш ефективно, н╕ж тор╕к також спрацювали п╕дпри╓мства ПрАТ “Завод “Будмаш”, ТОВ “Янг-Укра╖на” та ТОВ ВТФ “Керам╕к-Прилуки”.

У 2020 роц╕ п╕дпри╓мства м╕ста продовжували освоювати кап╕тальн╕ ╕нвестиц╕╖ в промисловий комплекс м╕ста. У 2020 роц╕ завершилась реал╕зац╕я проекту ПрАТ “А/Т Тютюнова компан╕я “В.А.Т.- Прилуки” “SnowFlake – розширення ф╕льтрово╖ д╕льниц╕ для експорту ф╕льтр╕в у кра╖нах ╢С”, загальна варт╕сть якого склада╓ 536,7 млн.грн. Також на ПрАТ “Прилуцька швейна фабрика” у 2020 роц╕ впроваджувався проект “Буд╕вництво виробничо-складсько╖ буд╕вл╕ на територ╕╖ ПрАТ “Прилуцька швейна фабрика”, загальна варт╕сть якого склада╓ 3 120 тис. грн.

Стан розвитку малого п╕дпри╓мництва у м╕ст╕ Прилуки характеризу╓ться зб╕льшенням за 2020 р╕к к╕лькост╕ юридичних ос╕б (з 318 до 339 ос╕б) та ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в (з 2777 до 2874 ос╕б). З початку року чисельн╕сть юридичних зб╕льшилася на 21 особу, ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в – на 97 ос╕б.

За 2020 р╕к на 122 особи зб╕льшилася також чисельн╕сть зайнятих в малому та середньому п╕дпри╓мництв╕. Так, в сектор╕ МСП зайнято 8026 роб╕тник╕в, включаючи ф╕зичних ос╕б-п╕дпри╓мц╕в. Надходження до м╕ського бюджету в╕д п╕дпри╓мницько╖ д╕яльност╕ за 2020 р╕к становлять 70,4 млн грн, що на 6,2% або на 4,1 млн грн б╕льше, н╕ж за 2019 р╕к.

Протягом 2020 року до управл╕ння адм╕н╕стративних послуг м╕сько╖ ради над╕йшло 37046 письмових звернень. У пор╕внянн╕ з минулим роком к╕льк╕сть звернень зменшилася на 27,9%, але це поясню╓ться запровадженням з березня 2020 року карантинних заход╕в.

Всього до м╕сцевого бюджету за надання адм╕н╕стративних послуг в М╕ськрайонному центр╕ надання адм╕н╕стративних послуг за 2020 р╕к було перераховано 1 877 408,80 грн.

К╕льк╕сть безроб╕тних, що перебували на обл╕ку у Прилуцьк╕й м╕ськрайонн╕й ф╕л╕╖ Черн╕г╕вського обласного центру зайнятост╕ протягом 2020 року, у пор╕внянн╕ з минулор╕чним показником, зб╕льшилась на 578 ос╕б ╕ становила 1955 безроб╕тних. Серед них 1199 ос╕б – ж╕нки, 614 безроб╕тних – молодь в╕ком до 35 рок╕в.

Чисельн╕сть громадян, працевлаштованих за направленням Прилуцько╖ м╕ськрайонно╖ ф╕л╕╖ Черн╕г╕вського обласного центру зайнятост╕ протягом 2020 року, становила 552 безроб╕тних. К╕льк╕сть ваканс╕й, поданих роботодавцями до служби зайнятост╕ протягом 2020 року становила 2326.

За 2020 р╕к на п╕дпри╓мствах, в орган╕зац╕ях та установах м╕ста Прилуки (з к╕льк╕стю найманих прац╕вник╕в 10 ос╕б ╕ б╕льше), в пор╕внянн╕ з IV кварталом 2019 року, на 904 чолов╕ки зб╕льшилася к╕льк╕сть штатних прац╕вник╕в до 12193 ос╕б (7,2% в╕д загально╖ к╕лькост╕ в област╕). Середньом╕сячна ном╕нальна зароб╕тна плата штатних прац╕вник╕в п╕дпри╓мств пор╕вняно з 2019 роком зросла на 13,3% й становила 10596 грн. Це у 2,1 раза б╕льше р╕вня м╕н╕мально╖ зароб╕тно╖ плати (5000 грн) та на 4,2% б╕льше середнього показника в рег╕он╕ (10163 грн).

За оц╕нкою, на 01 с╕чня 2021 року чисельн╕сть наявного населення в м╕ст╕ Прилуки становила 52553 особи. За 2020 р╕к к╕льк╕сть жител╕в м╕ста зменшилася на 842 особи. Розм╕р природного скорочення становив 774 чол. або 92%. З початку року в м╕ст╕ на св╕т з’явилося 294 немовляти, померло – 1068 чолов╕к. М╕грац╕йне скорочення населення за 2020 р╕к склало 68 чол., що становить 8% загального скорочення населення по м╕сту.

23.03.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


ПРО УЧАСТЬ У М╤ЖНАРОДНОМУ ПРО╢КТ╤

Прилуки та ще п’ять громад Черн╕г╕всько╖ област╕ в╕д╕брано до участ╕ в про╓кт╕ «Соц╕альн╕ послуги: ╕ндив╕дуальна фасил╕тац╕я для ефективного функц╕онування», який впроваджу╓ться Представництвом м╕жнародно╖ сол╕дарност╕ в Укра╖н╕ (SFPL UA). Цього року в╕н буде продовженням про╓кт╕в «Соц╕альн╕ послуги в ОТГ: п╕дтримка реформи соц╕ально╖ пол╕тики в Укра╖н╕» та «Соц╕альн╕ послуги в громадах – планування та реал╕зац╕я», учасниками яких були громади Черн╕г╕вщини у 2019-2020 роках.
До команди в╕д нашого м╕ста вв╕йшли фах╕вц╕ Територ╕ального центру соц╕ального обслуговування (надання соц╕альних послуг) м╕сько╖ ради, управл╕ння прац╕ та соц╕ального захисту населення м╕сько╖ ради, в╕дд╕лу ╕нвестиц╕й та м╕жнародно╖ д╕яльност╕ м╕сько╖ ради.
Про╓кт розпочнеться у кв╕тн╕ проведенням онлайн-консультац╕й за участ╕ експерт╕в щодо п╕двищення ефективност╕ надання соц╕альних послуг населенню, залучення ╕нвестиц╕й для соц╕альних про╓кт╕в.
Представництво Фонду м╕жнародно╖ сол╕дарност╕ в Укра╖н╕ також нада╓ можлив╕сть отримання грантово╖ п╕дтримки про╓кт╕в з розвитку системи соц╕альних послуг (в т.ч. ╕нфраструктурно╖ складово╖) громадам на конкурсн╕й основ╕.
Залишити побажання-╕де╖ щодо тематики конкурсно╖ про╓ктно╖ пропозиц╕╖, ╕нновац╕йних р╕шень у сфер╕ покращення соц╕альних послуг в Прилуцьк╕й громад╕ можна шляхом заповнення форми за посиланням.

docs.google.com/forms/d/1TEwPuZTd_6iTvFoA7YOqM60RJdFsgSs8B5LOIm2IA4w/viewform?gxids=7628&edit_requested=true&fbclid=IwAR3UA2h4XOpfmzUBOEOBwJ3z5jcKLerUMh_2lHDy2GHQCw2jHc-g0XccFh0Дов╕дково про орган╕зац╕ю

Представництво фонду м╕жнародно╖ сол╕дарност╕ в Укра╖н╕ було засновано в липн╕ 2019 року для сприяння досягнення мети, ц╕лей ╕ завдань Фонду м╕жнародно╖ сол╕дарност╕ Республ╕ки Польща «Solidarity Fund PL».
«Solidarity Fund PL» був заснований в к╕нц╕ 90-х рок╕в з ╕н╕ц╕ативи Президента Республ╕ки Польща, з метою надання допомоги кра╖нам, що знаходиться нам етап╕ переходу до ринково╖ економ╕ки та приватного п╕дпри╓мництва, а також п╕дтримки ╖х економ╕чного, соц╕ального ╕ пол╕тичного розвитку. Протягом сво╓╖ д╕яльност╕ Фонд реал╕зував ряд проект╕в, у тому чист╕ для Укра╖ни, Молдови, Казахстану та Груз╕╖. Ще у 2015 роц╕ «Solidarity Fund PL» почав виконувати завдання щодо п╕дтримки реформ самоврядування в Укра╖н╕, що випливають з Меморандуму про сп╕впрацю м╕ж Польщею та Укра╖ною, п╕дписаного у Варшав╕ 17 грудня 2014 року.

23.03.2021 В╕дд╕л ╕нвестиц╕й та м╕жнародно╖ д╕яльност╕ м╕сько╖ ради


ПРОВЕДЕННЯ ВАКЦИНАЦ╤╥ У ПРИЛУКАХ

11 березня 2021 року моб╕льна бригада Центру первинно╖ медико-сан╕тарно╖ допомоги м╕ста в к╕лькост╕ 5 чолов╕к пройшла навчання та отримала сертиф╕кати по проведенню вакцинац╕╖ проти коронав╕русно╖ хвороби.

╤ вже 13 березня Центр отримав 200 доз вакцини AstraZeneca (CoviShield).

У пер╕од з 13 по 14 березня 2021 року медичними прац╕вниками Центру було щеплено 50 ос╕б (1 етап).

Нараз╕ с╕мейними л╕карями Центру ведеться ре╓страц╕я пац╕╓нт╕в, як╕ бажають вакцинуватися та як╕ п╕длягають вакцинац╕╖ зг╕дно затверджених МОЗ Укра╖ни етап╕в щеплення.

Зверта╓мося до медичних прац╕вник╕в м╕ста з в╕дпов╕дальн╕стю поставитися до свого здоров'я, провакцинуватися та бути готовими надавати медичну допомогу населенню м╕ста.

Нагаду╓мо, щоб заре╓струватися на вакцинац╕ю потр╕бно звернутися до свого с╕мейного л╕каря!
Контакти с╕мейних л╕кар╕в: pryluky.cg.gov.ua/index.php?id=31410&tp=1
у вас виникають запитання, переходьте на спец╕ально створений ╕нформац╕йний портал vaccination.covid19.gov.ua/, який ╓ оф╕ц╕йним джерелом ╕нформац╕╖ щодо вакцинац╕╖ в╕д COVID-19.

Або в╕дпов╕дно до постанови КМУ в╕д 01.03.2021 року №178 затверджено Порядок функц╕онування Електронно╖ бази даних списку оч╕кування на проведення вакцинац╕╖ гостро╖ респ╕раторно╖ хвороби COVID-19 «Портал Д╕я», зокрема моб╕льний додаток «Д╕я», громадяни Укра╖ни в╕ком в╕д 18 рок╕в можуть записатися на проведення вакцинац╕╖ в╕д COVID-19.

16.03.2021 КНП "Прилуцький центр первинно╖ медико-сан╕тарно╖ допомоги"


П╤ДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО ПАРТНЕРСТВО ЩОДО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОСЕРВ╤СУ ДЛЯ П╤ДВИЩЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНО╥ ЕФЕКТИВНОСТ╤ БУД╤ВЕЛЬ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ, ЗОВН╤ШН╤Х СИСТЕМ ОСВ╤ТЛЕННЯ (ВУЛИЧНОГО ОСВ╤ТЛЕННЯ) ТА БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНК╤В


Сьогодн╕, 16 березня, м╕ським головою п╕дписано Меморандум про партнерство щодо запровадження енергосерв╕су для п╕двищення енергетично╖ ефективност╕ буд╕вель бюджетних установ, зовн╕шн╕х систем осв╕тлення (вуличного осв╕тлення) та багатоквартирних будинк╕в з ГО «Укра╖нська асоц╕ац╕я енергосерв╕сних компан╕й» в особ╕ голови правл╕ння Корчм╕та Олекс╕я Юр╕йовича.Метою сп╕вроб╕тництва ╓ об’╓днання та координац╕я зусиль стор╕н щодо оптимально╖ орган╕зац╕╖ зд╕йснення енергоефективних заход╕в та п╕двищення енергоефективност╕ у буд╕влях бюджетних установ та ОСББ/ЖБК шляхом сприяння в укладанн╕ енергосерв╕сних договор╕в, що дозволить досягнути показник╕в комфорту у прим╕щеннях, не зб╕льшуючи видатки з бюджету та зменшуючи витрати на сплату комунальних послуг з боку орган╕зованих сп╕ввласник╕в багатоквартирних будинк╕в.За п╕дписаним Меморандумом - наступного тижня енергоаудитори мають обстежити до 30 установ.

Дов╕дка. Укладення ЕСКО-договор╕в передбача╓ зд╕йснення енергосерв╕сною компан╕╓ю енергоефективних про╓кт╕в у буд╕влях бюджетних установ. Мова йде про оновлення системи опалення, осв╕тлення, утеплення буд╕вель за кредитн╕ кошти ╕нвестора. До слова, ╕нвесторами можуть бути м╕жнародн╕ ф╕нансов╕ ╕нститути. Ус╕ ц╕ заходи дозволять зменшити плату за енергонос╕╖ не менш, н╕ж на 20%, й погасити одержану позику шляхом економ╕╖ витрат на енергоресурси при обов'язков╕й умов╕, що тариф для споживач╕в залиша╓ться незм╕нним.

16.03.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


ЯК В╤ДКОРИГУВАТИ ПЕРЕДАН╤ ПОКАЗНИКИ ГАЗОВОГО Л╤ЧИЛЬНИКА

Нарахування за спожитий газ споживачам, у яких встановлений ╕ндив╕дуальний л╕чильник газу, зд╕йснюються за показниками л╕чильника. Зг╕дно з Кодексом ГРМ, затвердженим в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про ринок природного газу», споживач╕ мають передавати фактичн╕ показники газового л╕чильника щом╕сяця станом на перше число. Передавати показники АТ «Черн╕г╕вгаз» можна з 1 по 5 число за допомогою таких онлайн-серв╕с╕в:

Особистого каб╕нета на сайт╕ 104.ua https://104.ua/ua/ ;

чат-бота 7104 у Viber bit.ly/2IyJmph ;

додатка 104 Mobile для Android bit.ly/2ZvlI2j ;

додатка 104 Mobile Light для iPhone bit.ly/2KjleGk ;

смс на короткий номер 7104 у формат╕ "особовий рахунок-проб╕л-показники л╕чильника (до 5 цифр);

за номерами контакт-центру - 067 65 64 104, (0462) 61-62-04.що в╕д споживача вчасно не надходять коректн╕ показники, нарахування зд╕йснюються на основ╕ планового м╕сячного об’╓му споживання на в╕дпов╕дний пер╕од, який розрахову╓ться в╕дпов╕дно до групи споживання.


Що робити, якщо вчасно не передали показники, або вони не були заф╕ксован╕?

Якщо з будь-яких причин ви не встигли це зробити вчасно – сплат╕ть за той обсяг спожитого газу, який ви заф╕ксували станом на 1 число. ╤ обов’язково передайте показники будь-яким-зручним для вас способом, щоб надал╕ нарахування зд╕йснювалися за фактичними показниками.
Чому показники, як╕ ви передавали, не були заф╕ксован╕?

Так╕ випадки ╕нод╕ трапляються, ╕ ╖х причини можуть бути р╕зними. Найчаст╕ше показники не ф╕ксуються системою, бо вони були некоректними:

якщо споживач передав значно завищен╕ або занижен╕ пор╕вняно з його стандартним споживанням показники, при цьому у нього за документами не зм╕нювався перел╕к газових прилад╕в;

якщо споживач передав показники, нижч╕ н╕ж т╕, як╕ передавав попереднього м╕сяця;

якщо споживач вв╕в показники у неправильному формат╕ – б╕льше або менше цифр, н╕ж потр╕бно.

Також не виключен╕ техн╕чн╕ збо╖ в робот╕ програмного забезпечення, як ╕ в будь-як╕й систем╕. Таке ста╓ться, наприклад, в╕д перевантаження сервер╕в - коли вс╕ споживач╕ намагаються передати показники одночасно саме 1-го числа, хоча це можна зробити з 1 до 5 числа.
Як в╕дкоригувати заф╕ксован╕ показники?

Щоб в╕дкоригувати показники, як╕ в╕др╕зняються в╕д ваших фактичних, ╓ дек╕лька способ╕в. Найпрост╕ший – передати фактичн╕ показники через вайбер-бот 7104, додавши до них ч╕тк╕ фото л╕чильника (для завантаження обов’язково дочекайтеся появи подв╕йно╖ галочки на фотограф╕╖ знизу праворуч та натисн╕сть «завершити).

Також ви можете над╕слати листа з описом проблеми та фотограф╕ями л╕чильника на адресу contact@cn.104.ua

Ще один спос╕б – в╕дв╕дати Кл╕╓нтський прост╕р або зателефонувати до контакт-центру 067 65 64 104, (0462) 61 62 04 та залишити заявку на в╕зит контролера для зв╕рки показник╕в.

В будь-якому випадку, якщо виника╓ проблема, ми просимо споживач╕в пов╕домляти про не╖ одразу, не чекаючи дек╕лька м╕сяц╕в.

Щоб уникнути розб╕жностей, радимо передавати показники ╕з фотограф╕╓ю л╕чильника за допомогою вайбер-бота 7104. Так ╕ оператор ГРМ, ╕ постачальник газу, ╕ споживач можуть бути впевненими у ╖х коректност╕ та в╕дпов╕дност╕ д╕йсност╕.

11.03.2021 АТ «Черн╕г╕вгаз»


ПРИЛУЧАНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

Сьогодн╕, 09 березня, на майданчику б╕ля пам’ятника Тарасу Шевченку в╕дбулися загальном╕ськ╕ заходи з нагоди в╕дзначення 207-╖ р╕чниц╕ в╕д дня народження великого сина укра╖нського народу, ген╕ального поета ╕ художника Тараса Григоровича Шевченка.

На урочистостях були присутн╕ секретар м╕сько╖ ради Серг╕й Чм╕ль, заступник м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради Олександр Сивенко, депутати та посадовц╕ м╕сько╖ ради, представники громадських орган╕зац╕й та члени Громадсько╖ ради при виконавчому ком╕тет╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради, мешканц╕ м╕ста.

Пам'ятник Тарасу Шевченку в м╕ст╕ Прилуки — це ун╕кальний, ╓диний в держав╕ пам’ятник, який приваблю╓ невигадливим, але довол╕ багатим оформленням з використанням пол╕рованого й шл╕фованого гран╕ту б╕ля п╕дн╕жжя якого закладена капсула з╕ священною землею ╕з могили Великого Кобзаря. Цей монумент – горд╕сть прилучан та вдячн╕сть безсмертному Кобзарев╕.

У ход╕ заходу звучали читання поез╕й Кобзаря та виконання п╕сень на слова Т.Г. Шевченка у виконанн╕ Анни Ведм╕дсько╖.

Присутн╕ вшанували Великого Кобзаря, поклавши кв╕ти до пам’ятника.Тарас Шевченко в╕дв╕давши Прилуччину, залишився тут назавжди. Часточка Шевченка ╓ в установленому йому пам’ятнику, у вулиц╕, що носить його ╕м’я, у погрудд╕, яке збира╓ щороку поц╕новувач╕в творчост╕ поета в день його народження. В╕н – у прилучанах, як╕ люблять ╕ вшановують поета.

Зм╕нюються часи, але незм╕нним, невичерпним ╕, по сут╕, не до к╕нця прочитаним ╕ розгаданим залиша╓ться сам Т. Шевченко. ╤ вистачить його, поза всяким сумн╕вом, ще на багато-багато покол╕нь – допоки житиме укра╖нський народ, допоки буде жити наша Укра╖на!

09.03.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ РОЗПОЧАТО З АПАРАТНО╥ НАРАДИ


Сьогодн╕, 09 березня, у сес╕йн╕й зал╕ м╕сько╖ ради в╕дбулася нарада з заступниками м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради, начальниками управл╕нь, в╕дд╕л╕в м╕сько╖ ради, головами ком╕тет╕в самоорган╕зац╕╖ населення, кер╕вниками комунальних п╕дпри╓мств, заклад╕в культури та заклад╕в соц╕ально╖ сфери.

У ход╕ наради посадовц╕ обговорили ряд важливих питань житт╓д╕яльност╕ м╕ста.Зокрема, про роботу комунального п╕дпри╓мства “Прилукижитлобуд” щодо надання житлово╖ послуги з управл╕ння багатоквартирним будинком ╕нформувала начальник п╕дпри╓мства Людмила Гол╕к. Зазначила, що комунальним п╕дпри╓мством нада╓ться житлова послуга – послуга з управл╕ння багатоквартирним будинком, яка включа╓ в себе утримання сп╕льного майна багатоквартирного будинку, зокрема: прибирання прибудинково╖ територ╕╖, обслуговування внутр╕шньобудинкових ситем, поточн╕ ремонти сп╕льного майна, закуп╕влю електроенерг╕╖ для м╕сць загального користування та ╕нш╕.Основна функц╕я управителя — забезпечити належн╕ умови проживання ╕ задоволення господарсько-побутових потреб, належне утримання та ремонт сп╕льного майна багатоквартирного будинку ╕ прибудинково╖ територ╕╖.

Основою запровадження дано╖ послуги ╓ формування ╖╖ ц╕ни, яка фактично не регулю╓ться на державному р╕вн╕. ╥╖ визначають мешканц╕ разом ╕з управителем на етап╕ укладання договору. Варт╕сть послуги з управл╕ння встановлю╓ться з розрахунку на один квадратний метр загально╖ площ╕ житлового або нежитлового прим╕щення та включа╓:

1) витрати на утримання багатоквартирного будинку, прибудинково╖ територ╕╖, поточний ремонт сп╕льного майна будинку в╕дпов╕дно до кошторису;

2) винагороду управителю.

Також начальник п╕дпри╓мства пов╕домила, що на даний час в управл╕нн╕ п╕дпри╓мства перебува╓ 129 багатоквартирних житлових будинк╕в, утримання яких зд╕йсню╓ться за догов╕рною ц╕ною, зг╕дно з перел╕ком послуг, який затверджений кошторисом витрат. Не визначились з формою управл╕ння сп╕ввласники 86-ти багатоквартирних будинк╕в, утримання яких ╓ для п╕дпри╓мства збитковим, адже середньозважений тариф на послугу з утримання будинк╕в ╕ споруд та прибудинкових територ╕й по м╕сту становить 1,29 грн за 1 кв.м. Для пор╕вняння, середньозважена ц╕на на послугу з управл╕ння 4,54 грн за 1 кв.м. Р╕зниця м╕ж варт╕стю тарифа та догов╕рною ц╕ною становить 252 %, тобто варт╕сть тарифу у 3,5 рази менше н╕ж догов╕рна ц╕на з управл╕ння.

У ход╕ наради також заслухали кер╕вник╕в заклад╕в охорони здоров'я, як╕ допов╕ли про стан захворюваност╕ населення м╕ста Прилуки на COVID-19 та початок вакцинально╖ кампан╕╖ проти гостро╖ респ╕раторно╖ хвороби COVID-19, спричинено╖ коронав╕русом SARS-CoV-2.

Людмила Слободенюк, в.о. головного л╕каря комунального некомерц╕йного п╕дпри╓мства “Прилуцький м╕ський центр первинно╖ медико-сан╕тарно╖ допомоги” зазначила, що найближчим часом варто бути готовими до наступно╖ хвил╕ захворюваност╕ на COVID-19, адже бачимо зб╕льшення випадк╕в ╕нф╕кування по кра╖н╕.Нараз╕ в м╕ст╕ 70 ос╕б з п╕дтвердженим д╕агнозом, як╕ перебувають на амбулаторному л╕куванн╕, з них за минул╕ вих╕дн╕ додалася 21 особа.

Людмила Слободенюк наголосила на необх╕дност╕ дотримання елементарних правил особисто╖ г╕г╕╓ни та безпечно╖ в╕дстан╕.

Також зазначила, що с╕мейними л╕карями центру первинно╖ медико-сан╕тарно╖ допомоги проводиться формування ре╓стру ос╕б, як╕ виявили бажання вакцинуватися проти гостро╖ респ╕раторно╖ хвороби COVID-19. Для того, аби записатися до ре╓стру потр╕бно зателефонувати до свого с╕мейного л╕каря, або ж зробити це за допомогою застосунку Д╕я.Нагада╓мо, що вакцинац╕я безкоштовна ╕ проходитиме у п’ять етап╕в:

1 хвиля — медичн╕ прац╕вники, як╕ працюють ╕з пац╕╓нтами з COVID-19. А також мешканц╕ ╕нтернат╕в, будинк╕в догляду за л╕тн╕ми людьми та персонал цих заклад╕в, в╕йськовослужбовц╕ в ООС.

2 хвиля — медичн╕ прац╕вники, л╕тн╕ люди в╕ком в╕д 80 рок╕в, прац╕вники соц╕ально╖ сфери.

3 хвиля — л╕тн╕ люди в╕ком в╕д 65 до 79 рок╕в, вчител╕ та ╕нш╕ прац╕вники сфери осв╕ти. А також прац╕вники структур державно╖ безпеки.

4 хвиля — л╕тн╕ люди в╕ком в╕д 60 до 64 рок╕в, люди з хрон╕чними захворюваннями. А також громадяни, як╕ перебувають на тимчасово окупованих територ╕ях, ╕ т╕, хто працю╓ або в╕дбува╓ покарання в м╕сцях обмеження вол╕.

5 хвиля — решта дорослого населення Укра╖ни. Якщо вакцина буде наявна в доступн╕й к╕лькост╕ — цей етап може в╕дбуватися одночасно з попередн╕ми етапами.

Якщо у вас виникають запитання, переходьте на спец╕ально створений ╕нформац╕йний портал vaccination.covid19.gov.ua, який ╓ оф╕ц╕йним джерелом ╕нформац╕╖ щодо вакцинац╕╖ в╕д COVID-19.

Також ви можете звернутись у ц╕лодобовий нац╕ональний контакт-центр з питань COVID-19 за номером: 0 800 60 20 19.

Головний л╕кар комунального некомерц╕йного п╕дпри╓мства “Прилуцька центральна м╕ська л╕карня” Яна Погор╕ла зазначила, що в╕дсьогодн╕ у м╕ськ╕й л╕карн╕ розпочина╓ться вакцинац╕я медичних прац╕вник╕в. ╤нфец╕йне в╕дд╕лення нараз╕ розширено до 110 л╕жком╕сць. Станом на ранок 9 березня у стац╕онар╕ знаходиться 29 пац╕╓нт╕в, з яких 11 мають п╕дтверджений ПЛР д╕агноз, а 18 — з п╕дозрою. На киснев╕й п╕дтримц╕ перебува╓ 18 пац╕╓нт╕в.Яна Погор╕ла зазначила, що нараз╕ заклад чека╓ вид╕лення кошт╕в для проведення роб╕т у ПЛР-лаборатор╕╖, облаштування прим╕щення для автономних генератор╕в та ╖х придбання, а також проведення ремонтних роб╕т для облаштування проведення кисневих мереж у двох об'╓ктах.

Про роботу комунального п╕дпри╓мства “Мун╕ципальний контроль” Прилуцько╖ м╕сько╖ ради про╕нформував начальник п╕дпри╓мства Антон Завгородн╕й. Про роботу комунального п╕дпри╓мства “Послуга” допов╕в директор Руслан Н╕язов.

Ольга Попенко зауважила, що кер╕вникам п╕дпри╓мств варто т╕сн╕ше сп╕впрацювати з головами ком╕тет╕в самоорган╕зац╕╖ населення та актив╕зувати свою роботу в цьому напрямку.

М╕ський голова Ольга Попенко п╕двела п╕дсумки наради та дала ряд доручень на робочий тиждень.

09.03.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


В╤ДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАС╤ДАННЯ КОНКУРСНО╥ КОМ╤С╤╥ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО В╤ДБОРУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КНП "ПРИЛУЦЬКИЙ М╤СЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННО╥ МЕДИКО-САН╤ТАРНО╥ ДОПОМОГИ"


На зас╕данн╕ виконкому 2 березня затверджено склад конкурсно╖ ком╕с╕╖ з проведення конкурсного в╕дбору на зайняття посади директора комунального некомерц╕йного п╕дпри╓мства “Прилуцький м╕ський центр первинно╖ медико-сан╕тарно╖ допомоги”.

У четвер, 4 березня, ком╕с╕я розпочала свою роботу.Голова ком╕с╕╖, заступник м╕ського голови Тетяна Шкуренко нагадала присутн╕м, що конкурсна ком╕с╕я ма╓ працювати в╕дпов╕дно до пункту 24 постанови Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 27 грудня 2017 року №1094 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади кер╕вника державного, комунального закладу охорони здоров'я”.Цим пунктом передбачено, що конкурсна ком╕с╕я:

оприлюдню╓ оголошення про проведення конкурсу;

встановлю╓ вимоги до претендент╕в з урахуванням установлених законодавством вимог;

встановлю╓ вимоги до конкурсних пропозиц╕й;

оприлюдню╓ результати зас╕дань конкурсно╖ ком╕с╕╖ та результати конкурсу;

перев╕ря╓ документи, подан╕ претендентами щодо в╕дпов╕дност╕ установленим вимогам;

прийма╓ р╕шення про допуск претендент╕в до конкурсу або в╕дхилення ╖х кандидатур;

забезпечу╓ в╕дкрит╕сть конкурсу в╕дпов╕дно до вимог цього Порядку;

оц╕ню╓ профес╕йний досв╕д, знання, якост╕ та конкурсн╕ пропозиц╕╖ учасник╕в конкурсу;

в╕дбира╓ шляхом голосування з числа учасник╕в одну кандидатуру на посаду кер╕вника закладу, оформлю╓ в╕дпов╕дне р╕шення конкурсно╖ ком╕с╕╖ та вносить подання кер╕вников╕ органу управл╕ння, який признача╓ такого кандидата на посаду кер╕вника закладу;

зд╕йсню╓ ╕нш╕ повноваження, передбачен╕ цим Порядком.

В╕дпов╕дно, п╕д час першого зас╕дання члени конкурсно╖ ком╕с╕╖ ухвалили р╕шення щодо терм╕н╕в проведення конкурсного в╕дбору, пер╕оду прийому документ╕в в╕д кандидат╕в, вимог до конкурсних пропозиц╕й, вимог до кандидат╕в та дат проведення другого ╕ третього зас╕дань ком╕с╕╖.


Зокрема, документи для участ╕ у конкурс╕ приймаються по 19 березня 2021 року включно.

Адреса приймання документ╕в для участ╕ у конкурс╕: виконавчий ком╕тет Прилуцько╖ м╕сько╖ ради: м. Прилуки, вул. Незалежност╕, 82, к╕мната № 35 (тел. 3-11-95, e-mail: plmrada_post@cg.gov.ua).

Також ком╕с╕я визначилась з датами проведення 2 зас╕дання конкурсно╖ ком╕с╕╖, яке в╕дбудеться 22 березня 2021 року (сес╕йна зала м╕сько╖ ради, 14:00) та 3 зас╕дання конкурсно╖ ком╕с╕╖, яке в╕дбудеться 24 березня 2021 року (сес╕йна зала м╕сько╖ ради, 14:00).

Результати конкурсу будуть оприлюднен╕ на оф╕ц╕йному веб-сайт╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради.

05.03.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


Л╤Л╤Я ЧЕРНЕНКО-БОНДАРЕВИЧ ПЕРЕМОЖЕЦЬ Л╤ТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКО╥ ПРЕМ╤╥ ╤МЕН╤ ЛЮБОВ╤ ЗАБАШТИ


Саме сьогодн╕, у Всесв╕тн╕й день письменника, у м╕ськ╕й центральн╕й б╕бл╕отец╕ в╕дбулося вручення л╕тературно-мистецько╖ прем╕╖ ╕мен╕ Любов╕ Забашти «Кв╕т папорот╕»-2020.У б╕бл╕отец╕ з╕бралися письменники, аматори, читач╕, учасники цьогор╕чних л╕тературних перегон╕в ╕ гост╕.
Великий творчий потенц╕ал у нашого м╕ста, п╕д╜рунтям ╓ творч╕сть талановитих людей. Серед яких наша землячка Любов Забашта. У ╖╖ творчост╕ ╓ багато актуальних тем, як╕ сп╕взвучн╕ нашому часу: тема в╕льно╖ Укра╖ни, тема мови, правди – все це ми знаходимо у в╕ршах землячки.
Зах╕д розпочався в╕ршами «До Укра╖ни» та «Хочеш мови п╕знати скарбницю», як╕ прочитала Катерина Скрипка.
П╕сн╕ на в╕рш╕ Любов╕ Забашти завжди ╓ в репертуар╕ учн╕в Прилуцько╖ школи мистецтв, перед присутн╕ми з музичною композиц╕╓ю виступила зразкова вокальна студ╕я «Натхнення».
Секретар м╕сько╖ ради Серг╕й Чм╕ль прив╕тав учасник╕в конкурсу, подякував членам жур╕ за об’╓ктивну працю ╕ побажав творчого настрою на майбутн╕ перемоги.
Заступник м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради, голова жур╕ л╕тературних перегон╕в, Тетяна Шкуренко прив╕тала вс╕х учасник╕в конкурсу ╕ подякувала за роботу учасник╕в перегон╕в.
Цього року нагороди отримали дипломанти л╕тературно-мистецько╖ прем╕╖ «Кв╕т папорот╕»-2020: Анастас╕я Ващенко та Катерина Скрипка.
Уперше члени жур╕ вир╕шили в╕дзначити спец╕альними дипломами претендент╕в на звання «лауреат» Ганну Дудку, Катерину Василенко та Тетяну Стеценко.

Цьогор╕чним лауреатом прем╕╖ стала наша прилучанка Л╕л╕я Черненко-Бондаревич.

Пан╕ Л╕л╕я – знана ╕ шанована не т╕льки в м╕ст╕ Прилуки, а ╕ далеко за його межами, письменниця. ╥╖ ╕м’я ╓ частиною синон╕м╕чного ряду до сл╕в дипломат╕я, посол миру, дружба народ╕в, адже вона ╓ членом Сп╕лки письменник╕в Укра╖ни (з 2002 року) та Сп╕лки письменник╕в Б╕лорус╕╖ (з 2007 року). Л╕тературна творч╕сть пан╕ Л╕л╕╖ явля╓ться справжн╕м мостом дружби м╕ж Укра╖ною ╕ Б╕лорус╕╓ю.

Л╕л╕я Черненко-Бондаревич ╓ лауреатом м╕жнародних прем╕й - журнал╕ст╕в ╕мен╕ Василя Стуса; м╕жнародних л╕тературних прем╕й – ╕мен╕ Миколи Гоголя «Тр╕умф»; ╕мен╕ Григор╕я Сковороди «Сад Божественних п╕сень», л╕тературно-мистецьких прем╕й ╕мен╕ Пантелеймона Кул╕ша; ╕мен╕ Михайла Коцюбинського; лауреат л╕тературно╖ прем╕╖ «Д╕амантовий Дюк (Одеса, Укра╖на-Герман╕я). М╕жнародною л╕тературно-мистецькою Академ╕╓ю Укра╖ни письменниця нагороджена медаллю ╤вана Мазепи, медаллю ╕мен╕ Олександра Довженката. Нац╕ональною Сп╕лкою письменник╕в Б╕лорус╕ нагороджена медаллю б╕лоруського класика Максима Богдановича та пам’ятною медаллю просв╕тника, еп╕скопа Кирила Туровського. Книги Л╕л╕╖ Черненко-Бондаревич п’ять раз╕в визнан╕ кращими книгами року за верс╕╓ю укра╖нського журналу Книжник-Ревю.

Цього року письменниця стала володаркою М╕жнародно╖ л╕тературно╖ прем╕╖ миру.

Творчий доробок письменниц╕ на сьогодн╕ нал╕чу╓ двадцять книг: новели, есе╖, романи, поез╕╖, художн╕ нариси, щоденников╕ записи. Книги, подан╕ на конкурс - «Фрески», «За годину до раю», «╢ва в пошуках Адама», «Янгол на пороз╕» та «Букет бузку для ╤суса» пронизана темою вс╕х в╕дт╕нк╕в любов╕: кохання м╕ж чолов╕ком ╕ ж╕нкою, любов╕ до батьк╕в, д╕тей ╕ внук╕в, любов╕ до р╕дно╖ земл╕ ╕ людей, як╕ зустр╕чаються на житт╓вому шляху, любов╕ до Бога ╕ до Батьк╕вщини, до життя в ц╕лому, як найб╕льшого дару Всевишнього.

Творч╕сть прилучанки пронизана нотками любов╕ до того м╕ста, де вона живе та, де ╖й комфортно ╕ затишно. Таким м╕стом для нашо╖ лауреатки стало м╕сто Прилуки.

Дарунком для присутн╕х у виконанн╕ ╤нни Карцево╖ стала м╕н╕-моновистава «Етюд про м╕сто» та у виконанн╕ Олександра Козленка «П╕сня про м╕сто» на слова Л╕л╕╖ Черненко-Бондаревич.

03.03.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


В╤ДБУЛОСЯ ЗАС╤ДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМ╤ТЕТУ


Сьогодн╕, 02 березня, у сес╕йн╕й зал╕ м╕сько╖ ради в╕дбулося зас╕дання виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради п╕д головуванням м╕ського голови Ольги Попенко.Члени виконавчого ком╕тету розглянули 15 питань порядку денного.

Зокрема, затверджено склад конкурсно╖ ком╕с╕╖ з проведення конкурсного в╕дбору на зайняття посади директора комунального некомерц╕йного п╕дпри╓мства «Прилуцький м╕ський центр первинно╖ медико-сан╕тарно╖ допомоги».

Зг╕дно постанови Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 27 грудня 2017 року №1094 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади кер╕вника державного, комунального закладу охорони здоров'я”, наказу М╕н╕стерства охорони здоров'я Укра╖ни в╕д 31 жовтня 2018 року №1977 “Про внесення зм╕н до Дов╕дника квал╕ф╕кац╕йних характеристик профес╕й прац╕вник╕в. Випуск 78 “Охорона здоров'я”, голова конкурсно╖ ком╕с╕╖ ма╓ провести зас╕дання конкурсно╖ ком╕с╕╖ в╕дпов╕дно до пункту 24 постанови Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 27 грудня 2017 року №1094 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади кер╕вника державного, комунального закладу охорони здоров'я”.

Цим пунктом передбачено, що конкурсна ком╕с╕я:

оприлюдню╓ оголошення про проведення конкурсу;

встановлю╓ вимоги до претендент╕в з урахуванням установлених законодавством вимог;

встановлю╓ вимоги до конкурсних пропозиц╕й;

оприлюдню╓ результати зас╕дань конкурсно╖ ком╕с╕╖ та результати конкурсу;

перев╕ря╓ документи, подан╕ претендентами щодо в╕дпов╕дност╕ установленим вимогам;

прийма╓ р╕шення про допуск претендент╕в до конкурсу або в╕дхилення ╖х кандидатур;

забезпечу╓ в╕дкрит╕сть конкурсу в╕дпов╕дно до вимог цього Порядку;

оц╕ню╓ профес╕йний досв╕д, знання, якост╕ та конкурсн╕ пропозиц╕╖ учасник╕в конкурсу;

в╕дбира╓ шляхом голосування з числа учасник╕в одну кандидатуру на посаду кер╕вника закладу, оформлю╓ в╕дпов╕дне р╕шення конкурсно╖ ком╕с╕╖ та вносить подання кер╕вников╕ органу управл╕ння, який признача╓ такого кандидата на посаду кер╕вника закладу;

зд╕йсню╓ ╕нш╕ повноваження, передбачен╕ цим Порядком.Також члени виконавчого ком╕тету розглянули наступн╕ питання:

Про черговий призов громадян Укра╖ни на строкову в╕йськову службу у березн╕-червн╕ 2021 року

Про затвердження вартост╕ товар╕в ╕ послуг на проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) ос╕б, як╕ мають особлив╕ заслуги та особлив╕ трудов╕ заслуги перед Батьк╕вщиною, учасник╕в бойових д╕й ╕ ╕нвал╕д╕в в╕йни по м╕сту Прилуки на 2021 р╕к

Про х╕д виконання р╕шення виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради в╕д 13 лютого 2018 року №47 «Про затвердження плану заход╕в щодо пол╕пшення ситуац╕╖ у сфер╕ зайнятост╕ населення м╕ста на 2018-2020 роки»

Про провадження торговельно╖ д╕яльност╕ за межами торговельних прим╕щень та ринк╕в на територ╕╖ об’╓кт╕в благоустрою м╕ста Прилуки

Про нагородження

Про вид╕лення кошт╕в для прем╕ювання

Про вид╕лення кошт╕в для надання матер╕ально╖ допомоги

Про х╕д виконання р╕шення виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради в╕д 12 травня 2020 року №121 «Про затвердження плану заход╕в щодо збалансування м╕ського бюджету у 2020 роц╕ у процес╕ його виконання»

Про переведення нежитлового прим╕щення у житловий фонд

Про роз╕рвання договору

Про розм╕щення зовн╕шньо╖ реклами

Про негайне в╕д╕брання малол╕тн╕х д╕тей

Про приватизац╕ю житлового прим╕щення

Про продовження терм╕ну д╕╖ ордера, внесення зм╕н до обл╕ково╖ справи з квартирного обл╕ку, зняття з квартирного обл╕ку.

У ход╕ зас╕дання члени виконавчого ком╕тету заслухали й обговорили ус╕ питання порядку денного та ухвалили по них в╕дпов╕дн╕ р╕шення.

02.03.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


СВЯТО ХОКЕЮ

У суботу, 20 лютого 2021 року, на хокейному майданчику м╕крорайону Рокитний, за ╕н╕ц╕ативи ГО “Хокейний клуб “Прилуки”, голови ком╕тету самоорган╕зац╕╖ населення № 3 м╕крорайону Рокитний та за п╕дтримки в╕дд╕лу с╕м'╖, молод╕ та спорту Прилуцько╖ м╕сько╖ ради в╕дбулося свято хокею та вперше в нашому м╕ст╕ - в╕дкритий кубок м.Прилуки з хокею з шайбою.Учасник╕в заходу прив╕тали секретар м╕сько╖ ради Чм╕ль Серг╕й Валер╕йович, голова ком╕тету самоорган╕зац╕╖ населення № 3 м╕крорайону Рокитний Чумаченко Анна Леон╕д╕вна та юн╕ вихованц╕ центру творчост╕ д╕тей та юнацтва.Особлива подяка громадськ╕й орган╕зац╕╖ “Хокейний клуб “Прилуки” за ╖хню д╕яльн╕сть, розвиток спорту, зокрема хокею в м╕ст╕ Прилуки та Черн╕г╕вськ╕й област╕, формування у молодого покол╕ння ф╕зично╖ сили, витримки та морального духу, популяризац╕ю здорового способу життя. На м╕цних плечах президента орган╕зац╕╖ Костюка Володимира та член╕в команди трима╓ться розвиток даного виду спорту в м╕ст╕ Прилуки. Уже протягом 12 рок╕в ╕з часу заснування клубу вони щиро в╕ддають свою душу, сво╓ серце та св╕й час для утримання ковзанки для мешканц╕в всього м╕ста на належному р╕вн╕.

П╕сля оф╕ц╕йно╖ частини на майданчику з'явилися команди-учасниц╕ змагань: “Хокейний клуб “Прилуки” та гост╕ з м╕ста Лохвиця Полтавсько╖ област╕ “Лохвицьк╕ п╕ран╕╖”. Розпочалася напружена боротьба, але дружня атмосфера! Як п╕дсумок - результат з рахунком 4:4 - н╕чия! Друга гра в╕дбувалася на майданчику м╕ж командами юних хоке╖ст╕в “Юн╕ор Прилуки” та “Лохвицьк╕ п╕ран╕╖” також в дружн╕й атмосфер╕ та зак╕нчилася знову з результатом н╕чия — 1:1! Зважаючи на результати двох попередн╕х ╕гор, напруга трималася до ф╕нального свистка останньо╖ гри м╕ж команди “Хокейний клуб “Прилуки” та “Юн╕ор Прилуки”, в як╕й вир╕шувалася доля розпод╕лу призових м╕сць.

За ф╕нальним свистком головний суддя змагань заф╕ксував перемогу з рахунком 3:2 на користь команди “Хокейний клуб “Прилуки”. За п╕дсумками змагань ╤╤ м╕сце зайняла команда “Лохвицьк╕ п╕ран╕╖”, ╤╤╤ м╕сце виборола команда “Юн╕ор Прилуки”.Команди були нагороджен╕ грамотами та медалями, а команда переможець кубком в╕дд╕лу с╕м'╖, молод╕ та спорту Прилуцько╖ м╕сько╖ ради.

24.02.2021 В╕дд╕л с╕м'╖, молод╕ та спорту Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


ОБРАНО НОВИЙ СКЛАД ГРОМАДСЬКО╥ РАДИ 2021-2022

Установч╕ збори з формування нового складу Громадсько╖ ради при виконавчому ком╕тет╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради в╕дбулися сьогодн╕, 23 лютого 2021 року.Попередньо, на зас╕данн╕ ╤н╕ц╕ативно╖ групи ухвалено р╕шення головуючою установчих збор╕в обрати Мар╕ю З╕нченко, представника громадсько╖ орган╕зац╕╖ «Молод╕жний клуб Джура», секретарем — Олену Александрову, начальника в╕дд╕лу ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради.Громадська рада — пост╕йно д╕ючий колег╕альний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення участ╕ громадян в управл╕нн╕ державними справами, зд╕йснення громадського контролю за д╕яльн╕стю орган╕в виконавчо╖ влади та орган╕в м╕сцевого самоврядування. У сво╖й робот╕ керу╓ться постановами Каб╕нету М╕н╕стр╕в та Положенням про Громадську раду.
Склад Громадсько╖ ради форму╓ться на установчих зборах шляхом голосування за кандидатури, як╕ добров╕льно заявили про бажання брати участь у робот╕ Громадсько╖ ради.

Олена Александова пов╕домила, що на зас╕данн╕ ╤н╕ц╕ативно╖ групи ухвалено р╕шення провести в╕дкрите голосування.

Делегати в╕д ╤ГС обрали к╕льк╕сний та персональний склад Громадсько╖ ради при виконавчому ком╕тет╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради й одноголосно затвердили його. Склад новообрано╖ Громадсько╖ ради становить 33 представники громадських орган╕зац╕й м╕ста.Головою Громадсько╖ ради при виконавчому ком╕тет╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради обрано Нежиборця Володимира Валентиновича — голову Громадсько╖ орган╕зац╕╖ «Ветерани Афгансько╖ в╕йни та учасники бойових д╕й Прилуччини».

Секретарем Громадсько╖ ради обрано Александрову Олену В╕тал╕╖вну, начальника в╕дд╕лу ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю Прилуцько╖ м╕сько╖ ради (без права голосу).

У ход╕ збор╕в також обрано заступник╕в голови Громадсько╖ ради при виконавчому ком╕тет╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради:

Дуденка Олександра Миколайовича - голову ГО «Патр╕от Прилуки»;

З╕нченко Мар╕ю Юр╕╖вну - представника в╕докремленого п╕дрозд╕лу громадсько╖ орган╕зац╕╖ «Молод╕жний клуб Джура».

Список новообрано╖ Громадсько╖ ради на 2021-2022 роки5кБ
Скачати

23.02.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


ПРИЛУЧАНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ГЕРО╥В НЕБЕСНО╥ СОТН╤

Под╕╖ на майдан╕ Незалежност╕ 2014 року стали символом боротьби, символом утвердження прагнень до ╓вропейських ц╕нностей у споконв╕чно ╓вропейськ╕й держав╕.

Указом Президента Укра╖ни в╕д 11 лютого 2015 року на п╕дтримку ╕н╕ц╕атив громадськост╕ та г╕дного вшанування подвигу Геро╖в Небесно╖ Сотн╕, як╕ в╕ддали сво╓ життя п╕д час Революц╕╖ г╕дност╕ (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ╕деали демократ╕╖, в╕дстоюючи права ╕ свободи людини, ╓вропейське майбутн╓ Укра╖ни встановлено в Укра╖н╕ День Геро╖в Небесно╖ Сотн╕, який в╕дзнача╓ться щор╕чно 20 лютого.

Сьогодн╕, 19 лютого, з нагоди вшанування Геро╖в Небесно╖ Сотн╕ та р╕чниц╕ Революц╕╖ Г╕дност╕ б╕ля банера Героям Небесно╖ Сотн╕ в╕дбувся м╕тинг-рекв╕╓м «У ╖хн╕х серцях жила Укра╖на!».Под╕╖ на Майдан╕ та Революц╕я г╕дност╕ сколихнули не т╕льки нашу державу. Укра╖на продемонструвала ╢вроп╕ ╕ всьому св╕тов╕, що укра╖нц╕ - м╕цна духом волелюбна нац╕я, яка навчилася поважати себе ╕ яка зум╕ла в╕дстояти св╕й демократичний виб╕р.

Геро╖в Майдану, геро╖в АТО, як╕ загинули за св╕тле майбутн╓ Укра╖ни, мирних жител╕в, як╕ полягли в неоголошен╕й в╕йн╕ на сход╕ Укра╖ни прилучани вшанували хвилиною мовчання.Майдан став м╕сцем правди ╕ свободи, добра, дружби, братерства та г╕дност╕. Протягом цих страшних рок╕в кровопролиття Прилуччина як ╕ вся Укра╖на не стояла осторонь, адже разом ми – велика сила. ╤ т╕льки разом ми здатн╕ зм╕нити нашу кра╖ну на краще.

Присутн╕ поклали кв╕ти до банера Героям Небесно╖ Сотн╕ та пам’ятного знаку во╖нам АТО, як╕ загинули за незалежн╕сть Укра╖ни.19.02.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


РОЗПОЧАТО ПРОЦЕС ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ МОЛОД╤ЖНО╥ РАДИ ПРИ ПРИЛУЦЬК╤Й М╤СЬК╤Й РАД╤

12 лютого 2021 року у мал╕й зал╕ м╕сько╖ ради в╕дбулося зас╕дання ╕н╕ц╕ативно╖ групи з п╕дготовки установчих збор╕в щодо формування складу Молод╕жно╖ ради при Прилуцьк╕й м╕ськ╕й рад╕.Головним пр╕оритетом д╕яльност╕ Молод╕жно╖ ради, як консультативно-дорадчого органу, ╓ актив╕зац╕я участ╕ молод╕ у вир╕шенн╕ питань соц╕ально-економ╕чного, пол╕тичного та культурного життя м╕ста, а також п╕двищення ефективност╕ р╕шень м╕сько╖ ради, як╕ впливають на життя молод╕. Молод╕жна рада ма╓ стати д╕╓вою складовою процесу творення майбутнього нашого м╕ста, тому ╕н╕ц╕ативною групою обговорено план подальших д╕й щодо формування ╖╖ складу.
Пропону╓мо долучитися до формування Молод╕жно╖ ради при Прилуцьк╕й м╕ськ╕й рад╕.

Детально ознайомитися з порядком формування та Положенням про Молод╕жну раду можна за посиланням: http://pryluky.cg.gov.ua/index.php?id=26983&tp=1&pg=

Дов╕дково пов╕домля╓мо, що основним завданнями Молод╕жно╖ ради ╓ сприяння участ╕ молод╕ в процес╕ розроблення, прийняття акт╕в м╕сько╖ ради щодо вир╕шення питань м╕сцевого значення в молод╕жн╕й сфер╕, залученню молод╕ до вир╕шення питань соц╕ально-економ╕чного, пол╕тичного та культурного життя територ╕ально╖ громади, консол╕дац╕╖ молод╕жного руху на територ╕╖ м╕ста, сп╕впрац╕ з громадськими об’╓днаннями, органами студентського та учн╕вського самоврядування, благод╕йними орган╕зац╕ями, асоц╕ац╕ями, засобами масово╖ ╕нформац╕╖ щодо вир╕шення питань м╕сцевого значення у молод╕жн╕й сфер╕.

15.02.2021 В╕дд╕л с╕м'╖, молод╕ та спорту м╕сько╖ ради


ПСИХОЛОГ╤ЧНА СЛУЖБА – ШКОЛ╤!

Св╕тлана Волобу╓ва, практичний психолог ╕ соц╕альний педагог Прилуцько╖ загальноосв╕тньо╖ школи ╤-╤╤╤ ступен╕в № 9, укотре довела, що ╓ профес╕оналом найвищого ╜атунку.

Ма╓ 28 рок╕в педагог╕чного стажу, у психолог╕чн╕й служб╕ – з 2004 року. Ус╕ ц╕ роки усю себе в╕дда╓ осв╕тн╕й галуз╕, д╕тям. При цьому найб╕льше уваги прид╕ля╓ д╕тям з особливими осв╕тн╕ми потребами. ╤ це лог╕чно, адже ЗОШ ╤-╤╤╤ ступен╕в № 9 у Прилуках ╓ опорною школою ╕з запровадження ╕нклюзивного навчання. У 2020-2021 навчальному роц╕ у школ╕ працюють 7 ╕нклюзивних клас╕в.Св╕тлана Волобу╓ва усп╕шно зд╕йсню╓ психолог╕чний ╕ соц╕альний супров╕д д╕тей з особливими осв╕тн╕ми потребами в умовах ╕нклюзивного навчання.

Психолог активно залуча╓ учн╕в з особливими осв╕тн╕ми потребами до участ╕ у р╕зноман╕тних конкурсах, про╓ктах, тим самим сприя╓ п╕двищенню ╖хньо╖ самооц╕нки, вселя╓ в╕ру у сво╖ можливост╕, актуал╕зу╓ особист╕сний потенц╕ал таких д╕тей.

Так, у 2018 роц╕ психолого-педагог╕чний факультет Нац╕онального ун╕верситету «Черн╕г╕вський колег╕ум» ╕мен╕ Т.Г.Шевченка проводив обласний конкурс учн╕вських соц╕ально-психолог╕чних про╓кт╕в на тему «Я знаю, з розум╕ю, я поруч», присвячений М╕жнародному дню людей з ╕нвал╕дн╕стю. П╕д супроводом практичного психолога Св╕тлани Волобу╓во╖ у конкурс╕ взяла участь учениця школи Валентина Г. Д╕вчинка стала переможцем даного конкурсу, отримала Диплом ╤ ступеня та в подарунок – велику картину для малювання за номерами.

Досв╕д роботи Волобу╓во╖ Св╕тлани узагальнено в методичних рекомендац╕ях «Психолог╕чний ╕ соц╕альний супров╕д д╕тей з особливими осв╕тн╕ми потребами в умовах ╕нклюзивного навчання» (протокол науково-методично╖ ради ЧО╤ППО ╕мен╕ К.Д.Ушинського № 1 в╕д 20.03.2018 року).

У жовтн╕ 2020 року Св╕тлана Волобу╓ва подала сво╖ матер╕али на м╕ський етап Всеукра╖нського конкурсу авторських програм для практичних психолог╕в ╕ соц╕альних педагог╕в «Нов╕ технолог╕╖ у нов╕й школ╕», який проводився у ном╕нац╕╖ «Розвивальн╕ програми», та стала переможцем Конкурсу.

╥╖ авторська розвивальна програма по соц╕альн╕й адаптац╕╖ д╕тей з особливими осв╕тн╕ми потребами «Стань супергеро╓м», яка усп╕шно пройшла апробац╕ю у Прилуцьк╕й ЗОШ ╤-╤╤╤ ступен╕в № 9, була подана на обласний етап Всеукра╖нського Конкурсу. За результатами обласного етапу (наказ в╕д 08.02.2021 року № 23) Св╕тлана Волобу╓ва стала лауреатом Конкурсу, пос╕вши ╤╤╤ м╕сце.

Учасником обласного етапу Конкурсу була практичний психолог Прилуцько╖ ЗОШ ╤-╤╤╤ ступен╕в № 13 ╕мен╕ Святителя ╤оасафа Б╓лгородського Тетяна Бенюх, яка подавала на розгляд жур╕ авторську розвивальну програму для д╕тей молодшого шк╕льного в╕ку «Люби людей – ти один ╕з них».

В╕та╓мо фах╕вц╕в психолог╕чно╖ служби з черговим досягненням. Психологин╕ отримають сертиф╕кати Черн╕г╕вського обласного ╕нституту п╕слядипломно╖ педагог╕чно╖ осв╕ти ╕мен╕ К.Д.Ушинського на 30 годин. ╤ це ц╕лком заслужено, адже ╖м довелося чимало попрацювати, щоб розробити розвивальн╕ програми, зд╕йснити апробац╕ю, проанал╕зувати ╖хню д╕╓в╕сть та правильно оформити для участ╕ у Конкурс╕.

11.02.2021 ╤рина Огор╕лко, психолог КУ «Прилуцький центр профес╕йного розвитку

педагог╕чних прац╕вник╕в» Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


ВИКОНАВЧИЙ КОМ╤ТЕТ ПРАЦЮ╢!

Сьогодн╕, 10 лютого, у сес╕йн╕й зал╕ м╕сько╖ ради, п╕д головуванням заступника м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради Олександра Сивенка, в╕дбулося зас╕дання виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради. Члени виконавчого ком╕тету розглянули ш╕сть питань порядку денного.

Першим питанням порядку денного виконавчий ком╕тет розглянув актуальне питання “Про схвалення про╓кту р╕шення м╕сько╖ ради „Про бюджет Прилуцько╖ м╕сько╖ територ╕ально╖ громади на 2021 р╕к”, з якого ╕нформувала начальник ф╕нансового управл╕ння м╕сько╖ ради Олена Ворона.Про╓кт бюджету Прилуцько╖ м╕сько╖ територ╕ально╖ громади на 2021 р╕к опрацьований проф╕льними депутатськими ком╕с╕ями. Виконком м╕сько╖ ради схвалив про╓кт р╕шення м╕сько╖ ради „Про бюджет Прилуцько╖ м╕сько╖ територ╕ально╖ громади на 2021 р╕к“ та доручив ф╕нансовому управл╕нню м╕сько╖ ради подати схвалений проект р╕шення м╕сько╖ ради „Про бюджет Прилуцько╖ м╕сько╖ територ╕ально╖ громади на 2021 р╕к“ на розгляд депутат╕в м╕сько╖ ради.
Члени виконкому заслухали ╕нформац╕ю головного спец╕ал╕ста з питань д╕яльност╕ правоохоронних орган╕в, моб╕л╕зац╕йно╖ та спецроботи м╕сько╖ ради Серг╕я Архатк╕на про роботу ком╕с╕╖ з перев╕рки стану в╕йськового обл╕ку призовник╕в ╕ в╕йськовозобов'язаних на п╕дпри╓мствах, в установах та орган╕зац╕ях, що перебувають на територ╕╖ м╕ста Прилуки у 2020 роц╕.Посадовець акцентував, що ком╕с╕╓ю з перев╕рки стану в╕йськового обл╕ку призовник╕в ╕ в╕йськовозобов'язаних протягом року проведено дев'ять з одинадцяти перев╕рок стану в╕йськового обл╕ку призовник╕в ╕ в╕йськово-зобов’язаних на п╕дпри╓мствах, в установах та орган╕зац╕ях м╕ста, що становить 82 % в╕д заплановано╖ к╕лькост╕. Невиконання плану пов'язане ╕з обмежувальними заходами, що зд╕йснювались у зв'язку з еп╕дем╕╓ю коронав╕русу COVID-19. За результатами перев╕рки переважна б╕льш╕сть недол╕к╕в усунена в ход╕ перев╕рок. Випадк╕в незаконного бронювання не виявлено.

Виходячи з вищевикладеного, виконавчий ком╕тет м╕сько╖ ради взяв до в╕дому ╕нформац╕ю, затвердив план перев╕рок стану в╕йськового обл╕ку призовник╕в ╕ в╕йськовозобов’язаних на п╕дпри╓мствах, в установах та орган╕зац╕ях, що перебувають на територ╕╖ м╕ста Прилуки на 2021 р╕к, а ком╕с╕╖ зд╕йснити перев╕рки ведення в╕йськового обл╕ку в╕дпов╕дно до затвердженого плану.

У ход╕ зас╕дання члени виконавчого ком╕тету заслухали й обговорили ус╕ питання порядку денного та ухвалили в╕дпов╕дн╕ р╕шення.

10.02.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


П╤ДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СП╤ВПРАЦЮ З КОМПАН╤╢Ю "DEUTSCHE GESELLSCHAFT" INTERNATIONALE ZUSAMMENARBEIT (GIZ) GMBH"

Сьогодн╕, 09 лютого, у сес╕йн╕й зал╕ м╕сько╖ ради в рамках проекту «Просування енергоефективност╕ та ╕мплементац╕╖ Директиви ╢С про енергоефективн╕сть в Укра╖н╕» (FEER), що впроваджу╓ться в Укра╖н╕ компан╕╓ю «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Уряд╕в Н╕меччини та Швейцар╕╖) в╕дбулось урочисте он-лайн п╕дписання Меморандуму про сп╕впрацю.Наше м╕сто стало учасником даного Про╓кту в результат╕ конкурсного в╕дбору у грудн╕ 2020 року (результати в╕дбору www.facebook.com/energyefficiency.ua/photos/3109145432519312).
Результатом реал╕зац╕╖ про╓кту FEER ма╓ стати запровадження мун╕ципального менеджменту в╕дпов╕дно до кращих ╓вропейських та укра╖нських практик, впровадження ефективного стратег╕чного енергетичного планування та сприяння м╕ським ╕нвестиц╕йним заходам.
Дов╕дково:

Про╓кт «Просування енергоефективност╕ та ╕мплементац╕╖ Директиви ╢С про енергоефективн╕сть в Укра╖н╕» (дал╕ – Про╓кт), що впроваджу╓ться в Укра╖н╕ компан╕╓ю «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Уряд╕в Н╕меччини та Швейцар╕╖ об’╓днав в соб╕ досв╕д попередн╕х про╓кт╕в «Реформи у сфер╕ енергоефективност╕ в Укра╖н╕», «Енергоефективн╕сть у громадах II» (EEIM II) та «Партнерство з модерн╕зац╕╖: енергоефективн╕сть у л╕карнях». Таким чином, Про╓кт нада╓ п╕дтримку та сп╕впрацю╓ з М╕н╕стерством розвитку громад та територ╕й Укра╖ни (М╕нрег╕он) та Державним агентством з енергоефективност╕ та енергозбереження Укра╖ни (Держенергоефективност╕) у трьох сферах д╕яльност╕: рекомендац╕╖ щодо законодавства та впровадження реформ, розповсюдження мун╕ципального енергоменеджменту в Укра╖н╕ та розробка квал╕ф╕кац╕йних можливостей з посиланням на енергоефективн╕сть для профес╕онал╕в та службовц╕в.

У рамках Проекту в╕д╕брано 32 партнери, як╕ отримуватимуть п╕дтримку у вигляд╕ навчальних заход╕в, ╕ндив╕дуальних консультац╕й та регулярних в╕зит╕в п╕дтримки. ╤нтегрований п╕дх╕д до енергоменеджменту опанують не т╕льки спец╕ал╕сти, в╕дпов╕дальн╕ за енергоменеджмент, а також представники кер╕вництва та пол╕тичного р╕вня, сп╕вроб╕тники та кер╕вники департамент╕в, як╕ в╕дпов╕дають за буд╕вл╕.

У рамках компоненту розповсюдження мун╕ципального енергоменеджменту (МЕМ), Про╓кт плану╓ надати п╕дтримку малим та середн╕м м╕стам та м╕ським ОТГ у впровадженн╕ МЕМ та проведенн╕ енергоефективних заход╕в, опираючись на значний досв╕д отриманий у рамках попереднього Про╓кту «Енергоефективн╕сть в громадах II» (EEIM II), в рамках якого, зокрема, було усп╕шно впроваджено МЕМ у 20 м╕стах по вс╕й Укра╖н╕. Окрем╕ учасники Про╓кту EEIM II також виступатимуть у рол╕ ментор╕в для м╕ст, що стануть партнерами Про╓кту, та под╕ляться власним вдалим досв╕дом впровадження МЕМ.

09.02.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


В╤ДБУЛОСЯ ЗАС╤ДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ З ПРЕДСТАВНИКАМИ Б╤ЗНЕСУ

9 лютого 2021 року в мал╕й зал╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради в╕дбувся «Круглий ст╕л» з представниками б╕знесу, посадовцями виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради, державних контролюючих установ та орган╕зац╕й.П╕д час зустр╕ч╕ п╕дн╕мались наступн╕ питання:

сан╕тарн╕ вимоги до торг╕вельного м╕сця;

ЗУ 367 щодо ринкового нагляду;

щодо перев╕рок законодавства про працю на 2021р╕к;

РРО;

подання зв╕тност╕ з «мокрими печатками»;

зарахування стажу при несплат╕ ╢СВ.У ход╕ зас╕дання учасники обговорили питання удосконалення сп╕впрац╕ влади та п╕дпри╓мц╕в м╕ста, отримали роз'яснення в╕д спец╕ал╕ст╕в в╕дд╕лу Державного нагляду за дотриманням сан╕тарного законодавства Прилуцьке м╕ськрайонне управл╕ння Головного управл╕ння Держпродспоживслужби в Черн╕г╕вськ╕й област╕ та висловили спод╕вання на подальш╕ зустр╕ч╕.09.02.2021 Головний спец╕ал╕ст, ╕нспектор прац╕ в╕дд╕лу по робот╕ з кадрами м╕сько╖ ради


ПРИЛУЦЬКА ГРОМАДА ПОС╤ЛА 1 М╤СЦЕ У РЕЙТИНГУ КРАЩИХ ГРОМАД ЧЕРН╤Г╤ВЩИНИ

Уже не перший р╕к Фонд «Рег╕ональний центр економ╕чних досл╕джень та п╕дтримки б╕знесу» презенту╓ рейтинг кращих громад, який стосу╓ться ╕нституц╕йно╖ спроможност╕ й сталого розвитку малих та середн╕х громад Укра╖ни.

За результатами обробки надано╖ громадами ╕нформац╕╖, першими публ╕куються рейтинги областей, громади яких виявили найб╕льшу активн╕сть в анкетуванн╕ й де обласн╕ структури п╕дтримки розвитку громад надали найб╕льшу допомогу в отриманн╕ необх╕дно╖ ╕нформац╕╖.

Незабаром буде опубл╕кований рейтинг 200 найкращих громад Укра╖ни.

До вашо╖ уваги 20 найкращих громад Черн╕г╕всько╖ област╕ станом на 01.01.2021.Очолила рейтинг наша Прилуцька громада.

Рейтинг урахову╓ 40 критер╕альних показник╕в та в╕добража╓ ╕нституц╕йну приваблив╕сть громад у 2021 роц╕.

Нагада╓мо, ╕нформац╕я для формування рейтингу анал╕зу╓ться за посиланнями в наданих анкетах, а за ╖х в╕дсутн╕стю - з в╕дкритих джерел. Позначка «так» повинна бути п╕дтверджена ╕нтернет-посиланням. ╤нформац╕я про ф╕нансовий стан громади анал╕зу╓ться з порталу openbudget.gov.ua/


Дов╕дково: головною метою Фонду ╓ в╕дпрацювання д╕╓во╖ структури допомоги малим м╕стам, селищам та об’╓днаним територ╕альним громадам в ╕н╕ц╕ац╕╖, плануванн╕, вт╕ленн╕ про╓кт╕в власно╖ модерн╕зац╕╖ енергетичного та ф╕нансового менеджменту, енергозбереження, сталого розвитку, економ╕╖ власних ресурс╕в тощо.

У рамках про╓кт╕в Фонду, групою укра╖нських та ╓вропейських експерт╕в були розглянут╕ та визначен╕ вар╕анти та модел╕ сп╕впрац╕ владних структур, МФО, техн╕чних експерт╕в, громадських орган╕зац╕й, як╕ нададуть додаткову можлив╕сть ф╕нансування короткострокових та довгострокових про╓кт╕в у галуз╕ енергоефективност╕ та сталого розвитку для малих м╕ст та новостворених об’╓днаних територ╕альних громад Укра╖ни.

08.02.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


ФЕСТИВАЛЬНЕ ЖИТТЯ ПОВЕРТА╢ТЬСЯ У ПРИЛУКИ

4 лютого 2021 року в ст╕нах Прилуцького м╕ського Будинку культури розпочалася робота член╕в жур╕ ХX М╕жнародного молод╕жного телев╕з╕йного фестивалю-конкурсу «Мистецьк╕ барви - 2021».Учасник╕в фестивалю оц╕ню╓ висококвал╕ф╕коване жур╕:

Директор М╕жнародного молод╕жного фестивалю-конкурсу «Мистецьк╕ Барви» – Олександр Дубовик;

Кандидат педагог╕чних наук, доцент кафедри музично╖ педагог╕ки та хореограф╕╖ Н╕жинського державного ун╕верситету ╕мен╕ Миколи Гоголя – Олександр Пархоменко;

Сп╕вачка, актриса, Заслужена артистка Укра╖ни – Ленара Османова;

Начальник в╕дд╕лу культури та туризму Прилуцько╖ м╕сько╖ ради – Катерина Мовчан;

Професор, Народний артист Укра╖ни – Микола Шумський;

Член Нац╕онально╖ сп╕лки художник╕в Укра╖ни – ╢вген╕я Липовецька;

Директор Прилуцького кра╓знавчого музею ╕м. В.╤. Маслова – Тетяна Зоць;Зйомки гала-концерту за участ╕ лауреат╕в ХX М╕жнародного молод╕жного телев╕з╕йного фестивалю-конкурсу «Мистецьк╕ барви - 2021» проходитимуть на сцен╕ Прилуцького м╕ського Будинку культури.
Трансляц╕я буде зд╕йснюватися на ТБ «ПРИЛУКИ» (в межах 3-х областей Укра╖ни) та на оф╕ц╕йних стор╕нках Прилуцького м╕ського Будинку культури у соц╕альних мережах.

04.02.2021 За ╕нф. орган╕зац╕йного ком╕тету фестивалю


ОСВ╤ТНЯ РЕФОРМА У ПРИЛУКАХ

В Укра╖н╕ трива╓ осв╕тня реформа, яка поступово в╕д початково╖ осв╕ти пряму╓ в напрямку базово╖ середньо╖ та проф╕льно╖.

Так, Законом Укра╖ни “Про загальну середню осв╕ту”, зокрема ст.4, 35 передбачено р╕вн╕, строки, форми здобуття повно╖ загально╖ середньо╖ осв╕ти та типи заклад╕в осв╕ти, що забезпечують здобуття повно╖ загально╖ середньо╖ осв╕ти. Це потребу╓ зм╕ни статусу окремих навчальних заклад╕в, у тому числ╕ й у нашому м╕ст╕.

У липн╕ 2020 року розпорядженням м╕ського голови утворено робочу групу з розробки Концепц╕╖ розвитку осв╕ти у м.Прилуки, завданням яко╖ ╓ напрацювання та пропозиц╕╖ щодо утворення на баз╕ чинних ЗЗСО, л╕це╖в та г╕мназ╕й заклад╕в тих тип╕в, як╕ передбачено чинним законодавством Укра╖ни з урахуванням потреб громади Прилук.Робоча група, до складу яко╖ входять м╕ський голова, заступник м╕ського голови за проф╕лем, спец╕ал╕сти управл╕ння осв╕ти м╕сько╖ ради, директори навчальних заклад╕в, депутати м╕сько╖ ради, продовжила свою роботу й обговорила можлив╕ вар╕анти щодо розвитку осв╕тньо╖ мереж╕ м╕ста, окрем╕ етапи зм╕н ╕ трансформац╕й, що стосуються початково╖ та базово╖ середньо╖ осв╕ти.Гостро на сьогодн╕ сто╖ть питання розвитку в м╕ст╕ проф╕льно╖ осв╕ти, зокрема створення академ╕чного л╕цею. Нараз╕ напрацьован╕ робочою групою напрямки ще потребують узгодження з педагог╕чною сп╕льнотою, батьк╕вською громадськ╕стю та депутатським корпусом.

Робоча група продовжить свою роботу та вже найближчим часом запропону╓ модель ново╖ осв╕тньо╖ мереж╕ Прилук.

04.02.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


НОВИЙ СКЛАД ВИКОНАВЧОГО КОМ╤ТЕТУ РОЗПОЧАВ СВОЮ РОБОТУ

02 лютого у сес╕йн╕й зал╕ м╕сько╖ ради в╕дбулося перше зас╕дання оновленого виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради. П╕д головуванням м╕ського голови Ольги Попенко члени виконавчого ком╕тету розглянули 10 питань порядку денного, як╕ стосувалися р╕зних сфер житт╓д╕яльност╕ громади.


Зокрема, для орган╕зац╕╖ подальшо╖ роботи на зас╕данн╕ перш за все затвердили регламент роботи виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради (8 скликання). З даного питання присутн╕х ╕нформувала керуюча справами виконавчого ком╕тету Тетяна Малоголова.
Про стан виконавсько╖ дисципл╕ни та роботу з документами в управл╕ннях та в╕дд╕лах м╕сько╖ ради у 2020 роц╕ допов╕ла начальник загального в╕дд╕лу м╕сько╖ ради Лариса Чайка. Заслухавши ╕нформац╕ю члени виконавчого ком╕тету ухвалили р╕шення, яким визнали роботу в управл╕ннях та в╕дд╕лах м╕сько╖ ради з виконання закон╕в Укра╖ни, акт╕в ╕ доручень Президента Укра╖ни, Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни, документ╕в Верховно╖ Ради Укра╖ни, доручень ╕ розпоряджень голови обласно╖ державно╖ адм╕н╕страц╕╖ та м╕ського голови задов╕льною.
Начальник в╕дд╕лу орган╕зац╕йно╖ роботи м╕сько╖ ради Антон╕на Петрик по╕нформувала присутн╕х про стан орган╕зац╕йно╖ роботи в управл╕ннях та в╕дд╕лах Прилуцько╖ м╕сько╖ ради у 2020 роц╕. Зазначила, що робота в╕дд╕л╕в м╕сько╖ ради у 2020 роц╕ зд╕йснювалась з дотриманням Регламенту роботи виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради та ╤нструкц╕╖ з д╕ловодства в Прилуцьк╕й м╕ськ╕й рад╕ та ╖╖ виконавчих органах при п╕дготовц╕ про╓кт╕в р╕шень виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради.
З питання “Про стан розгляду звернень суб’╓кт╕в господарсько╖ д╕яльност╕, громадян стосовно надання адм╕н╕стративних послуг за п╕дсумками 2020 року” ╕нформувала член╕в виконавчого ком╕тету начальник управл╕ння адм╕н╕стративних послуг (Центр надання адм╕н╕стративних послуг м.Прилуки) Прилуцько╖ м╕сько╖ ради Св╕тлана Дурдас.

Зазначила, що в╕дпов╕дно до м╕жнародно╖ програми «U-LEAD з ╢вропою» нове прим╕щення ЦНАПу вже забезпечено необх╕дним обладнанням, ╕нформац╕йними матер╕алами та стендами, проте для остаточного пере╖зду посадовц╕ чекають на нов╕ мебл╕ та п╕дключення програмного забезпечення ╕ системи електронно╖ черги з надання послуг. Нараз╕ у оновленому прим╕щенн╕ по вулиц╕ ╤вана Скоропадського розпочато роботи з╕ встановлення протипожежно╖ безпеки та системи в╕деоспостереження.
Нагада╓мо, що управл╕ння адм╕н╕стративних послуг (Центр надання адм╕н╕стративних послуг м.Прилуки) Прилуцько╖ м╕сько╖ ради нараз╕ нада╓ 189 послуг для мешканц╕в територ╕ально╖ громади. Водночас, м╕ський голова Ольга Попенко наголосила на покращенн╕ комун╕кац╕╖ персоналу ЦНАПу з населенням.

Ще раз нагада╓мо граф╕к роботи Центру надання адм╕н╕стративних послуг м. Прилуки, розташованого за адресою: вул. Ки╖вська, буд. 281 А,

понед╕лок з 08.00 до17.00 (без перерви на об╕д)
в╕второк з 08.00 до17.00 (без перерви на об╕д)
середа з 08.00 до17.00 (без перерви на об╕д)
четвер з 08.00 до 20.00 (без перерви на об╕д)
п’ятниця з 08.00 до17.00 (без перерви на об╕д)
субота з 08.00- до16.00 (без перерви на об╕д)
нед╕ля, святков╕ та неробоч╕ дн╕ - вих╕дний день.Також члени виконавчого ком╕тету розглянули наступн╕ питання:

Про п╕дсумки роботи ╕з зверненнями громадян, що над╕йшли до Прилуцько╖ м╕сько╖ ради у 2020 роц╕

Про заходи Прилуцько╖ м╕сько╖ ради з виконання Указу Президента Укра╖ни в╕д 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергов╕ заходи щодо забезпечення реал╕зац╕╖ та ╜арантування конституц╕йного права на звернення до орган╕в державно╖ влади та орган╕в м╕сцевого самоврядування»

Про х╕д виконання р╕шення виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради в╕д 29 с╕чня 2019 року № 31 «Про затвердження плану заход╕в з реал╕зац╕╖ у м╕ст╕ Прилуки Стратег╕╖ державно╖ пол╕тики з питань здорового та активного довгол╕ття населення на пер╕од до 2022 року»

Про х╕д виконання р╕шень виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради в╕д 20 листопада 2012 року №521 «Про затвердження м╕ського плану заход╕в щодо виконання Державно╖ ц╕льово╖ програми «Нац╕ональний план д╕й з реал╕зац╕╖ Конвенц╕╖ про права ╕нвал╕д╕в на пер╕од до 2020 року» в м╕ст╕ Прилуки на пер╕од до 2020 року» та в╕д 2 липня 2019 року № 245 «Про внесення зм╕н до р╕шення виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради в╕д 20 листопада 2012 року №521 «Про затвердження м╕ського плану заход╕в щодо виконання Державно╖ ц╕льово╖ програми «Нац╕ональний план д╕й з реал╕зац╕╖ Конвенц╕╖ про права ╕нвал╕д╕в на пер╕од до 2020 року» в м╕ст╕ Прилуки на пер╕од до 2020 року»

Про початок проведення конкурсного в╕дбору на зайняття посади директора комунального некомерц╕йного п╕дпри╓мства «Прилуцький м╕ський центр первинно╖ медико-сан╕тарно╖ допомоги»

Про зб╕льшення балансово╖ вартост╕ об’╓кту комунально╖ власност╕ територ╕ально╖ громади м╕ста Прилуки

У ход╕ зас╕дання члени виконавчого ком╕тету заслухали й обговорили ус╕ питання порядку денного та ухвалили по них в╕дпов╕дн╕ р╕шення.
М╕ський голова Ольга Попенко подякувала членам виконавчого ком╕тету за пл╕дний початок роботи нового складу.

02.03.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


НАШ╤ СЕРЕД НАЙКРАЩИХ!

Всеукра╖нський конкурс «Учитель року – 2021» у ном╕нац╕╖ «Трудове навчання» проходив у два тури. В першому тур╕ взяли участь 17 учител╕в трудового навчання заклад╕в осв╕ти Черн╕г╕всько╖ област╕.

25-27 с╕чня 2021 року в╕дбувся другий тур конкурсу, де було проведено та оц╕нено конкурсн╕ випробування «Дистанц╕йний урок», «Методичний практикум», «Дорожня карта творчого про╓кту».Свою педагог╕чну майстерн╕сть продемонстрували п’ять творчих учител╕в трудового навчання ╕ серед них Череп Андр╕й Васильович, учитель Прилуцько╖ загальноосв╕тньо╖ школи ╤-╤╤╤ ступен╕в №9 Прилуцько╖ м╕сько╖ ради.
П╕д час змагань учасники презентували профес╕йн╕ компетентност╕ з орган╕зац╕╖ осв╕тнього процесу в дистанц╕йному режим╕, майстерн╕сть розроблення ╕нтерактивних дидактичних матер╕ал╕в з використанням онлайн та офлайн серв╕с╕в, продемонстрували вм╕ння орган╕зовувати про╓ктно-технолог╕чну д╕яльн╕сть учн╕в.

За п╕дсумками випробувань Андр╕й Васильович Череп набрав 69,9 бал╕в ╕ пос╕в трет╓ м╕сце.

В╕та╓мо!!!

01.02.2021 За ╕нформац╕╓ю КУ «Прилуцький центр профес╕йного розвитку

педагог╕чних прац╕вник╕в» Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


ОБРАНО СЕКРЕТАРЯ М╤СЬКО╥ РАДИ, ЗАСТУПНИК╤В М╤СЬКОГО ГОЛОВИ ТА ЗАТВЕРДЖЕНО СКЛАД ВИКОНКОМУ

28 с╕чня 2021 року о 15:00 в╕дбулося трет╓ зас╕дання першо╖ сес╕╖ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради 8 скликання, на яке заре╓струвалися та працювати за порядком денним 18 депутат╕в:

Та╓мним голосуванням було обрано секретаря м╕сько╖ ради – Чм╕ля Серг╕я Валер╕йовича.Затвердили на посади заступник╕в м╕ського голови з питань д╕яльност╕ виконавчих орган╕в ради – Шкуренко Тетяну Михайл╕вну, Котляра Руслана Павловича та Сивенка Олександра ╤вановича.Також затверджено на посаду керуючо╖ справами виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради Малоголову Тетяну Микола╖вну.

Депутати м╕сько╖ ради сво╖ми р╕шеннями утворили та затвердили персональний склад пост╕йних депутатських ком╕с╕й Прилуцько╖ м╕сько╖ ради 8 скликання.

Також утворили виконавчий ком╕тет у к╕лькост╕ 15 ос╕б.

28.01.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


ПРИЛУЧАНИ ОСОБЛИВ╤!

У пер╕од з 24 по 27 с╕чня 2021 року на баз╕ Зах╕дного реаб╕л╕тац╕йно-спортивного центру, (с. Явор╕в, Турк╕вський р-н, Льв╕вська область) проходив чемп╕онат Укра╖ни з лижних перегон╕в серед ос╕б з вадами слуху.

У перший змагальний день наш земляк, прилучанин Денис Шинкаренко виборов ср╕бло на спринтерськ╕й дистанц╕╖ 1,2 км в╕льним стилем!На трет╕й день змагань Денис виборов бронзову нагороду на дистанц╕╖ 5 км, гонка класичним стилем з ╕нтервальним стартом!
В останн╕й день змагань Денис знову п╕днявся на п'╓дестал пос╕вши друге м╕сце в гонц╕ на 5 км в╕льним стилем з масового старту.Денис Шинкаренко - вихованець рег╕онального центру «╤НВАСПОРТ», тренера Тисенка Серг╕я Борисовича.

В╕та╓мо спортсмена та його тренера з гарними здобутками на чемп╕онат╕ та бажа╓мо подальших перемог!!!

28.01.2021 В╕дд╕л с╕м'╖, молод╕ та спорту м╕сько╖ ради


УПЕВНЕНИЙ СТАРТ Д╤ЯЛЬНОСТ╤ ПРИЛУЦЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕС╤ЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГ╤ЧНИХ ПРАЦ╤ВНИК╤В

П╕втора м╕сяця тому розпочав свою повноц╕нну д╕яльн╕сть «Прилуцький центр профес╕йного розвитку педагог╕чних прац╕вник╕в» Прилуцько╖ м╕сько╖ ради Черн╕г╕всько╖ област╕. Центр – це новостворена юридична особа комунально╖ форми власност╕.

Можливо, у багатьох педагог╕в виникають думки, що в╕дбулося просто переформатування м╕ського методичного центру, що був структурним п╕дрозд╕лом управл╕ння осв╕ти. Хочемо зазначити, що це не просто зм╕на назви установи, це зовс╕м ╕нш╕ функц╕╖ та завдання, як╕ постали перед прац╕вниками Центру.

Центр уже не проводить ол╕мп╕ади ╕ конкурси для учн╕в, не займа╓ться замовленням та доставкою п╕дручник╕в для шк╕л, г╕мназ╕й та л╕це╖в, не бере участ╕ у п╕дготовц╕ питань з контролю д╕яльност╕ заклад╕в осв╕ти м╕ста.

Натом╕сть, основним завданням Центру ╓ сприяння профес╕йному розвитку педагог╕чних прац╕вник╕в заклад╕в дошк╕льно╖, загально╖ середньо╖ та позашк╕льно╖ осв╕ти м╕ста та надання ╖м психолог╕чно╖ п╕дтримки.

Положення про Центр профес╕йного розвитку педагог╕чних прац╕вник╕в, яке запропонувало М╕н╕стерство осв╕ти ╕ науки Укра╖ни, визнача╓ завдання центр╕в, але не пропису╓ моделей ╖х реал╕зац╕╖, саме тому наш Прилуцький Центр сьогодн╕ напрацьову╓ св╕й власний досв╕д.

Перш╕ труднощ╕, як╕ постали перед директором – створення установчих документ╕в Центру. Завдяки кроп╕тк╕й робот╕ директора та прац╕вник╕в, нормативна база Центру розроблена. П╕дготовлено про╓кт головного документу д╕яльност╕ Центру – «Стратег╕ю розвитку комунально╖ установи «Прилуцький центр профес╕йного розвитку педагог╕чних прац╕вник╕в» до 2024 року, який буде подано на затвердження сес╕╓ю Прилуцько╖ м╕сько╖ ради.

Педагог╕чн╕ прац╕вники Центру зараз активно працюють над п╕двищенням фахового р╕вня, адже посадов╕ функц╕╖ ╕ рол╕ консультант╕в сутт╓во розширилися. Певн╕ види роботи з педагогами вимагають бути фасил╕таторами, менеджерами, методистами, суперв╕зорами, тьюторами, експертами та модераторами. У грудн╕ директор, консультанти та психолог Центру пройшли онлайн-навчання на баз╕ Укра╖нського в╕дкритого ун╕верситету п╕слядипломно╖ осв╕ти при Ун╕верситет╕ менеджменту осв╕ти Академ╕╖ педагог╕чних наук Укра╖ни.

З першого дня роботи було зрозум╕ло, що без налагодження усп╕шних комун╕кац╕й з кер╕вниками заклад╕в осв╕ти та безпосередньо з педагогами, неможливо ч╕тко зрозум╕ти, який обсяг та зм╕ст роботи мають виконувати прац╕вники Центру. Т╕льки партнерська вза╓мод╕я дасть можлив╕сть надавати педпрац╕вникам заклад╕в осв╕ти фахов╕ консультац╕╖, зд╕йснити супров╕д ╖хнього профес╕йного зростання.

З чого починати, якщо живому сп╕лкуванню з педагог╕чними прац╕вниками перешкоджають карантинн╕ обмеження? На вимогу часу було створено на Google-диску сп╕льну платформу для прац╕вник╕в Центру. Це дало можлив╕сть збер╕гати усю необх╕дну ╕нформац╕ю на серверах у хмар╕ та д╕литися нею в ╤нтернет╕ з педагогами м╕ста.

Щоб вивчити запити та потреби педагог╕в, необх╕дно було провести анкетування. У звичному для вс╕х режим╕ це зробити було неможливо. Ми усп╕шно набували нов╕ знання та навички, як╕ були вкрай необх╕дними. Навчилися створювати в Google Формах анкети для опитування та використовувати автоматичний анал╕з вих╕дних даних в Google Таблицях.

До онлайн-опитування ми запросили педагог╕чних прац╕вник╕в дошк╕льних, загальноосв╕тн╕х та позашк╕льних заклад╕в осв╕ти м╕ста. В╕дгукнулися б╕льше п’ятисот педагог╕в, ╕з них 36 – молод╕ колеги.

Ми плану╓мо повн╕стю оновити вектор вза╓мод╕╖ з педагогами на р╕вн╕ м╕ських методичних об'╓днань. ╤ саме завдяки в╕двертим в╕дпов╕дям респондент╕в, ми для себе ч╕тко окреслили першочергов╕ завдання та пр╕оритети, як╕ лягли в основу орган╕зац╕╖ д╕яльност╕ профес╕йних педагог╕чних сп╕льнот. Ми розум╕╓мо, що педагог╕чн╕ сп╕льноти матимуть усп╕шне майбутн╓, якщо стануть для педагог╕в позитивним середовищем для сп╕лкування, обм╕ну досв╕дом ╕ розв’язання профес╕йних питань.

Переважна б╕льш╕сть опитаних обрали прийнятною для себе групову форму роботи – профес╕йну сп╕льноту педагог╕в свого фаху з р╕зних заклад╕в осв╕ти. До 40% учасник╕в анкетування виявили бажання брати участь у робот╕ тематичних сп╕льнот.

Протягом с╕чня Центром орган╕зовано роботу тридцяти шести мережевих сп╕льнот та п'ятнадцяти м╕ських профес╕йних сп╕льнот педагог╕чних прац╕вник╕в. П'ять мережевих та п'ять профес╕йних сп╕льнот створен╕ з метою зд╕йснення методичного супроводу кер╕вних кадр╕в заклад╕в осв╕ти м╕ста.

На запити педагог╕в ми спланували в ход╕ роботи профес╕йних педагог╕чних сп╕льнот опрацювати питання ╕нновац╕йно╖ д╕яльност╕, орган╕зац╕╖ дистанц╕йного навчання, методичного забезпечення осв╕тнього процесу, ведення шк╕льно╖ документац╕╖ та ряд ╕нших питань.

Розпочне свою роботу ╕ «Школа молодого педагога», адже ця категор╕я осв╕тян як н╕хто потребу╓ п╕дтримки на початку сво╓╖ профес╕йно╖ д╕яльност╕. Молодими педагогами буде оп╕куватися ╕ психолог Центру. Заплановано проведення трен╕нг╕в психолог╕чного про╓ктування профес╕йного становлення молодих педагог╕в.

Умови карантину поставили педагог╕в м╕ста у певн╕ рамки. Дистанц╕йна форма навчання внесла зм╕ни в педагог╕чну д╕яльн╕сть. Результати опитування св╕дчать про те, що педагоги втомилися в╕д роботи в онлайн-режим╕. 81% респондент╕в схиляються до тако╖ форми орган╕зац╕╖ вза╓мод╕╖ з колегами, як живе сп╕лкування у профес╕йн╕й сп╕льнот╕. Спод╕ва╓мося, що ближче до весни у нас уже буде можлив╕сть збиратися разом, щоб отримувати новий досв╕д, бачити поруч колегу, в╕дчувати ╖╖ настр╕й.

А поки що прац╕вники Центру надають адресн╕ ╕ндив╕дуальн╕ консультац╕╖ як онлайн, так ╕ при безпосередн╕й зустр╕ч╕. Таких консультац╕й уже проведено понад ш╕стдесят. Педагог╕в ц╕кавили так╕ питання: впровадження Базового компонента дошк╕льно╖ осв╕ти (Державного стандарту дошк╕льно╖ осв╕ти); оц╕нювання якост╕ осв╕ти в ЗДО; д╕яльн╕сть ╕нклюзивних груп в ЗДО; сертиф╕кац╕я вчител╕в початкових клас╕в; оформлення методичних рекомендац╕й та супров╕дних документ╕в на науково-методичну раду Черн╕г╕вського обласного ╕нституту п╕слядипломно╖ педагог╕чно╖ осв╕ти ╕мен╕ К.Д.Ушинського; дистанц╕йне навчання; порядок проведення та оц╕нювання практичних роб╕т з природничих дисципл╕н; ре╓страц╕я на пробне ЗНО-2021; оформлення та написання науково-досл╕дницьких роб╕т учн╕в – член╕в МАН; орган╕зац╕я експериментально╖ роботи; участь в онлайн-навчанн╕ вчител╕в ф╕зично╖ культури; матер╕альне забезпечення викладання предмета «Захист Укра╖ни», участь в ╤нтернет – марафон╕ «Комплексне р╕шення: кейс для вчител╕в початково╖ школи» та ╕нш╕.

Психологом Центру надано близько двадцяти консультац╕й за такою тематикою: робота психолога в ╕нклюзивн╕й груп╕ ЗДО; зд╕йснення практичним психологом корекц╕йно-розвитково╖ роботи з д╕тьми дошк╕льного в╕ку; роз’яснення положень профес╕йного стандарту «Практичний психолог закладу осв╕ти»; залучення практичного психолога ЗДО до гуртково╖ роботи з д╕тьми; робота психолог╕чно╖ служби закладу осв╕ти в рамках п╕дготовки до ╕нституц╕йного аудиту. На запит фах╕вц╕в психолог╕чно╖ служби Прилуцько╖ г╕мназ╕╖ № 1 ╕мен╕ Георг╕я Вороного та з метою п╕дготовки до ╕нституц╕йного аудиту було налагоджено вза╓мод╕ю ╕з практичним психологом ╕ соц╕альним педагогом Н╕жинсько╖ г╕мназ╕╖ № 2, де уже було проведено ╕нституц╕йний аудит.

На запит педагог╕чних прац╕вник╕в заклад╕в осв╕ти п╕дготовлено методичн╕ рекомендац╕╖ «Внутр╕шн╕й контроль якост╕ осв╕ти в ЗДО»; «Осв╕тня програма закладу дошк╕льно╖ осв╕ти»; «LEGO-технолог╕я ― чар╕вн╕ цеглинки усп╕ху»; «Орган╕зац╕я роботи груп подовженого дня, як╕ функц╕онують при ЗДО»; «Орган╕зац╕я осв╕тнього простору в ╕нклюзивн╕й груп╕», «Перел╕к та оформлення матер╕ал╕в для розгляду методичних рекомендац╕й на науково-методичн╕й рад╕ Черн╕г╕вського обласного ╕нституту п╕слядипломно╖ педагог╕чно╖ осв╕ти ╕мен╕ К.Д.Ушинського»; «Доб╕рка матер╕ал╕в для орган╕зац╕╖ та впровадження дистанц╕йних технолог╕й в ЗЗСО»; «Планування п╕двищення квал╕ф╕кац╕╖ педагог╕чних прац╕вник╕в в ЗЗСО».

П╕двищення квал╕ф╕кац╕╖ педагог╕в – окремий напрямок роботи Центру. Саме центри профес╕йного розвитку педагог╕чних прац╕вник╕в мають ╕нформувати осв╕тян про шляхи п╕двищення квал╕ф╕кац╕╖. Для цього ми розпочали роботу з формування та оприлюднення бази даних програм п╕двищення квал╕ф╕кац╕╖.

Навчання на курсах п╕двищення квал╕ф╕кац╕╖ – це обов’язок педагога, в той же час за новими нормативними вимогами педагоги отримали право на в╕льний виб╕р таких курс╕в, чого ран╕ше не було. Щоб учитель зробив такий виб╕р, в╕н ма╓ знати, а з чого можна вибрати? Прац╕вники нашого Центру готов╕ надавати допомогу прилуцьким осв╕тянам у питаннях орган╕зац╕╖ ╖хньо╖ самоосв╕ти та п╕двищення квал╕ф╕кац╕╖.

Групов╕ форми роботи були проведен╕ прац╕вниками Центру у режим╕ онлайн. Це онлайн-д╕алог ╕з заступниками директор╕в з виховно╖ роботи заклад╕в загально╖ середньо╖ осв╕ти «Орган╕зац╕я виховно╖ роботи в умовах карантину»; онлайн-консультування виховател╕в-методист╕в заклад╕в дошк╕льно╖ осв╕ти з питання впровадження Базового компонента дошк╕льно╖ осв╕ти (Державного стандарту дошк╕льно╖ осв╕ти у нов╕й редакц╕╖); онлайн-бриф╕нг директора Центру Св╕тлани Черняково╖ ╕з директорами заклад╕в дошк╕льно╖, загально╖ середньо╖, позашк╕льно╖ осв╕ти, заступниками директор╕в з навчально-виховно╖ роботи щодо створення Стратег╕╖ розвитку Центру та планування роботи на 2021 р╕к.

До уведення обмежень локдауну встигли провести круглий ст╕л для вчител╕в початкових клас╕в заклад╕в загально╖ середньо╖ осв╕ти м╕ста по питанню сертиф╕кац╕╖ педагог╕чних прац╕вник╕в у 2021 роц╕, де виступила учитель початкових клас╕в Прилуцько╖ г╕мназ╕╖ № 5 ╕мен╕ В╕ктора Андр╕йовича Затолок╕на Олеся Герасименко, яка власним досв╕дом участ╕ у сертиф╕кац╕╖ 2020 року мотивувала колег до роботи з визнання ╖хнього профес╕онал╕зму.

Ми ч╕тко розум╕╓мо, що профес╕йний розвиток педагог╕чних прац╕вник╕в неможливий без самоосв╕ти. Саме тому ми ма╓мо мотивувати ╖х, показати ╖м шлях самоосв╕ти, допомагати ╖м просуватися у власному досв╕д╕.Розвиваюче профес╕йне середовище – це саме те, що необх╕дно створити для педагог╕в. Для реал╕зац╕╖ цього задуму ми розпочали роботу над плануванням «Про╓кт╕в профес╕йного розвитку».

Це так╕ про╓кти: «Профес╕йне зростання молодого педагога «Малими кроками до усп╕ху» для молодих педагог╕в заклад╕в осв╕ти; про╓кт- практикум «Для того щоб навчитись розв’язувати задач╕ – ╖х потр╕бно РОЗВ’ЯЗУВАТИ» для вчител╕в природничо-математичних дисципл╕н; «Модель сучасного уроку: нов╕тн╕ методи та п╕дходи до навчання в умовах нового Державного стандарту базово╖ ╕ повно╖ загально╖ середньо╖ осв╕ти» для вчител╕в сусп╕льно-гуман╕тарних дисципл╕н; «Застосування метод╕в досл╕дницьких про╓кт╕в на уроках у початкових класах в рамках реал╕зац╕╖ Концепц╕╖ НУШ».

Ми в╕дкрит╕ для сп╕лкування. Ми чека╓мо зворотного зв’язку.

Наша стор╕нка ╓ в соц╕альн╕й мереж╕ Facebook. На завершальному етап╕ розбудова оф╕ц╕йного сайту Центру, який стане основним комун╕кац╕йним майданчиком для сп╕лкування прац╕вник╕в Прилуцького центру профес╕йного розвитку педагог╕чних прац╕вник╕в з осв╕тянами м╕ста pcprpp.uopmr.gov.ua . Сайт передбача╓ можлив╕сть звернення педагог╕в до прац╕вник╕в Центру через «В╕ртуальний методичний каб╕нет». Для отримання в╕дпов╕д╕ на запити, педагогов╕ необов’язково вказувати сво╓ пр╕звище, нам достатньо буде знати лише його електронну пошту. Зайшовши на стор╕нку «Психолог╕чна п╕дтримка», педагоги зможуть листуватися з психологом Центру.

На стад╕╖ становлення хочемо побажати нашому Прилуцькому центру профес╕йного розвитку педагог╕чних прац╕вник╕в таких педагог╕в – замовник╕в наших послуг – як╕ сп╕льно з нами будуть писати свою профес╕йну б╕ограф╕ю та про╓ктувати власний подальший профес╕йний розвиток.

28.01.2021 Св╕тлана Чернякова, директор КУ «Прилуцький центр ПРПП»

╤рина Огор╕лко, психолог КУ «Прилуцький центр ПРПП»


У ПРИЛУЦЬК╤Й М╤СЬК╤Й ДИТЯЧ╤Й Л╤КАРН╤ ПОЧАЛА Д╤ЯТИ СИСТЕМА HELSI.ME

Тепер прилучани зможуть записатися онлайн до л╕каря за допомогою ново╖ системи — helsi.me.Для онлайн-запису в дитячу л╕карню потр╕бно заре╓струватися або ув╕йти на сайт╕ helsi.me. Не забудьте перев╕рити, що в л╕вому верхньому кут╕ повинн╕ бути зазначен╕ Прилуки.

Для того, щоб потрапити в систему натисн╕ть кнопку “Ув╕йти” або “Заре╓струватися” у правому верхньому кутку.

П╕сля цього введ╕ть номер моб╕льного телефону та натисн╕ть кнопку “Дал╕”.

Якщо ви не ре╓струвалися в систем╕, то на телефон прийде СМС з кодом для входу. Якщо ви вже заре╓строван╕ на Helsi, то можна ввести пароль.

П╕сля входу в правому верхньому кутку стор╕нки з’явиться напис “М╕й каб╕нет”. У ньому можна переглянути сво╖ дан╕ ╕ заповнити в╕дсутню ╕нформац╕ю, встановити ╕ зм╕нити пароль на сайт╕.

Також на сайт╕ буде в╕дображена ╕нформац╕я про декларац╕╖ з л╕карем. Якщо ж вона не укладена або з яко╖сь причини не внесена в систему, то на портал╕ пропонують заповнити документ для подальшого укладення.


ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ДО Л╤КАРЯ В РЕЖИМ╤ ОНЛАЙН

П╕сля входу в систему helsi.me можна призначити запис до певного л╕каря. Знайти потр╕бного вам фах╕вця можна к╕лькома способами.

найшвидший — через пр╕звище л╕каря, для цього потр╕бно вибрати вкладку “Записатися до л╕каря” ╕ ввести його.

Важливо: пр╕звище вказуйте укра╖нською мовою.

У списку фах╕вц╕в вибирайте потр╕бного л╕каря ╕ тисн╕ть “Записатися на прийом”.

П╕сля цього вибирайте в╕дпов╕дну дату прийому.

Пот╕м у в╕кн╕ вкаж╕ть час прийому ╕ натисн╕ть “Записатися”.

Заповн╕ть форму, що з’явилася ╕ натисн╕ть “Записатися на вибраний час”.

П╕сля цього з’явиться пов╕домлення, що ви записан╕ на прийом.

Також можна в╕дразу завантажити та роздрукувати талон з ╕нформац╕╓ю про дату, час та м╕сце прийому. В╕н доступний у формат╕ PDF.

Якщо ж ви не п╕дете до л╕каря, то можна скасувати запис.

Л╕кар, з яким п╕дписана декларац╕я,в╕добража╓ться в особистому каб╕нет╕.

27.01.2021 За ╕нф. в.о. головного л╕каря КНП "Прилуцька м╕ська дитяча л╕карня" Анни Худол╕й


В╤ДД╤Л С╤М'╥, МОЛОД╤ ТА СПОРТУ ╤НФОРМУ╢!

Ми завжди рад╕ новим партнерам!

Тож д╕лимося з вами при╓мними новинами:

Ми почали сп╕впрацю з Docudays UA!

Один з головних вектор╕в ╖хньо╖ д╕яльност╕ – розвиток критичного мислення, сприяння дотриманню та захисту прав людини й основоположних свобод, утвердження розум╕ння людсько╖ г╕дност╕ як найвищо╖ ц╕нност╕, п╕двищення р╕вня громадянсько╖ активност╕.

Дяку╓мо нашим партнерам та спод╕ва╓мось на довгу й пл╕дну сп╕впрацю!Дов╕дково: М╕жнародний фестиваль документального к╕но про права людини Docudays UA в╕дбува╓ться щороку впродовж останнього тижня березня в Ки╓в╕. П╕сля завершення Docudays UA презенту╓ найкращ╕ ф╕льми в рег╕онах Укра╖ни в межах Мандр╕вного фестивалю. Покази тривають в╕д жовтня до грудня (включно).

Мета фестивалю

Сприяти дотриманню й захисту прав людини та основоположних свобод, утверджувати розум╕ння людсько╖ г╕дност╕ як найвищо╖ ц╕нност╕, п╕двищувати р╕вень громадянсько╖ активност╕ в Укра╖н╕, сприяти розвитку документального к╕но.

Бачення

Творимо сусп╕льство в╕льних людей.

М╕с╕я фестивалю

Ми створю╓мо можливост╕ для кожно╖ людини в Укра╖н╕ дивитися талановите та актуальне документальне к╕но з усього св╕ту про права людини. Форму╓мо активну громадянську позиц╕ю та повагу до людсько╖ г╕дност╕. П╕дтриму╓мо розвиток укра╖нсько╖ к╕но╕ндустр╕╖.

18 Docudays UA в╕дбуватиметься в Ки╓в╕ з 26 березня до 4 кв╕тня 2021 року включно.

Фестиваль – не пол╕тичний ╕ не комерц╕йний.

Орган╕затори

Громадська орган╕зац╕я «Докудейз».
Укра╖нська Гельс╕нська сп╕лка з прав людини.
Центр сучасних ╕нформац╕йних технолог╕й та в╕зуальних мистецтв.
Благод╕йна орган╕зац╕я «Фонд милосердя та здоров’я».

Програму Фестивалю, склад гостей, жур╕, теми сем╕нар╕в та майстер-клас╕в тощо форму╓ Виконавча дирекц╕я, яка склада╓ться з кер╕вник╕в департамент╕в ГО «Докудейз», ╕ затверджу╓ Виконавчий директор ГО «Докудейз».

Б╕льше: docudays.ua/

27.01.2021 В╕дд╕л с╕м'╖, молод╕ та спорту м╕сько╖ ради


ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦЯ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ПРИЛУЦЬКО╥ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ

Сьогодн╕, 25 с╕чня, у сес╕йн╕й зал╕ м╕сько╖ ради в╕дбулося зас╕дання конкурсно╖ ком╕с╕╖ по проведенню конкурсного в╕дбору на посаду директора комунального закладу спец╕ал╕зовано╖ мистецько╖ осв╕ти “Прилуцька школа мистецтв”.Голова конкурсно╖ ком╕с╕╖ ╢вген╕я Гнат╕в нагадала, що документи для участ╕ в конкурсному в╕дбор╕ подали два кандидати: Натал╕я Ярошенко та Олександр Ярмошенко. Зазначила, що визначення переможця конкурсу проводиться за результатами презентац╕╖ програми розвитку школи на 3 та 5 рок╕в, а також за результатами проведено╖ сп╕вбес╕ди з кандидатами.Участь у зас╕данн╕ конкурсно╖ ком╕с╕╖ взяли також депутат Черн╕г╕всько╖ обласно╖ ради Дмитро Пахомов та депутати Прилуцько╖ м╕сько╖ ради 8 скликання Артем Ан╕щенко та Серг╕й Ткаченко.
Першим презентував свобю програму розвитку Прилуцько╖ школи мистецтв кандидат Олександр Ярмошенко.Члени ком╕с╕╖ та присутн╕ депутати нового скликання задали кандидату низку запитань стосовно бачення розвитку школи мистецтв та отримали грунтовн╕ в╕дпов╕д╕.
Наступною ствою програму презентувала кандидат Натал╕я Ярошенко.Кандидат на посаду директора презентувала здобутки школи за попередн╕х п'ять рок╕в та кроки сучасного розвитку закладу.
За п╕дсумками проведено╖ сп╕вбес╕ди з кандидатами члени конкурсно╖ ком╕с╕╖ ухвалили р╕шення визнати переможцем конкурсу Ярошенко Натал╕ю Микола╖вну та подати протокол зас╕дання конкурсно╖ ком╕с╕╖ м╕ському голов╕ для прийняття управл╕нського р╕шення щодо призначення на посаду директора комунального закладу спец╕ал╕зовано╖ мистецько╖ осв╕ти “Прилуцька школа мистецтв”.

25.01.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


В╤ДБУЛОСЯ ЗАС╤ДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМ╤ТЕТУ

Сьогодн╕, 25 с╕чня, у сес╕йн╕й зал╕ м╕сько╖ ради в╕дбулося зас╕дання виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради п╕д головуванням м╕ського голови Ольги Попенко.Члени виконавчого ком╕тету розглянули 20 питань порядку денного.

Зокрема, встановлено варт╕сть харчування д╕тей у закладах дошк╕льно╖ осв╕ти, учн╕в у закладах загально╖ середньо╖ осв╕ти, як╕ харчуються за бюджетн╕ та власн╕ кошти, з моменту п╕дписання договору про закуп╕влю послуги ╖далень на 2021 р╕к. З даного питання присутн╕х ╕нформувала присутн╕х заступник начальника управл╕ння осв╕ти м╕сько╖ ради Валентина Ходюк.В╕дтепер варт╕сть денного рац╕ону при триразовому харчуванн╕ д╕тей вс╕х в╕кових груп у дошк╕льних навчальних закладах становитиме:

- для дитячих садк╕в – 59,90 грн (сн╕данок – 19,98 грн, об╕д – 24,96 грн, полуденок – 14,96 грн);

- для ясел – 38,76 грн (сн╕данок – 12,57 грн, об╕д – 15,50 грн, полуденок – 10,69 грн).

Варт╕сть денного рац╕ону при триразовому харчуванн╕ д╕тей у санаторному заклад╕ дошк╕льно╖ осв╕ти (№2) становитиме:

- для дитсадка – 70,75 грн (сн╕данок – 24,76 грн, об╕д – 28,30 грн, полуденок – 17,69 грн);

- для ясел – 50,87 грн (сн╕данок – 17,80 грн, об╕д – 20,35 грн, полуденок – 12,72 грн).
Варт╕сть рац╕ону у закладах загально╖ середньо╖ осв╕ти при одноразовому харчуванн╕ становитиме:

- сн╕данок для учн╕в 1-4 клас╕в (в╕д 6 до 10 рок╕в), д╕тей-сир╕т та д╕тей, позбавлених батьк╕вського п╕клування, учн╕в 1-4 клас╕в ╕з с╕мей, як╕ отримують допомогу в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни „Про державну соц╕альну допомогу малозабезпеченим с╕м’ям”, д╕тей з особливими осв╕тн╕ми потребами, як╕ навчаються в спец╕альних й ╕нклюзивних класах – 19,11 грн;

- об╕д для вихованц╕в груп продовженого дня з числа учн╕в 1-4 клас╕в – 22,61 грн;

- об╕д для д╕тей-сир╕т та д╕тей, позбавлених батьк╕вського п╕клування, з числа учн╕в 1-11 клас╕в – 22,61 грн;

- об╕д для д╕тей, як╕ отримують допомогу в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни “Про державну соц╕альну допомогу малозабезпеченим с╕м’ям”, з числа учн╕в 1-11 клас╕в – 22,61 грн;

- об╕д для д╕тей з особливими осв╕тн╕ми потребами, як╕ навчаються в спец╕альних й ╕нклюзивних класах – 22,61 грн;

- об╕д для учн╕в 5-11 клас╕в – 22,61 грн.

Варт╕сть денного рац╕ону у дитячих закладах в╕дпочинку на баз╕ заклад╕в загально╖ середньо╖ та позашк╕льно╖ осв╕ти при триразовому харчуванн╕ д╕тей у таборах з денним перебуванням – 52,78 грн.П╕д час зас╕дання головний л╕кар КНП «Прилуцька центральна м╕ська л╕карня» Яна Погор╕ла допов╕ла з питання «Про затвердження тариф╕в на платн╕ медичн╕ послуги у КНП «Прилуцька центральна м╕ська л╕карня». Зазначила, що дане р╕шення ╓ доповненням до вже ран╕ше затвердженого перел╕ку платних медичних послуг, адже Прилуцька центральна м╕ська л╕карня пост╕йно розширю╓ перел╕к послуг. Нараз╕ до перел╕ку додалися лабораторн╕, ендоскоп╕чн╕ та консультац╕йн╕ послуги медичних прац╕вник╕в л╕карн╕.Яна Погор╕ла ще раз наголосила на тому, що платними ц╕ послуги ╓ лише для ос╕б, як╕ звертаються до л╕каря позапланово ╕ не мають направлення в╕д с╕мейного л╕каря.

Також члени виконавчого ком╕тету розглянули наступн╕ питання:

Про х╕д виконання р╕шення виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради в╕д 14 с╕чня 2014 року №3 «Про затвердження Плану заход╕в з реал╕зац╕╖ Нац╕онально╖ стратег╕╖ розвитку осв╕ти м╕ста на пер╕од до 2021 року»

Про затвердження тариф╕в на платн╕ медичн╕ послуги у КНП «Прилуцька центральна м╕ська л╕карня» (доповнення)

Про затвердження ф╕нансового плану комунального п╕дпри╓мства «Прилукижитлобуд» Прилуцько╖ м╕сько╖ ради на 2021 р╕к

Про затвердження ф╕нансового плану комунального п╕дпри╓мства «Послуга» Прилуцько╖ м╕сько╖ ради на 2021 р╕к

Про затвердження ф╕нансового плану комунального п╕дпри╓мства «Прилукитепловодопостачання» Прилуцько╖ м╕сько╖ ради на 2021 р╕к

Про затвердження ф╕нансового плану комунального п╕дпри╓мства електромереж зовн╕шнього осв╕тлення «М╕ськсв╕тло» Прилуцько╖ м╕сько╖ ради Черн╕г╕всько╖ област╕ на 2021 р╕к

Про х╕д виконання р╕шення виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради в╕д 20 липня 2016 року №307 «Про затвердження м╕ського плану заход╕в, спрямованих на актив╕зац╕ю вивчення громадянами м.Прилуки англ╕йсько╖ мови, на пер╕од до 2020 року»

Про х╕д виконання р╕шення виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради в╕д 29 березня 2016 року №116 «Про затвердження плану заход╕в з нагоди в╕дзначення 100-р╕ччя под╕й Укра╖нсько╖ революц╕╖ 1917-
1921 рок╕в»

Про х╕д виконання р╕шення виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради в╕д 17 липня 2018 року №245 «Про затвердження плану загальном╕ських заход╕в щодо протид╕╖ правопорушенням та ╖х проф╕лактиц╕ у м.Прилуки на 2018-2020 роки»

Про х╕д виконання р╕шення виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради в╕д 03 грудня 2019 року №433 «Про затвердження плану заход╕в щодо реал╕зац╕╖ в м╕ст╕ Прилуки Нац╕онально╖ стратег╕╖ з оздоровчо╖ рухово╖ активност╕ в Укра╖н╕ на пер╕од до 2025 року «Рухова активн╕сть - здоровий спос╕б життя - здорова нац╕я» на 2020 р╕к»

Про х╕д виконання р╕шення виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради в╕д 05 листопада 2019 року №396 «Про затвердження плану д╕й з реал╕зац╕╖ Стратег╕╖ нац╕онально-патр╕отичного виховання в м.Прилуки на 2020-2025 роки»

Про заходи щодо протид╕╖ поширенню пияцтва, алкогол╕зму та наркоман╕╖ серед населення м╕ста

Про х╕д виконання р╕шення виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради в╕д 12 травня 2020 року №122 «Про затвердження плану заход╕в щодо недопущення порушень ╕ недол╕к╕в виконавсько╖ дисципл╕ни структурними п╕дрозд╕лами Прилуцько╖ м╕сько╖ ради на 2020 р╕к»

Про передачу та оренду майна

Про припинення д╕╖ договору Про влаштування дитини на виховання та сп╕льне проживання та додаткового договору

Про поповнення д╕тьми прийомно╖ с╕м'╖

Про надання статусу дитини, позбавлено╖ батьк╕вського п╕клування

Про встановлення оп╕ки та призначення оп╕куна над д╕тьми

Про надання дозвол╕в оп╕куну нед╕╓здатно╖ особи на вид╕л в натур╕ ½ частини житлового будинку з належною частиною надв╕рних буд╕вель та споруд, на укладення мирово╖ угоди з ╕ншим сп╕ввласником про под╕л житлового будинку та проведення державно╖ ре╓страц╕╖ права власност╕ на новоутворений об’╓кт нерухомого майна у ре╓стратора

У ход╕ зас╕дання члени виконавчого ком╕тету заслухали й обговорили ус╕ питання порядку денного та ухвалили по них в╕дпов╕дн╕ р╕шення.

25.01.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


ПРИЛУЧАНИ В╤ДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СОБОРНОСТ╤ УКРА╥НИ

Прилучани в╕дзначили День Соборност╕ Укра╖ни

День 22 с╕чня 1919 року вв╕йшов до укра╖нсько╖ ╕стор╕╖ як велике державне свято – День Соборност╕ Укра╖ни. Саме тод╕ на Соф╕йськ╕й площ╕ на багатолюдному з╕бранн╕ було урочисто проголошено про злуку Укра╖нсько╖ Народно╖ Республ╕ки ╕ Зах╕дноукра╖нсько╖ Народно╖ Республ╕ки. Володимиром Винниченком був п╕дписаний Акт Злуки укра╖нських земель. Ц╕й дат╕ судилося нав╕чно закарбуватися в ╕стор╕╖ Укра╖ни величним нац╕ональним святом.

Акт Злуки Укра╖нсько╖ Народно╖ Республ╕ки ╕ Зах╕дноукра╖нсько╖ Народно╖ Республ╕ки ознаменував собою зд╕йснення в╕ков╕чних мр╕й багатьох покол╕нь укра╖нц╕в. Адже соборн╕сть нашо╖ держави означа╓ ц╕л╕сн╕сть р╕дно╖ земл╕ та ╓дн╕сть прагнень укра╖нц╕в на шляху до розбудови кв╕тучо╖ ╕ заможно╖ Укра╖ни. Сила укра╖нського народу в ╓дност╕, а наполегливий, ц╕леспрямований рух уперед дасть змогу побудувати нам сильну державу. Враховуючи велике пол╕тичне та ╕сторичне значення ц╕╓╖ под╕╖ оф╕ц╕йно в Укра╖н╕ День Соборност╕ почали в╕дзначати з 1999 року.

Сьогодн╕, 22 с╕чня, прилучани разом з ус╕╓ю кра╖ною в╕дзначають День Соборност╕ Укра╖ни. За останн╕ роки свято Соборност╕ набуло нового значення, а ╕дея нац╕онально╖ ╓дност╕ наповнилася новим, сучасним зм╕стом. Сьогодн╕ це не просто ╕сторична дата в календар╕. Це сучасна укра╖нська реальн╕сть, де навколо ╕деал╕в свободи та непод╕льност╕ держави, утвердження миру й спокою на наш╕й земл╕ об’╓днан╕ бажання й зусилля всього укра╖нського народу.Зранку у храмах м╕ста пройшли молебен╕ за ╢дн╕сть ╕ Соборн╕сть нашо╖ держави.

Пот╕м в╕дбулося покладання кв╕т╕в до пам’ятник╕в та пам’ятних знак╕в борцям за волю та незалежн╕сть Укра╖ни. Присутн╕ хвилиною мовчання вшанували борц╕в за незалежн╕сть та соборн╕сть Укра╖ни в р╕зн╕ часи ╖╖ ╕стор╕╖.

У заход╕ взяли участь м╕ський голова Ольга Попенко, посадовц╕ та депутати м╕сько╖ ради, представники громадських орган╕зац╕й та мешканц╕ м╕ста.

Зах╕д в╕дбувся з дотриманням протиеп╕дем╕чних вимог з метою недопущення поширення гостро╖ респ╕раторно╖ хвороби, спричинено╖ в╕русом SARS-CoV-2.

22.01.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


У М╤СТ╤ ПРАЦЮЮТЬ ПУНКТИ ОБ╤ГР╤ВУ

Ц╕╓╖ зими в Прилуках, як ╕ кожного року, при сильних морозах працюватимуть пункти об╕гр╕ву. ╥х перел╕к затверджений р╕шенням м╕сько╖ ком╕с╕╖ з питань техногенно╖ безпеки та надзвичайних ситуац╕й 23 листопада 2020 року.

У раз╕ екстремального зниження температури (нижче -15) пунктами об╕гр╕ву людей у м. Прилуки визначено:

- приймальне прим╕щення комунального некомерц╕йного п╕дпри╓мства «Прилуцька центральна м╕ська л╕карня» (КНП «ПЦМЛ») – вул. Ки╖вська, 56;

- прим╕щення у територ╕альному центр╕ соц╕ального обслуговування (надання соц╕альних послуг) Прилуцько╖ м╕сько╖ ради - вул. Короленка, 8;

- прим╕щення колишньо╖ ╖дальн╕ «Нафтовик» - вул. Шевченка, 107;

- прим╕щення Прилуцького ком╕тету товариства «Червоного хреста» - вул. Скоропадського, 102.

У пунктах об╕гр╕ву громадяни можуть перечекати негоду, в раз╕ необх╕дност╕ отримати медичну допомогу.

В умовах пандем╕╖ заходити в них можна в захисних масках.

16.01.2021 Управл╕ння з питань надзвичайних ситуац╕й та оборонно╖ роботи м╕сько╖ ради


В╤ДБУЛОСЯ ЗАС╤ДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМ╤ТЕТУ

Сьогодн╕, 13 с╕чня, у сес╕йн╕й зал╕ м╕сько╖ ради в╕дбулося зас╕дання виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради п╕д головуванням м╕ського голови Ольги Попенко.

Члени виконавчого ком╕тету розглянули 42 питання порядку денного.

Зокрема, з питань «Про затвердження к╕лькост╕ учн╕в (квот) для зд╕йснення п╕льгового перевезення д╕тей шк╕льного в╕ку громадським автотранспортом на м╕ських автобусних маршрутах загального користування у 2021 роц╕» та «Про х╕д виконання р╕шення виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради в╕д 08 липня 2020 року №183 «Про п╕дготовку заклад╕в осв╕ти м╕ста Прилуки до роботи в новому 2020-2021 навчальному роц╕»» ╕нформувала присутн╕х в.о. начальника управл╕ння осв╕ти м╕сько╖ ради Ольга Колошко. У ход╕ обговорень члени виконавчого ком╕тету затвердили к╕льк╕сть учн╕в (квот) для зд╕йснення п╕льгового перевезення д╕тей шк╕льного в╕ку громадським автотранспортом на м╕ських автобусних маршрутах загального користування у 2021 роц╕, а саме 1695.П╕д час зас╕дання начальник в╕дд╕лу с╕м'╖, молод╕ та спорту м╕сько╖ ради Олена Опанасенко допов╕ла з питання «Про присво╓ння почесного звання Укра╖ни «Мати-геро╖ня». Заслухавши допов╕дача члени виконкому ухвалили р╕шення присво╖ти почесне звання «Мати-геро╖ня» мешканц╕ м╕ста Пономарьов╕й Олен╕ Микола╖вн╕, яка народила та вихову╓ п'ятеро д╕тей.У ход╕ зас╕дання члени виконавчого ком╕тету розглянули також питання «Про внесення зм╕н до складу Громадсько╖ ради при виконавчому ком╕тет╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради». Начальник в╕дд╕лу ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради Олена Александрова по╕нформувала присутн╕х стосовно п╕дстав для внесення зм╕н до складу Громадсько╖ ради. Отже у зв'язку з обранням депутатами Прилуцько╖ м╕сько╖ ради восьмого скликання з╕ складу Громадсько╖ ради при виконавчому ком╕тет╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради виведено:
Гензеля Артема ╤горовича - члена громадсько╖ орган╕зац╕╖ “Сп╕лка Патр╕от”;
Чм╕ля Серг╕я Валер╕йовича - члена громадсько╖ орган╕зац╕╖ “Федерац╕я спортивного туризму”;
Чумаченко Анну Леон╕д╕вну - голову ком╕тету самоорган╕зац╕╖ населення №3 м╕крорайону Рокитний.
У зв'язку з обранням депутатом Прилуцько╖ районно╖ ради з╕ складу Громадсько╖ ради при виконавчому ком╕тет╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради виведено:
Бондаренка Артема Олександровича - члена громадсько╖ орган╕зац╕╖ “Вишиванка”.Натом╕сть до складу Громадсько╖ ради при виконавчому ком╕тет╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ ради введено наступних за чергов╕стю кандидат╕в до складу Громадсько╖ ради, як╕ набрали найб╕льшу к╕льк╕сть голос╕в:
Голованя Олекс╕я Анатол╕йовича - члена благод╕йно╖ орган╕зац╕╖ “М╕жнародний фонд “Нова Кра╖на”;
Зар╕пова Рах╕мзяна Шар╕фзяновича - члена громадсько╖ орган╕зац╕╖ “Прилуцька м╕ська орган╕зац╕я ветерани Укра╖ни”;
Сагайдака Валер╕я ╤вановича - члена громадсько╖ орган╕зац╕╖ “Об’╓днання ветеран╕в та прац╕вник╕в силових структур Укра╖ни”;
Павлову Натал╕ю ╤ван╕вну - первинна профсп╕лкова орган╕зац╕я загальноосв╕тньо╖ школи ╤-╤╤╤ ступен╕в №10 Прилуцько╖ м╕сько╖ ради Черн╕г╕всько╖ област╕.

Участь у зас╕данн╕ також взяли ╕ депутати Прилуцько╖ м╕сько╖ ради.

Члени виконавчого ком╕тету розглянули наступн╕ питання:

Про проведення у с╕чн╕-березн╕ 2021 року приписки до призовно╖ д╕льниц╕ громадян 2004 року народження

Про затвердження ф╕нансового плану комунального некомерц╕йного п╕дпри╓мства «Прилуцька центральна м╕ська л╕карня» на 2021 р╕к

Про затвердження ф╕нансового плану КНП «Прилуцький м╕ський центр первинно╖ медико-сан╕тарно╖ допомоги» на 2021 р╕к

Про затвердження ф╕нансового плану комунального некомерц╕йного п╕дпри╓мства «Прилуцька м╕ська дитяча л╕карня» Прилуцько╖ м╕сько╖ ради на 2021 р╕к

Про затвердження ф╕нансового плану КНП «Прилуцька м╕ська стоматолог╕чна пол╕кл╕н╕ка» на 2021 р╕к

Про затвердження ф╕нансового плану комунального п╕дпри╓мства Прилуцько╖ м╕сько╖ ради комб╕нату шк╕льного харчування «Шк╕льний» на 2021 р╕к

Про орган╕зац╕йний внесок з надання послуг, необх╕дних для орган╕зац╕╖ та проведення ярмаркових та ╕нших загальном╕ських заход╕в у 2021 роц╕

Про затвердження ф╕нансового плану комунального п╕дпри╓мства телекомпан╕╖ «Прилуки» Прилуцько╖ м╕сько╖ ради на 2021 р╕к

Про затвердження плану заход╕в щодо реал╕зац╕╖ в м╕ст╕ Прилуки Нац╕онально╖ стратег╕╖ з оздоровчо╖ рухово╖ активност╕ в Укра╖н╕ на пер╕од до 2025 року «Рухова активн╕сть  здоровий спос╕б життя  здорова нац╕я» на 2021 р╕к

Про х╕д виконання р╕шення виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради в╕д 17 червня 2013 року № 283 «Про затвердження плану заход╕в щодо ╕нтеграц╕╖ б╕женц╕в та ос╕б, як╕ потребують додаткового захисту, в укра╖нське сусп╕льство на пер╕од до 2020 року в м╕ст╕ Прилуки»

Про х╕д виконання р╕шення виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради в╕д 28 листопада 2017 року №395 «Про затвердження плану заход╕в у м.Прилуки ╕з вшанування подвигу учасник╕в Революц╕╖ Г╕дност╕ та ув╕чнення пам’ят╕ Геро╖в Небесно╖ Сотн╕ на пер╕од 2018-2020 рок╕в»

Про затвердження протоколу №2 в╕д 02.12.2020 зас╕дання м╕сцево╖ ком╕с╕╖ з використання у 2020 роц╕ субвенц╕╖ з державного бюджету на забезпечення житлом д╕тей-сир╕т, д╕тей, позбавлених батьк╕вського п╕клування, ос╕б з ╖х числа або призначення ╖м грошово╖ компенсац╕╖

Про затвердження протоколу №3 в╕д 22.12.2020 зас╕дання м╕сцево╖ ком╕с╕╖ з використання у 2020 роц╕ субвенц╕╖ з державного бюджету на забезпечення житлом д╕тей-сир╕т, д╕тей, позбавлених батьк╕вського п╕клування, ос╕б з ╖х числа або призначення ╖м грошово╖ компенсац╕╖

Про затвердження протоколу в╕д 15 грудня 2020 року №2 зас╕дання конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в господарювання, як╕ зд╕йснюватимуть в╕дпуск препарат╕в ╕нсул╕ну за п╕льговими рецептами в 2021 роц╕

Про затвердження протоколу в╕д 15 грудня 2020 року №2 зас╕дання конкурсно╖ ком╕с╕╖ з в╕дбору суб’╓кт╕в господарювання, як╕ зд╕йснюватимуть в╕дпуск л╕карських засоб╕в та харчових продукт╕в за п╕льговими рецептами в 2021 роц╕

Про Перспективний план роботи виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради на 2021 р╕к

Про план роботи виконавчого ком╕тету Прилуцько╖ м╕сько╖ ради на ╤ квартал 2021 року

Про затвердження персонального складу конкурсно╖ ком╕с╕╖ на посаду директора Комунального закладу спец╕ал╕зовано╖ мистецько╖ осв╕ти «Прилуцька школа мистецтв»

Про нагородження

Про вид╕лення кошт╕в для прем╕ювання

Про вид╕лення кошт╕в

Про х╕д виконання р╕шення виконавчого ком╕тету м╕сько╖ ради в╕д 12 травня 2020 року №121 «Про затвердження плану заход╕в щодо збалансування м╕ського бюджету у 2020 роц╕ у процес╕ його виконання»

Про виконання догов╕рних зобов’язань батьками-вихователями дитячого будинку с╕мейного типу

Проекти р╕шень, як╕ м╕стять ╕нформац╕ю з обмеженим доступом

Про надання статусу дитини, позбавлено╖ батьк╕вського п╕клування

Про поповнення д╕тьми дитячого будинку с╕мейного типу родини Ткаченк╕в

Про зм╕ну статусу дитини, позбавлено╖ батьк╕вського п╕клування, на статус дитини-сироти

Про поповнення д╕тьми дитячого будинку с╕мейного типу родини Тищенк╕в

Про встановлення оп╕ки, п╕клування та призначення оп╕куна, п╕клувальника над д╕тьми

Про припинення д╕╖ Договору про патронат над дитиною

Про розгляд звернень громадян м╕ста стосовно укладання договору дарування частини квартири, квартири, частини будинку та земельно╖ д╕лянки, куп╕вл╕-продажу частини будинку та земельно╖ д╕лянки

Про скаргу на постанову по справ╕ про адм╕н╕стративне правопорушення

Про призначення оп╕куна над нед╕╓здатною особою

Про надання дозволу на укладення договору дов╕чного утримання (догляду)

Про взяття на квартирний обл╕к, долучення матер╕ал╕в до обл╕ково╖ справи з квартирного обл╕ку, зняття з квартирного обл╕ку, продовження терм╕ну д╕╖ ордера, переоформлення особового рахунку та договору найму житлового прим╕щення

Про приватизац╕ю житлових прим╕щень

У ход╕ зас╕дання члени виконавчого ком╕тету заслухали й обговорили ус╕ питання порядку денного та ухвалили по них в╕дпов╕дн╕ р╕шення.

13.01.2021 В╕дд╕л ╕нформац╕йно╖ д╕яльност╕ та комун╕кац╕й з громадськ╕стю м╕сько╖ ради


ПРО РОБОТУ ЗАКЛАД╤В ОСВ╤ТИ М╤СТА У ПЕР╤ОД ЛОКДАУНУ З 08 ПО 24 С╤ЧНЯ 2021 РОКУ

З 29 грудня 2020 року у закладах загально╖ середньо╖ осв╕ти м╕ста почалися Новор╕чн╕ кан╕кули, як╕ триватимуть до 15 с╕чня 2021 року.

В╕дпов╕дно до постанови Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиеп╕дем╕чних заход╕в з метою запоб╕гання поширенню на територ╕╖ Укра╖ни гостро╖ респ╕раторно╖ хвороби COVID-19, спричинено╖ коронав╕русом SARS-CoV- 2», з 08 по 24 с╕чня 2021 року вводяться посилен╕ карантинн╕ обмеження, у зв’язку з чим забороня╓ться в╕дв╕дування заклад╕в осв╕ти незалежно в╕д форми власност╕ ╖╖ здобувачами, кр╕м заклад╕в дошк╕льно╖ осв╕ти та спец╕альних заклад╕в осв╕ти. Отже, у пер╕од з 18 по 22 с╕чня 2021 року учн╕ вс╕х заклад╕в загально╖ середньо╖ осв╕ти будуть навчатися дистанц╕йно.

Заклади дошк╕льно╖ осв╕ти м╕ста працюють у звичному режим╕.

Центр творчост╕ д╕тей та юнацтва та Центр науково-техн╕чно╖ творчост╕ молод╕ у пер╕од локдауну працюватимуть з використанням технолог╕й дистанц╕йного навчання.

Для Дитячо-юнацько╖ спортивно╖ школи буде встановлено прост╕й (гуртки та секц╕╖ працювати не будуть, буде забезпечена методична робота прац╕вник╕в осв╕ти).

05.01.2021 Управл╕ння осв╕ти м╕сько╖ ради


СТАРТУВАЛА РЕ╢СТРАЦ╤Я НА ПРОБНЕ ЗНО, ТРИВАТИМЕ ВОНА ДО 19 С╤ЧНЯ

5 с╕чня 2021 року, розпочалась ре╓страц╕я для участ╕ в пробному зовн╕шньому незалежному оц╕нюванн╕. Заре╓струватися можна до 19 с╕чня включно на сайт╕ в╕дпов╕дного рег╕онального центру оц╕нювання якост╕ осв╕ти.

Щоб заре╓струватися, потр╕бно заповнити ре╓страц╕йну форму, зайти до особистого каб╕нету учасника пробного ЗНО за лог╕ном ╕ паролем, отриманими п╕д час ре╓страц╕╖, роздрукувати квитанц╕ю, оплатити послугу проведення пробного ЗНО, за 5-7 дн╕в в особистому каб╕нет╕ учасника пробного ЗНО перев╕рити факт зарахування кошт╕в.Зважаючи на еп╕дем╕олог╕чну ситуац╕ю, учасники/учасниц╕ пробного ЗНО можуть обрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Пробне зовн╕шн╓ незалежне оц╕нювання можна скласти з одного з таких предмет╕в:
- укра╖нська мова;
- укра╖нська мова ╕ л╕тература;
- ╕стор╕я Укра╖ни;
- математика;
- б╕олог╕я;
- географ╕я;
- ф╕зика;
- х╕м╕я;
- ╕ноземн╕ мови: англ╕йська, ╕спанська, н╕мецька та французька.
Тестування в╕дбудуться 10 кв╕тня 2021 року.

У 2021 роц╕ кожен учасник/кожна учасниця пробного тестування зможе завантажити тестов╕ зошити з ус╕х навчальних предмет╕в ╕з цього перел╕ку й пройти тестування вдома, п╕сля чого внести сво╖ в╕дпов╕д╕ у форми на спец╕альному серв╕с╕ для визначення результат╕в. Отже, у 2021 роц╕ можна буде як ознайомитися з процедурою проведення ЗНО п╕д час пробного тестування з одного з навчальних предмет╕в, так ╕ перев╕рити р╕вень сво╖х навчальних досягнень з ус╕х ╕нших предмет╕в з перел╕ку.

Результати пробного ЗНО 2021 для ос╕б, як╕ введуть сво╖ в╕дпов╕д╕ на спец╕альному серв╕с╕ визначення результат╕в на сайт╕ УЦОЯО, буде оприлюднено на ╖хн╕х ╕нформац╕йних стор╕нках 16 кв╕тня.

Кр╕м того, Укра╖нський центр оц╕нювання якост╕ осв╕ти та ГС «Осв╕тор╕я» за п╕дтримки МФ «В╕дродження» п╕дготують оф╕ц╕йн╕ в╕деокоментар╕ до завдань пробного ЗНО-2021: експерти УЦОЯО докладно проанал╕зують кожне завдання й порадять, як отримати найвищий бал на ЗНО.

Варт╕сть пробного ЗНО у 2021 роц╕ р╕знитиметься в рег╕онах ╕ становитиме в╕д 195 до 255 грн. Варт╕сть одного тестування для одного учасника/учасниц╕ оголошено на сайтах рег╕ональних центр╕в оц╕нювання якост╕ осв╕ти. Р╕зниця у вартост╕ пов’язана з особливостями орган╕зац╕╖ пробного ЗНО, зокрема з варт╕стю друку й доставки матер╕ал╕в у тому чи ╕ншому рег╕он╕, прогнозованою к╕льк╕стю тестувань тощо.

Участь у пробному тестуванн╕ да╓ можлив╕сть учасникам/учасницям попрактикуватись у робот╕ з тестами, що в╕дпов╕дають вимогам програм, характеристикам ╕ структур╕ сертиф╕кац╕йних роб╕т основно╖ сес╕╖ зовн╕шнього незалежного оц╕нювання 2021 року, спробувати заповнювати бланки в╕дпов╕дей, психолог╕чно налаштуватися на проходження ЗНО та зрозум╕ти, як ефективно розпод╕ляти час.

Нагада╓мо, що зарплати осв╕тян зб╕льшились на 20% з 1 с╕чня 2021 року.

05.01.2021 За ╕нф. М╕н╕стерства осв╕ти ╕ науки Укра╖ни


ЗАПРОШУ╢МО НА ВИСТАВКУ "СВЯТКОВИЙ КАЛЕЙДОСКОП"

У читальн╕й зал╕ Прилуцько╖ м╕сько╖ центрально╖ б╕бл╕отеки ╕мен╕ Любов╕ Забашти почала д╕яти виставка вихованки Школи мистецтв, учениц╕ г╕мназ╕╖ №1 Олени Гмир╕.Д╕вчинка малю╓ аквареллю, гуашшю, ол╕вцями ╕ експерименту╓ у р╕зних техн╕ках виконання живописних та граф╕чних роб╕т та найб╕льше ╖╖ приваблю╓ монотип╕я, д╕атип╕я та гратаж.
Виставку в╕дв╕дали викладач╕ Оленки Анна Алекс╕╓нко та Галина ╢фременко, як╕ в╕дгукувались про свою вихованку як активну, допитливу, в╕дпов╕дальну ╕ творчу д╕вчинку. Викладач Школи мистецтв Ольга Ц╕ховська, переглядаючи роботи юно╖ художниц╕, в╕дм╕тила майстерн╕сть ╕ р╕вень виконання роб╕т.На роботах юного дарування можна побачити чар╕вний св╕т казкових геро╖в, симпатичних ╕нопланетян, фантастичних зв╕р╕в.
Кер╕вниця арт-студ╕╖ Олена Чайка сказала про вдалий тандем вчителя ╕ учня.


Виставка «Святковий калейдоскоп» Олени Гмир╕ д╕ятиме до початку лютого 2021 року. Запрошу╓мо до перегляду.

05.01.2021 За ╕нф.Прилуцько╖ м╕сько╖ центрально╖ б╕бл╕отеки ╕мен╕ Любов╕ ЗабаштиНормативн╕ акти
м╕сько╖ влади
e-mail: П╕дписатися/В╕дписатися
Знайти:  

    
crok design