о ф ╕ ц ╕ й н и й   в е б - п о р т а л   м ╕ с т а   п р и л у к и
ukrainian english russian
додому пошта

Оф╕ц╕йн╕ оголошення

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМ╤ЩЕННЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ПРИЛУЦЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНО╥ СЕРЕДНЬО╥ ОСВ╤ТИ ╤-╤╤╤ СТУПЕН╤В №10 (Л╤ЦЕЙ №10) ПРИЛУЦЬКО╥ М╤СЬКО╥ РАДИ ЧЕРН╤Г╤ВСЬКО╥ ОБЛАСТ╤

В╕дпов╕дно до р╕шення м╕сько╖ ради (44 сес╕я 7 скликання) в╕д 26.06.2018 №3 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду кер╕вника комунального закладу загально╖ середньо╖ осв╕ти м╕ста Прилуки» ╕з зм╕нами, унесеними р╕шенням м╕сько╖ ради (48 сес╕я 7 скликання) в╕д 26.10.2018 №8 управл╕ння осв╕ти Прилуцько╖ м╕сько╖ ради оголошу╓ конкурс на зам╕щення посади директора Прилуцького закладу загально╖ середньо╖ осв╕ти ╤-╤╤╤ ступен╕в №10 (Л╕цей №10) Прилуцько╖ м╕сько╖ ради Черн╕г╕всько╖ област╕, що знаходиться за адресою: вулиця Ки╖вська, будинок 375, м. Прилуки, Черн╕г╕всько╖ област╕.

Умови оплати прац╕ станом на 01.07.2020: по 17 квал╕ф╕кац╕йному розряду, з урахуванням п╕двищення посадового окладу зг╕дно з постановою Каб╕нету М╕н╕стр╕в Укра╖ни в╕д 11.01.2018 №22, виплатою надбавки за вислугу рок╕в та за престижн╕сть прац╕ в розм╕р╕ 20% посадового окладу.

Квал╕ф╕кац╕йн╕ вимоги до кандидат╕в:

- вища осв╕та не нижче ступеня маг╕стра;

- стаж педагог╕чно╖ роботи не менше трьох рок╕в;

- в╕льне волод╕ння державною мовою;

- орган╕заторськ╕ зд╕бност╕, ф╕зичний ╕ псих╕чний стан, що не перешкоджа╓ виконанню профес╕йних обов’язк╕в.

╤нш╕ вимоги:

- громадянство Укра╖ни.


Особи, як╕ виявили бажання взяти участь у конкурс╕, з 02 липня 2020 року по 31 липня 2020 року подають до конкурсно╖ ком╕с╕╖ так╕ документи:

- заяву про участь у конкурс╕ з наданням згоди на обробку персональних даних в╕дпов╕дно до Закону Укра╖ни «Про захист персональних даних»;

- автоб╕ограф╕ю та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- коп╕ю паспорта громадянина Укра╖ни;

- коп╕ю документа про вищу осв╕ту (з додатком, що ╓ його нев╕д'╓мною частиною) не нижче осв╕тнього ступеня маг╕стра (спец╕ал╕ста);

- документ, що п╕дтверджу╓ в╕льне волод╕ння державною мовою;

- коп╕ю трудово╖ книжки чи ╕нших документ╕в, що п╕дтверджують стаж педагог╕чно╖ (науково-педагог╕чно╖) роботи не менше трьох рок╕в на день ╖х подання;

- дов╕дку про в╕дсутн╕сть судимост╕;

- дов╕дку про проходження попереднього (пер╕одичного) псих╕атричного огляду;

- мотивац╕йний лист, складений у дов╕льн╕й форм╕.

Особа може подати ╕нш╕ документи, як╕ п╕дтверджують ╖╖ профес╕йн╕ та/або моральн╕ якост╕.

М╕сце подання документ╕в: управл╕ння осв╕ти м╕сько╖ ради, вулиця Вокзальна, будинок, 24, м. Прилуки, Черн╕г╕вська область, 17500.


Складов╕ конкурсного в╕дбору:

- перев╕рка на знання законодавства Укра╖ни у сфер╕ загально╖ середньо╖ осв╕ти, зокрема Закон╕в Укра╖ни «Про осв╕ту», «Про повну загальну середню осв╕ту» зг╕дно з наказом М╕н╕стерства осв╕ти ╕ науки Укра╖ни в╕д 19.05.2020 № 654 «Щодо прим╕рного перел╕ку питань».

- перев╕рка профес╕йних компетентностей, що в╕дбува╓ться шляхом письмового вир╕шення ситуац╕йного завдання;

- публ╕чна та в╕дкрита презентац╕╖ державною мовою перспективного плану розвитку закладу загально╖ середньо╖ осв╕ти, а також надання в╕дпов╕дей на запитання член╕в конкурсно╖ ком╕с╕╖ щодо проведено╖ презентац╕╖.

Перев╕рка знань законодавства проводиться у форм╕ письмового тестування. Форма для проведення тестування м╕стить ╕ндив╕дуальн╕ завдання для кожного кандидата ╕ склада╓ться ╕з 5 завдань.


Початок конкурсного в╕дбору: 17 серпня 2020 року, тривал╕сть 1 робочий день.

Пр╕звище та ╕м’я, номер телефону та адреса електронно╖ пошти особи, яка уповноважена надавати ╕нформац╕ю про конкурс та приймати документи в╕д претендент╕в на зайняття посади директора Прилуцького закладу загально╖ середньо╖ осв╕ти ╤-╤╤╤ ступен╕в №10 (Л╕цей №10) Прилуцько╖ м╕сько╖ ради Черн╕г╕всько╖ област╕: Бондаренко Дарина В╕ктор╕вна, т. (0463730022), e-mail: osvita@uopmr.gov.ua.

Конкурсна ком╕с╕я прийма╓ р╕шення про недопущення до участ╕ у конкурс╕ ос╕б, як╕ подали не вс╕ документи, необх╕дн╕ для участ╕ в конкурс╕ або подали документи п╕сля завершення строку ╖х подання.

01.07.2020 Управл╕ння осв╕ти Прилуцько╖ м╕сько╖ ради


Нормативн╕ акти
м╕сько╖ влади
e-mail: П╕дписатися/В╕дписатися
Знайти:  

    
crok design